• Informacje na temat:

  królikowski paweł wzrost

Artykuły na temat: królikowski paweł wzrost
 • Małgorzata Ostrowska-Królikowska: Młodość? Nie chciałabym drugi raz tego przeżywać

  ...centymetrów wzrostu, obowiązkowo o fiołkowych oczach i oliwkowej cerze, to pojawił się Paweł z gitarą i skradł moje serce. I tak trwamy już tyle lat. A muzyka cały czas jest obecna w naszym domu, także za(...) wspierałam, wyszło już na prostą. Teraz jestem ambasadorką Hospicjum Domowego św. Proroka Eliasza znajdującego się pod Białymstokiem. Zajmuje się nim doktor Paweł Grabowski. Przeżył śmierć kliniczną i zmieniły...

 • "Diagnoza": Rybnik szuka statystów do serialu

  Maja Ostaszewska, Maciej Zakościelny, Adam Woronowicz, Magdalena Popławska, Sonia Bohosiewicz i Antoni Królikowski - to tylko niektóre z gwiazd, które wystąpią w serialu "Diagnoza". Jego akcja toczyć się będzie w Rybniku. Producenci poszukują statystów.

 • Tak się bawili Lubiczowie!

  Producent Paweł Karpiński zaprosił gwiazdy i ekipę "Klanu" na coroczny karnawałowy bankiet. Sprawdź, kto przyszedł i co się tam działo!

 • "To nie koniec świata": Najpiękniejszy Polak przenosi się na prowincję!

  ...w serialu grają m.in. Karolina Gorczyca, Paweł Królikowski, Eryk Lubos i Magdalena Lamparska. Zdjęcia rozpoczęły się 23 lipca w Białej Podlaskiej. To właśnie malownicze Podlasie będzie miejscem akcji(...)Krystian Wieczorek to przystojny blondyn średniego wzrostu, którego widzowie poznali dzięki m.in. takim serialom jak: "M jak miłość", "Trzeci oficer", "Czas honoru" i "Julia". Wychował się...

 • Co wiosną w Jedynce?

  Nowe polskie seriale i kontynuacje już znanych przebojów, bogata oferta filmów fabularnych i nowa seria filmów dokumentalnych, premiery Teatru Telewizji, propozycje dla miłośników kulinariów, odmienione "Wiadomości" i wiele relacji "na żywo" z najważniejszych wydarzeń, w tym m.in. z uroczystości beatyfikacyjnych Jana Pawła II - to wszystko znajdzie się tej wiosny w programie TVP1.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo" lepiej od "X Factor" i "The Voice"

  Muzyczne talent shows porozstawiał po kątach nowy program Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo", który obejrzało prawie 3 mln widzów.

 • Oglądalność: "Twoja twarz brzmi znajomo" na prowadzeniu

  Ciekawa sytuacja - muzyczne talent shows zgodnie zanotowały spadki oglądalności, a wyniki jako jedyny poprawił program "Twoja twarz brzmi znajomo".

 • Jego piosnka

  "Trzy minuty. 21:37" , reż. Maciej Ślesicki, Polska 2010, dystrybutor: Monolith Films, premiera kinowa: 1 kwietnia 2011

 • Kolejne niepowodzenie "X Factor"

  Wszyscy spodziewali się, że po zakończeniu emisji muzycznych show, rywalizujących o widza z "X Factor", wzrośnie widownia programu telewizji TVN, a tymczasem stało się zupełnie inaczej.

 • Najpiękniejszy Polak na prowincji!

  Krystian Wieczorek zagra główną rolę w najnowszym serialu telewizji Polsat "To nie koniec świata". Artysta wcieli się w postać piłkarskiego agenta, który pewnego dnia traci wszystko i musi rozpocząć nowe życie. Serial emitowany będzie od września.