• Informacje na temat:

  królikowski antek dziewczyna

Artykuły na temat: królikowski antek dziewczyna
 • Prawdziwa rewolucja u Antka Królikowskiego!

  Od rozstania Antka Królikowskiego (30 l.) i Julii Wieniawy (20 l.) minęło zaledwie pól roku. Aktor w tym czasie zdążył znów się zakochać i wszystko wskazuje na to, że czeka go kolejna życiowa rewolucja…

 • Orina Krajewska: Córka Małgorzaty Braunek nie tylko o rodzinie

  Córka Małgorzaty Braunek zagrała w serialu "Cisza nad rozlewiskiem" aż dwie role. Tylko nam Orina Krajewska zdradziła, jak trafiła do "Rozlewiska" oraz jak współpracuje się ze swoją artystyczną rodziną.

 • Kim jest nowa dziewczyna Antka Królikowskiego?! Wszystko już wiadomo!

  Antek Królikowski (30 l.) cztery miesiące po rozstaniu z Julią Wieniawą (20 l.) znowu znalazł miłość! Fani aktora zastanawiali się, kim jest nowa ukochana ich ulubieńca.

 • Miłość kwitnie za kulisami?

  Wkrótce zobaczymy Antka Królikowskiego w nowym serialu Dwójki "Ja to mam szczęście!". Mówi się, że 23-letni aktor zakochał się na planie...

 • Antek Królikowski dalej mieszka sam! Dziewczyna nie chce się wprowadzić!

  Antek Królikowski (30 l.) bardzo przeżył rozstanie z Julią Wieniawą (20 l.), ale w końcu w jego życiu pojawiła się nowa miłość. Jednak wygląda na to, że nie wszystko w tym związku idzie po myśli aktora...

 • Razem w życiu, razem w serialu...

  Bohaterem jednego z odcinków 3. serii "Komisarza Aleksa" będzie młody robotnik pracujący dorywczo przy remontach przeznaczonych na sprzedaż mieszkań, Antek Gradoń. Wcielił się w niego Antoni Królikowski, któremu na planie w jednej z ról towarzyszyła Laura Breszka - prywatnie ukochana aktora.

 • Antek Królikowski pochwalił się zdjęciem ze ślubu! Wow!

  Antek Królikowski (30 l.) pochwalił się zdjęciem ze ślubu! Fani zaczęli snuć już teorie, że aktor i jego dziewczyna wzięli potajemny ślub. Prawda jest jednak zupełnie inna!

 • Nazwisko Frycz zobowiązuje

  W serial u "Dom nad rozlewiskiem" Olga Frycz gra Marię, córkę Małgosi i Konrada. "To spokojna dziewczyna, która wie, czego chce od życia i konsekwentnie do tego dąży" - opowiada aktorka.

 • Antek Królikowski wciąż myśli o Wieniawie?! Wrócą do siebie?!

  Antek Królikowski (30 l.) i Julia Wieniawa (20 l.) byli parą prawie dwa lata, ale ostatecznie rozstali się w grudniu 2018 roku. Wiele jednak wskazuje na to, że aktor dalej się z tym nie pogodził…

 • Stenka i Figura w nowym serialu TVP

  Ruszają zdjęcia do nowego serial u TVP "Piątek", który - jako jeden z sześciu - wygrał w ubiegłym roku konkurs na serial i telenowelę, ogłoszony przez Telewizję Polską S.A. W tej wielowątkowej, zapowiadanej jako "altmanowska" produkcji, wystąpią m.in. Danuta Stenka ( "Nigdy w życiu!" ), Katarzyna Figura ( "Ubu Król" ) i Rafał Królikowski ( "Ciało" ).

Zdjęcia na temat: królikowski antek dziewczyna
Wideo na temat: królikowski antek dziewczyna
Dyskusje na temat: królikowski antek dziewczyna