• Informacje na temat:

  królikowski syn grażynki z klanu

Artykuły na temat: królikowski syn grażynki z klanu
 • "Klan": Grażynka w "Tańcu z gwiazdami"?

  Małgorzata Ostrowska-Królikowska, czyli Grażynka Lubicz z "Klanu", podobno bliska jest podpisania kontraktu na występ w "Tańcu z gwiazdami".

 • Grzegorz Wons w "Klanie"

  Do stałej obsady serialowej sagi o rodzie Lubiczów dołączył Grzegorz Wons. Aktora już niebawem zobaczymy w roli szarmanckiego Leopolda Kwapisza.

 • "Klan": Grażynka leci do Kanady na ślub Maćka!

  Zaraz po świętach Maciek zadzwoni do Grażynki i wyzna jej, że wie już, kiedy dokładnie Martynka zostanie jego żoną. - Na nasz ślub was zapraszamy! Drugiego czerwca go mamy o dwunastej tu, w Kanadzie, bądźmy wszyscy w pełnym składzie - wyrecytuje. - To tata ułożył - doda. Grażynka powie synowi, iż nie wyobraża sobie, że mogłoby jej nie być przy nim w tak ważnym dla niego dniu. - Będziemy...

 • Dla dobra dziecka

  Stateczna Grażynka z "Klanu" i kochliwa Kinga z "Pierwszej miłości" stanęły u progu życiowych zmian. Jednak kiedy upragnione szczęście jest na wyciągnięcie ręki, wygląda na to, że idąc za głosem swoich pociech, zrezygnują z niego!

 • Ostrowska-Królikowska nie odpuszcza! Ma plany wobec syna!

  Jan Królikowski nie jest jeszcze tak znany jak jego rodzice, brat Antek czy grająca w "Klanie" młodsza siostra. To się jednak szybko może zmienić. Brat Antka związał się bowiem z aktorką Joanną(...) z rodziny Królikowskich nie zniknie. Aktorka spodziewa się bowiem dziecka. Serialowa Grażynka jest oczywiście szczęśliwa, że zostanie babcią.  Sen z powiek spędza jej jednak to, że Janek i Asia nie mają...

 • Zostanie matką dilera

  Małgorzata Ostrowska-Królikowska (44 l.) wpadnie w prawdziwe tarapaty. Jej syn okaże się dilerem narkotyków!

 • Antoni Królikowski znalazł nową miłość!

  Antek Królikowski (26 l.) szybko się pocieszył po ostatnim rozstaniu.

 • Święta rodzinnego klanu

  Przygotowania do Bożego Narodzenia rozpoczynają się w domu Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, czyli Grażyny Lubicz z "Klanu", już na początku grudnia. Dla aktorki święta są jedną z niewielu okazji, kiedy cały swój czas może poświęcić rodzinie - mężowi i dzieciom.

 • Szok! To dlatego Antek Królikowski pogonił partnerkę?!

  Jeden z tabloidów ujawnia, jakie były powody nagłego rozstania Antka Królikowskiego (27 l.) i Katarzyny Sawczuk (19 l.)!

 • Wigilia w "Klanie"

  Rodzinna kolacja na Sadybie, wzruszająca wieczerza na plebanii w Trąbkach, ale też pełne napięcia spotkanie u Barbary. Nie wszyscy podczas wigilijnej kolacji będą szczęśliwi...

Zdjęcia na temat: królikowski syn grażynki z klanu
Wideo na temat: królikowski syn grażynki z klanu
 • Antek Królikowski rzucił używki! "Czuję się nieco samotny!"

  Syn Grażynki z "Klanu" do niedawna słynął z hulaszczego trybu życia i tego, że nie stroni od używek. Młody Królikowski zapewnia, że to już przeszłość. Z tego powodu stroni od imprez i nie ukrywa, że czuje się teraz nieco samotny! (WideoPortal/x-news)