• Informacje na temat:

  król hiszpanii z żoną

Artykuły na temat: król hiszpanii z żoną
 • Gwyneth Paltrow miała romans z królem Hiszpanii!

  Gwyneth Paltrow (44 l.) mogła być dziś żoną króla!

 • Stockinger królem parkietu

  W Szkole Tańca Towarzyskiego "Riviera" na Ursynowie natknęliśmy się niedawno na Tomasza Stockingera, który z zaangażowaniem i pasją doskonalił swe umiejętności taneczne. Czyżby aktor po doświadczeniach w "Tańcu z Gwiazdami" znów zapragnął być królem parkietu? Tak, ale na planie serialu "Klan" !

 • Antonella Roccuzzo: tak prezentuje się żona Leo Messiego!

  Po dogrywce Barcelona pokonała Sevillę w finale Pucharu Króla. Zadowolenia z sukcesu nie krył czołowy piłkarz mistrza Hiszpanii, Lionel Messi (28 l.). Wraz z uroczą żoną, Antonellą Roccuzzo, cieszył się na murawie boiska. Małżonkowie wraz z synkiem pozowali do zdjęć.

 • Piłkarz tańczy, katolickie media protestują

  Były piłkarz reprezentacji Włoch, król strzelców na Mundialu w 1982 roku w Hiszpanii Paolo Rossi odrzucił słowa krytyki skierowanej pod adresem byłych sportowców za przyjmowanie zaproszeń do "Tańca z gwiazdami" i podobnych show. "Przyjąłem tę propozycję, bo miałem na to ochotę" - odpowiada Rossi.

 • Juan Carlos był posądzany o liczne romanse, także z księżną Dianą. A to nie koniec wielkich afer

  Kochanki, polowania i tajne konta... Były król Hiszpanii, Juan Carlos (81 l.), wolał usunąć się w cień. Wcześniej plotkowano o jego licznych romansach. Podobno zalecał się nawet do księżnej Diany! Wywołał wiele afer, które królewski dwór starał się ukrywać. Doprowadziły one do upadku monarchy.

 • Tragiczna strona cudu

  "Inny" ("El mal ajeno"), reż. Oskar Santos, Hiszpania 2010, dystrybutor, premiera kinowa 2 września 2011 roku.

 • Stockinger królem parkietu

  W Szkole Tańca Towarzyskiego "Riviera" na Ursynowie natknęliśmy się niedawno na Tomasza Stockingera, który z zaangażowaniem i pasją doskonalił swe umiejętności taneczne. Czyżby aktor po doświadczeniach w "Tańcu z Gwiazdami" znów zapragnął być królem parkietu? Tak, ale na planie serialu "Klan"!

 • Sean Connery: 75. urodziny

  Sean Connery ( "Imię róży" , "Indiana Jones i ostatnia krucjata" , "Goldfinger" ) będzie obchodził w czwartek, 25 sierpnia, 75 urodziny. Aktor, uznany za jedną z największych gwiazd kina, światową sławę zyskał dzięki roli Jamesa Bonda w filmie "Dr No" z 1962 roku.

 • "Kości": 10. sezon już od 14 czerwca w Polsacie!

  ...w rekonstrukcji twarzy ofiar - i "Król laboratorium", czyli dr Jack Hodgings (TJ Thyne) - entomolog, znawca minerałów i zwolennik teorii spiskowych.  Dla każdego z nich zawsze wsparciem jest dr Lance Sweets(...), Nowej Zelandii, Norwegii, Panamie, Portugalii, Rosji, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii oraz w Wielkiej Brytanii i Wenezueli.

 • "Zakochani w Rzymie": Teraz kolej na was!

  Najnowsza komedia Woody'ego Allena "Zakochani w Rzymie" to historia Amerykanów i Włochów zmagających się w Wiecznym Mieście z rozlicznymi miłosnymi perypetiami.

Wideo na temat: król hiszpanii z żoną
 • Parking królów

  Trzydziestoparoletni Junior (Gísli Örn Gardarsson) wraca wraz z przyjacielem Rupertem (Daniel Brühl) z Niemiec do rodzinnego domu na Islandii, którym okazuje się być stara przyczepa zaparkowana na Parkingu Królów. To tutaj, w całkowitej izolacji, mieszkają różni, rozczarowani życiem, ekscentryczni outsiderzy i odmieńcy. Senior - ojciec Juniora, były multimilioner, mieszka wraz z nową żoną i byłą miss Islandii - Sally oraz matką - Marią, której stale towarzyszy noszona u boku wypchana foka. To...

 • Droga do Hiszpanii

  Tajemniczy cudzoziemiec w dramatycznych okolicznościach trafia do Austrii, a potem przemierza ją, próbując za wszelką cenę dostać się do Hiszpanii. Rudowłosa konserwatorka zabytków, która dorabia malując ikony, ma już dosyć najść swojego byłego męża, policjanta. Ten zaś szuka odpowiednich słów, by ją odzyskać, a jednocześnie śledzi kilkoro ludzi. Jest jeszcze operator dźwigu, który za pomocą hazardu próbuje podreperować swoją katastrofalną sytuację materialną… Wszyscy ci ludzie mają swoje...

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...