• Informacje na temat:

  kroki prawne

Artykuły na temat: kroki prawne
 • Robert i Anna Lewandowscy ostrzegają przed oszustwem. "Podjęliśmy stosowne kroki prawne"

  ...pozostawią bez reakcji. Zapowiadają, że nie akceptują "takich bezprawnych zachowań". "Podjęliśmy stosowne kroki prawne, ale proszę też Was, byście byli czujni i nie dali się wykorzystać nieuczciwym...

 • Manic Street Preachers: Gdzie jest Richey James Edwards?

  1 lutego 2015 roku minie 20 lat, odkąd gitarzysta i autor tekstów Manic Street Preachers, Richey James Edwards, zaginął bez śladu. Mimo iż oficjalnie został on uznany za zmarłego, cała sprawa w dalszym ciągu budzi mnóstwo kontrowersji.

 • Bartłomiej Misiewicz chce pozwać Patryka Vegę za sceny z filmu "Polityka"

  Adwokat Bartłomieja Misiewicza (29 l.) "rozważa kroki prawne" przeciwko Patrykowi Vedze (42 l.). Jego klientowi nie spodobały się sceny, jakie znajdą się w nowym filmie reżysera.

 • Kamil Durczok: Oddałem się do dyspozycji Zarządu TVN

  "Oddałem się do dyspozycji Zarządu TVN. Niezmiennie jestem także gotów i liczę na możliwość spotkania z członkami specjalnej niezależnej komisji powołanej w celu zbadania zarzutów dotyczących mobbingu i molestowania w TVN" - Kamil Durczok poinformował w niedzielę w oświadczeniu skierowanym do mediów.

 • Ewa Wachowicz nie odpuści oszustom!

  Ewa Wachowicz (44 l.) podjęła kroki prawne, by ukarać oszustów, którzy nieuczciwie zarabiają, wykorzystując jej wizerunek.

 • Roman Polański: Mam zaufanie do polskiego wymiaru sprawiedliwości

  - Mogę tylko powiedzieć, że poddałem się procedurze ekstradycyjnej i że mam zaufanie do polskiego wymiaru sprawiedliwości - oświadczył w czwartek dziennikarzom w Krakowie Roman Polański, który w środę wieczorem został przesłuchany w krakowskiej prokuraturze.

 • Marta Kaczyńska pragnie mieć rozwód już za sobą. Uda się to załatwić szybko?

  ...kroki zaraz po odzyskaniu wolności.  Jak pisano w "Na Żywo", ponieważ w sądzie już wtedy czekał złożony przez prezydencką córkę pozew, to krótkie spotkanie stało się wstępem do trudnych rozmów...

 • Anna Przybylska od lat zachwyca

  Anna Przybylska od lat zachwyca widzów na dużym i małym ekranie. Nie widujemy jej jednak ostatnio zbyt często. - Swojego dorobku staram się nie rozmieniać bywając na salonach i robiąc rzeczy w mojej opinii mniej ważne - powiedziała w jednym z wywiadów.

 • Media plotkarskie uśmierciły Annę Przybylską!

  Szokującą wiadomość o śmierci aktorki Anny Przybylskiej, czyli niezapomnianej Marylki Baki ze "Złotopolskich", zamieścił wczoraj jeden z plotkarskich portali. W mediach rozpętała się prawdziwa burza! Fałszywa informacja została już usunięta, wydawca przeprosił aktorkę, a wobec autora artykułu mają zostać wyciągnięte konsekwencje. Przybylska zastrzega sobie jednak możliwość podjęcia odpowiednich kroków prawnych.

 • Anna Przybylska nie żyje!

  Anna Przybylska nie żyje. Znana aktorka filmowa zmarła w niedzielę, 5 października, po ciężkiej chorobie. Miała niespełna 36 lat. Od 2013 roku zmagała się z rakiem trzustki.

Wideo na temat: kroki prawne
 • Honorata Skarbek: Publikowane przeze mnie zdjęcia mogą oceniać setki tysięcy ludzi

  Honorata Skarbek zdaje sobie sprawę z tego, jaką cenę płaci za popularność. Jak podkreśla, nie zamierza jednak tolerować medialnych manipulacji, a za takie uważa doniesienia tabloidów i niektórych portali internetowych, które sugerują, że mimo choroby nowotworowej pali papierosy i skręty. Gwiazda zdecydowała się podjąć kroki prawne. Honorata Skarbek od kilku lat choruje na przewlekłą

Dyskusje na temat: kroki prawne
 • Re: Specjalistki od "momentów"

  Plastusiowa Hania podejmie kroki prawne, oby tylko się nie wy znaczy się nie potknęła!

 • Re: Media plotkarskie uśmierciły Annę Przybylską!

  Powinna rzeczywiście podjąć kroki prawne , pogoń za sensacją i brak odpowiedzialności to cecha coraz powszechniejsza tych co piszą te sesacje ... a tak w ogóle to dziwię sie ,ze prawdziwi dziennikarze , reporterzy nie wezmą sie za tą ..... Pani Aniu bedzie Pani żyła 100 lat , bardzo Pani tego życzę