• Informacje na temat:

  krok lindsay

Artykuły na temat: krok lindsay
 • Nowy ochroniarz Lindsay Lohan

  W życiu 21-letniej Lindsay Lohan wszystko pomalutku wraca do normy. Gwiazda coraz chętniej wychodzi z domu, by rozkoszować się swoją dopiero co odzyskaną, wolnością, sprawiła też sobie nowego ochroniarza, który podąża za nią krok w krok.

 • Lohan pozbyła się chłopaka

  Związek Lindsay Lohan z Riley'em Milesem właśnie dobiegł końca. Podobno znany snowboardzista był zbyt zazdrosny o młodą aktorkę.

 • Lindsay Lohan pozbyła się chłopaka

  Prawdopodobnie wszyscy się tego spodziewaliśmy, w związku z czym najnowsza wiadomość dotycząca Lindsay Lohan (21 l.) i jej związku z Riley'em Milesem nie będzie dla nikogo zaskoczeniem.

 • Lohan kontra paparazzi

  Lindsay Lohan, która przebywa obecnie na przymusowym leczeniu odwykowym, poprosiła swoich prawników, aby wnieśli do sądu pozew o zakaz zbliżania się do niej natrętnych fotografów, którzy śledzą każdy jej krok.

 • Żąda zakazu zbliżania się paparazzich

  Lindsay Lohan , która przebywa obecnie na przymusowym leczeniu odwykowym, poprosiła swoich prawników, aby wnieśli do sądu o zakaz zbliżania się do niej przez natrętnych fotografów, którzy śledzą każdy jej krok.

 • Lindsay Lohan wylewa żale

  Co może być gorsze od przeżywania bólu po rozstaniu w świetle fleszy? "To, że nie spodziewasz się, że zostaniesz porzucona" - uważa amerykańska aktorka Lindsay Lohan.

 • Była dziewczyna wciąż kocha Lohan

  Samantha Ronson , była partnerka Lindsay Lohan , przyznaje, że wciąż darzy uczuciem amerykańską aktorkę. Dodaje jednak, iż nieustanne zainteresowanie mediów i społeczeństwa, jakie im towarzyszyło, zmieniło ich związek w koszmar.

 • Lindsay Lohan zagra żonę Polańskiego?

  Lindsay Lohan otrzymała propozycję zagrania byłej żony Romana Polańskiego - Sharon Tate w planowanym filmie biograficznym o Charlesie Mansonie.

 • Lohan: Kocham Samanthę

  Co może być gorsze od przeżywania bólu po rozstaniu w świetle fleszy? "To, że nie spodziewasz się, że zostaniesz porzucona" - uważa amerykańska aktorka Lindsay Lohan.

 • Lindsay Lohan: Od teraz tylko "Lindsay"!

  Lindsay Lohan planuje zerwanie z dotychczasowym wizerunkiem poprzez rezygnację z używania nazwiska swego ojca - poinformowała mama celebrytki. Od teraz ma być wyłącznie "Lindsay".

Wideo na temat: krok lindsay
 • Lindsay znowu z Samanthą

  Aby całkowicie zdementować plotki , jakoby rozstała się z Samanthą Ronson, Lindsay Lohan stara się pokazywać ze swoją dziewczyną na każdym kroku. Beverly Hills, 15 stycznia.

 • O krok od sławy

  Piękny hołd złożony wokalistkom śpiewającym w chórkach największych gwiazd światowej sceny muzycznej. Miliony osób znają ich głosy, ale nikt nie zna ich imion. W swoim nowym, wciągającym filmie "O krok od sławy" (Oscar w kategorii: najlepszy pełnometrażowy film dokumentalny), Morgan Neville - zdobywca wielu nagród za reżyserię - rzuca światło na prawdziwe historie chórzystek i chórzystow skrytych za sukcesami największych gwiazd muzyki 21. wieku. Triumfalny i jednocześnie chwytający za serce...

 • Straszny film 5

  Piąta część serii komediowych horrorów, które stały się najsłynniejszą parodią kina grozy. Tym razem w rolach głównych zobaczymy Charliego Sheena, Lindsay Lohan oraz Ashley Tisdale. W domu młodego małżeństwa mają miejsce niepokojące zdarzenia, po tym jak wracają ze szpitala ze swoim nowo narodzonym potomkiem. Korzystając z pomocy kamer i sztabu specjalistów odkrywają, że ich dom jest opętany przez demona.