• Informacje na temat:

  królikowski dziewczyna

Artykuły na temat: królikowski dziewczyna
 • Małgorzata Ostrowska szczerze o nowej dziewczynie Królikowskiego. Lubi ją?

  Antoni Królikowski (28 l.) i Julia Wieniawa (19 l.) parą są od niedawna, ale młodziutka aktorka już zdobyła sympatię mamy ukochanego, Małgorzaty Królikowskiej-Ostrowskiej (52 l.). Gwiazda „Klanu” opowiedziała, jaka jest jej nowa potencjalna synowa.

 • W Warszawie trwają zdjęcia do serialu o Eugeniuszu Bodo

  Jedna z największych gwiazd polskiego przedwojennego kina, bożyszcze kobiet, wzór elegancji - tak określany jest Eugeniusz Bodo. O życiu aktora opowie serial "Bodo", do którego zdjęcia trwają w Warszawie. W obsadzie są m.in. Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt.

 • Co się dzieje z dziewczyną Antka Królikowskiego (26 l.)?! Czy Katarzyna Sawczuk (18 l.) ma problemy ze zdrowiem?

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Same zdrady

  Spokój, jaki zapanuje nad rozlewiskiem, gdy letnicy opuszczą pensjonat Małgosi Jantar (Joanna Brodzik), rozbudzi w bohaterkach sagi apetyt na... miłość. Pierwszy odcinek kolejnej odsłony serialu już 7 grudnia o 20:25 w TVP1.

 • Małgorzata i Paweł Królikowscy przeżywają rozstanie

  ...zszokowani. "Nie będę tego komentował" – uciął rozmowę z „Na żywo” Paweł Królikowski. I trudno się temu dziwić. Dla niego i Małgosi ta dziewczyna była wymarzoną synową. Antek pod jej wpływem przeszedł(...) „Hotel 52” poznał Katarzynę Sawczuk, świata poza nią nie widział. „Skarbeniek”, bo tak o niej mówił, była częstym gościem w domu państwa Królikowskich pod Warszawą. Małgorzata (51) i Paweł (55

 • "Karbala" w kinach od 11 września

  Łącznie ponad 43 tysiące polskich żołnierzy wzięło udział w misjach w Iraku i Afganistanie. Większość ich operacji wojskowych została utajniona, ale heroiczna obrona City Hall w Karbali to wydarzenie, o którym warto opowiadać z dumą. Ci bohaterowie 29 maja po raz czwarty obchodzą Dzień Weterana Działań poza Granicami Kraju. Premiera fabularnego filmu opowiadającego o tamtych zdarzeniach już 11 września.

 • Antek Królikowski wciąż myśli o Wieniawie?! Wrócą do siebie?!

  Antek Królikowski (30 l.) i Julia Wieniawa (20 l.) byli parą prawie dwa lata, ale ostatecznie rozstali się w grudniu 2018 roku. Wiele jednak wskazuje na to, że aktor dalej się z tym nie pogodził…

 • Orina Krajewska: Córka Małgorzaty Braunek nie tylko o rodzinie

  Córka Małgorzaty Braunek zagrała w serialu "Cisza nad rozlewiskiem" aż dwie role. Tylko nam Orina Krajewska zdradziła, jak trafiła do "Rozlewiska" oraz jak współpracuje się ze swoją artystyczną rodziną.

 • Mogłoby się zdawać, że na promocji związku z Antonim Królikowskim (28 l.), bardziej powinno zależeć Julii Wieniawie (18 l.). Ale to aktor jest chyba bardziej zaangażowany w tę relację!

 • "Krew z krwi": Agata Kulesza wraca jako Carmen

  Bezwzględna mafia, brudne interesy, intrygi i silna kobieta walcząca o rodzinę! To właśnie serial "Krew z krwi"! Już od 12 kwietnia w każdą niedzielę w TVP2, o godz. 21:10 widzowie będą mogli oglądać premierowe odcinki drugiego sezonu tego wyjątkowego serialu. Jak Carmen (w tej roli Agata Kulesza) poradzi sobie z powrotem do "normalnego życia" i czy uda się jej odciąć się od przeszłości?

Zdjęcia na temat: królikowski dziewczyna
Dyskusje na temat: królikowski dziewczyna