• Informacje na temat:

  król szwecji skandal

Artykuły na temat: król szwecji skandal
 • Królewski skandal w Szwecji

  Szwedzka rodzina królewska nie ma ostatnio lekko. Kilka dni temu Mille Markovic , były właściciel nocnych klubów, przekazał szwedzkiej telewizji zdjęcia, na których widać osobę łudząco przypominającą Karola XVI Gustawa w nocnym klubie w towarzystwie kobiet w erotycznych sytuacjach!

 • Serialowy przewodnik

  .... Filip rejestruje się w urzędzie pracy. W placówce spotyka Waldka, który podpowiada Filipowi, by skontaktował się z "Rekinem". Mężczyzna werbuje ludzi do pracy na budowie w Szwecji. Jowita spędza wieczór(...). 1946 Rekin" zatrudnia Filipa do pomocy przy werbowaniu robotników do pracy w Szwecji. Obiecuje mu prowizję. "Harcerz" dostaje posadę nauczyciela w prywatnej szkole. Radek jest zazdrosny o Jowitę. odc...

 • Cannes 2015: Del Toro musi kupić garnitur, Gyllenhaal przywieźć mamie plakat

  68. edycja festiwalu filmowego w Cannes - najważniejszej imprezy kina autorskiego na świecie - rozpoczęła się, jak przed rokiem, dwoma, trzema, od wielkich nadziei i jeszcze większych oczekiwań. Początek jest dobry. Nadzieja nie umarła, a oczekiwania zostały przynajmniej częściowo zaspokojone. Wprost z Cannes dla Interii pisze Artur Zaborski.

 • Rusza Święto Niemego Kina

  Szósta edycja festiwalu Święto Niemego Kina, organizowanego przez Filmotekę Narodową (FN), rozpocznie się w piątek w warszawskim kinie Luna.

 • Prorok, delfiny i... Jim Carrey

  Wyróżniony Grand Prix na ubiegłorocznym festiwalu w Cannes "Prorok" Jacquesa Audriarda oraz laureat Oscara - dokument "Zatoka delfinów" to dwie z ośmiu premier tego tygodnia. Do wielkiej formy powraca też Jim Carey w prowokującej komedii "I love you Phillip Morris".