• Informacje na temat:

  krok pary

Artykuły na temat: krok pary
 • Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski o krok od rozstania!

  Związek Martyny Wojciechowskiej (44 l.) i Przemysława Kossakowskiego (47 l.) jest bardzo specyficzny. Oboje kochają podróżować, ale praca często zmusza ich do wyjazdów w pojedynkę. Niektórzy obawiali się, że będzie to szybki powód rozstania pary. Pojawił się jednak cień szansy, że uda się im spędzać trochę więcej czasu razem.

 • Tomasz Barański: Jesteśmy "chorą parą"

  - Taniec jest jak życie. Czasem krok się uda, a czasem się potkniemy - mówi tancerz, który partneruje Tatianie Okupnik. W najbliższym odcinku pojawi się z inną, wybraną przez widzów, gwiazdą.

 • Maciej Dowbor skrajnie wycieńczony. Było o krok od tragedii

  ...i dzieciom życie na wysokim poziomie - wyjawia znajoma pary. - Jest wzruszona tym, że mąż stara się pomagać jej w opiece nad córeczkami. Chętnie nawet wstaje nocami do Hani, która niestety sypia...

 • "Taniec z gwiazdami" [7. odcinek]: Pożegnaliśmy dwie pary

  To był wieczór inny niż wszystkie. Po siódmym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" swą przygodę z show Polsatu zakończyły aż dwie pary. W piątek, 17 października, po raz ostatni w telewizyjnym show wystąpili Marcin Miller i Nina Tyrka oraz Rafał Maślak i Agnieszka Kaczorowska.

 • Ilona Wrońska i Leszek Lichota: Zaskakujące fakty z życia popularnej pary

  Ilona Wrońska (41 l.) i Leszek Lichota (41 l.) zdecydowali się na zaskakujący krok i nie posłali swoich dzieci do szkoły.

 • Robert Pattinson przyjedzie do Warszawy?

  Zła wiadomość dla fanek Roberta Pattinsona, aktor nie odstępuje swojej ukochanej na krok. Jednak fakt ten ma też dobrą stronę. FKA twigs, z którą związał się Pattinson, jest właśnie w trakcie tournee po Europie. Poprzedni weekend para spędziła w Niemczech, a kolejnym przystankiem na mapie koncertowej jest Warszawa! Wszystko wskazuje na to, że Robert zawita do Polski już jutro.

 • Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk wcale nie tworzą idealnej pary? Zaskakujące doniesienia

  ...​Magdalena Boczarska (38 l.) i Mateusz Banasiuk (31 l.) niedługo zostaną rodzicami. Jednak przed tym, jak dowiedzieli się o tej radosnej nowinie, podobno borykali się z kryzysem. Wygląda na to, że było o krok od definitywnego zakończenia związku!

 • "Taniec z gwiazdami" [9. odcinek]: Półfinał bez Banasiuka

  Mateusz Banasiuk i Hanna Żudziewicz nie wygrają "Tańca z gwiazdami". Para musiała się pożegnać z show w ćwierćfinałowym odcinku.

 • "Para nie do pary": Magdalena Różczka po 2 latach przerwy znów robi to, co kocha!

  ...paparazzi, którzy nie odstępowali jej nawet na krok, oraz kłamstw, jakie czytała o sobie w kolorowej prasie i na plotkarskich portalach.   - Wiele razy słyszałam, że taka jest cena mojego zawodu(...) pozwalającej widzom dowolnie przesuwać obraz w różne strony i oglądać zdjęcia z wybranymi przez siebie aktorami. Właśnie by u boku Pawła Małaszyńskiego zagrać główną rolę kobiecą w "Parze nie do pary...

 • Kim Kardashian : Naga pupa na okładce

  Kim Kardashian słynie z eksponowania swoich wdzięków. Tym razem celebrytka zdecydowała się na odważny krok i pochwaliła się... pupą.

Zdjęcia na temat: krok pary
Wideo na temat: krok pary
 • Do rywalizacji na parkiecie przystąpi 12 par - gwiazdy i celebryci oraz najlepsi tancerze. Od uczestników oczekuje się sprawności fizycznej, poczucia rytmu i umiejętności szybkiej nauki kroków.

 • Czworo do pary

  Ethan (Mark Duplass) i Sophie (Elisabeth Moss) przeżywają kryzys małżeński. Za radą terapeuty (Ted Danson), wynajmują dom za miastem, w którym mają spędzić weekend. Jak zapewnia psycholog, pary wracają stamtąd zupełnie odmienione. Początkowo zabawny i romantyczny pobyt zmienia się w obliczu pewnego odkrycia. Okazuje się, że Ethan i Sophie nie są jedynymi lokatorami posiadłości. Wobec niezwykłego spotkania, będą musieli spojrzeć na swój związek z zupełnie innej perspektywy i wyjaśnić, czy...

 • Córka Jolie i Pitta przygotowuje się do zmiany płci?

  9-letnia Shiloh, córka Angeliny Jolie i Brada Pitta, coraz bardziej upodabnia się do chłopca. Niedawno dziewczynka poprosiła rodziców, by zwracali się do niej „John”. Teraz zrobiła kolejny krok, aby wyglądać bardziej "męsko". Postanowiła obciąć włosy na krótko, by zerwać z damskim wizerunkiem. W nowej fryzurze biologiczna córka aktorskiej pary do złudzenia przypomina Brada Pitta w młodości

 • O krok od sławy

  Piękny hołd złożony wokalistkom śpiewającym w chórkach największych gwiazd światowej sceny muzycznej. Miliony osób znają ich głosy, ale nikt nie zna ich imion. W swoim nowym, wciągającym filmie "O krok od sławy" (Oscar w kategorii: najlepszy pełnometrażowy film dokumentalny), Morgan Neville - zdobywca wielu nagród za reżyserię - rzuca światło na prawdziwe historie chórzystek i chórzystow skrytych za sukcesami największych gwiazd muzyki 21. wieku. Triumfalny i jednocześnie chwytający za serce...

Dyskusje na temat: krok pary
 • Re: "M jak miłość": Do zakochania jeden krok?

  reżyserze zostali ci jeszcze piotrek z kinga i basia z luckiem. te dwie pary do z niszczenia to twoje hobby

 • Re: Hanka odejdzie od Marka!

  Jeżeli nie lubicie tego serialu, to dlaczego się wypowiadacie? Ok, wracając do artykułu. Rozstanie tej pary to poważny krok w scenariuszu. Nie wiem czy autorzy boją się o spadek oglądalności, ale powinni. To poważna sprawa i nie łatwa decyzja. Ja szczerze mówiąc nie wiem jak potoczą się dalsze losy. Po prostu nie wyobrażam. Będzie śledził dalej losy tych bohaterów, a sam się przekonam.