• Informacje na temat:

  królika bugsa

Artykuły na temat: królika bugsa
 • "Simpsonowie" kreskówką wszech czasów w USA

  ..."Simpsonowie" zostali wymyśleni ćwierć wieku temu przez Matta Groeninga. To opowieść o mieszkającej w Springfield kilkuosobowej rodzinie. Do tej pory powstało ponad pół tysiąca odcinków filmu. Drugie miejsce w plebiscycie zajęli "Flinstonowie", a na trzecim umieszczono bohaterów "Looney Tunes" ("Zwariowanych Melodii") - animowanej serii, która wylansowała Królika Bugsa. Tuż za filmowym podium...

 • "Simpsonowie" kreskówką wszech czasów

  Amerykański film animowany "Simpsonowie" został wybrany kreskówką wszech czasów przez tamtejszy magazyn "TV Guide". W czołówce nie zabrakło też przygód sympatycznego psa "Scooby Doo".

 • Pomnik Johnny'ego Ramone'a

  W piątek, 14 stycznia, na cmentarzu Hollywood Forever w Los Angeles, odbędzie się uroczystość odsłonięcia pomnika Johnny'ego Ramone'a, lidera punkrockowej grupy The Ramones. Statua z brązu przedstawia muzyka grającego na swojej ulubionej gitarze Mosrite.

 • Kid Koala w Polsce

  Na dwa koncerty do Polski przyjeżdża Kid Koala - genialny Kanadyjczyk, jeden z najciekaszych artystów nagrywających dla Ninja Tune.

 • Catherine Zeta-Jones marzy, aby jej babcia zobaczyła ślub z Michaelem Douglasem jeszcze zanim utraci wzrok. Piękna aktorka ma również nadzieję, że 89-letnia Zeta, po której ma drugie imię, zdąży zobaczyć dziecko swojej wnuczki. Tymczasem wielbiciele pięknej Walijki mogą dokładnie prześledzić całą jej karierę, na rynku pojawiła się bowiem jej biografia zatytułowana "Zeta, The Unauthorised True Story".

 • "Mumia 3" już wkrótce?

  Brendan Fraser ( "Mumia" , "Mumia powraca" ) nie może się doczekać realizacji widowiska "Mumia 3". Aktor poinformował, że kontaktował się w tej sprawie z reżyserem dwóch pierwszych filmów, Stephenem Sommersem, i zapewnił, że z pewnością zagra w ewentualnym filmie. Nie jest wykluczone, że na ekranie pojawią się postacie z innej kultury niż egipska.

 • Polak, który zbudował potęgę Hollywood

  Sam Warner to współtwórca wytwórni filmowej Warner Bros. Losy Polaka urodzonego 125 lat temu w Krasnosielcu, który wprowadził kino do epoki dźwiękowej, mogłyby być kanwą niejednego scenariusza.

 • Ryan Gosling: Przystojny psychopata

  Choć Ryan Gosling grywa różne role, najczęściej kojarzy się go z tematyką mroczną i trudną. Taki też jest jego debiut reżyserski, który zostanie pokazany w jednej z sekcji na tegorocznym festiwalu w Cannes.

 • Weekend przed telewizorem? Czemu nie!

  Weekend zapowiada się bardzo gorąco i to nie tylko ze względu na nadchodzącą falę ocieplenia. Stacje telewizyjne mają w swej ofercie wiele filmów, które skutecznie mogą odciągnąć nas od wiosennych porządków.

 • "Energia bez destrukcji"

  Al Jourgensen i Paul Barker poznali się na początku lat 80. i od tamtej pory tworzą jeden z najbardziej znaczących duetów kompozytorskich w świecie muzyki...

Wideo na temat: królika bugsa
 • Skóra, w której żyję

  "Skóra, w której żyję" to owacyjnie przyjęty na festiwalu w Cannes thriller Pedro Almodóvara, niekwestionowanego mistrza współczesnego kina. Reżyser od początku filmu mnoży pytania, trzymając widzów przez cały seans w napięciu. Twórca Wszystko o mojej matce po raz drugi w swojej karierze sięgnął po materiał literacki (Drżące ciało inspirowane było powieścią Ruth Rendell) i przygotował scenariusz na podstawie powieści Tarantula Thierry'ego Jonqueta. W rolach głównych występują: Antonio...

 • Sztuka znikania

  "Sztuka znikania", nowy film twórców nominowanego do Oscara "Królika po berlińsku", jest spojrzeniem na czasy socjalizmu oczami przybysza z zupełnie innej kultury. Nieznana historia haitańskiego kapłana wudu, Amona Frémona, który na zaproszenie Jerzego Grotowskiego w 1980 roku odwiedził Polską Rzeczpospolitą Ludową. Polska była dla Amona dziwnym miejscem. Ludzie zachowywali się inaczej - godzinami stali w kolejkach, jakby chcieli pobyć razem, ale wcale ze sobą nie rozmawiali. Odprawiali...

 • Strażnicy marzeń

  Film opowiada historię grupy bohaterów z baśni dla dzieci m.in. Świętego Mikołaja i Królika Wielkanocnego, którzy łączą swoje siły, aby przezwyciężyć Króla Ciemności, Pitcha, nim sprowadzi na świat wieczną ciemność. A gdyby za opowieściami o Nordzie (zwany u nas Świętym Mikołajem - Alec Baldwin/Piotr Bąk), Wielkanocnym Zajączku (Hugh Jackman/Tomasz Borkowski), Zębowej Wróżce (Isla Fisher/Barbara Kałużna) i Piaskowym Dziadku kryło się coś więcej? I gdyby ci dobrotliwi dostawcy prezentów,...

Dyskusje na temat: królika bugsa