• Informacje na temat:

  królikowski syn pawła i małgorzaty

Artykuły na temat: królikowski syn pawła i małgorzaty
 • Małgorzata i Paweł Królikowscy: Problemy jeszcze bardziej ich zbliżyły

  Dom aktorskiej pary w Zalesiu tętni życiem od rana do nocy. Choć Antoni (28 l.), najstarszy syn Pawła Królikowskiego (55 l.) i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej (52 l.), już się usamodzielnił(...) nawet spierając się zażarcie z ukochaną, nigdy nie pomyślał o rozstaniu. - W największej kłótni małżeńskiej wiem, "że cię nie opuszczę aż do śmierci" - wyznał szczerze. Uczucie Pawła i Małgorzaty trwa już...

 • Miłość kwitnie za kulisami?

  Wkrótce zobaczymy Antka Królikowskiego w nowym serialu Dwójki "Ja to mam szczęście!". Mówi się, że 23-letni aktor zakochał się na planie...

 • Odchudzony syn Królikowskich pozuje na konferencji serialu "Diagnoza"

  Antek, syn Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego, od dobrych kilku lat jest jednym z najbardziej zapracowanych polskich aktorów. Choć nie ma wykształcenia aktorskiego, telewizje chętnie angażują go do swoich produkcji. Obecnie 28-latek gra w tvn-owskiej "Diagnozie". Na konferencji prasowej zrobił świetne wrażenie, prezentując efekty popularnej wśród gwiazd diety pudełkowej.

 • Antek Królikowski porzucony przez narzeczoną!

  Antoni Królikowski (25 l.), znany jako "Antek K. załatwię was, jeb... psy", jest znowu do wzięcia.

 • Antek Królikowski śmieje się z niepełnosprawości Jana Meli

  Antkowi Królikowskiemu "załatwię was jeb... psy" (29 l.) udało się ocieplić wizerunek po słynnej awanturze z policjantami. Kiedy publiczność uwierzyła w jego przemianę, "stary" gwiazdor powrócił.

 • Antoni Królikowski

  Ur. 17 lutego 1989 w Łodzi - aktor naturszczyk, najstarszy syn Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego.

 • "Druga szansa": Rafał Królikowski świętuje 50. urodziny

  Rafał Królikowski, znany m.in. z filmów "Superprodukcja" czy "Lejdis", 27 grudnia świętuje jubileusz 50. urodzin. Ostatnio aktora można oglądać w serialu "Druga szansa", w którym występuje obok Małgorzaty Kożuchowskiej.

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Antoni Królikowski nie chce być już "zabijaką"!

  Aktor Antoni Królikowski, czyli Kuba Milewicz z "Ciszy nad rozlewiskiem", chce być postrzegany jako mężczyzna, a nie jako dzieciak!

 • Klan Królikowskich razem na premierze!

  Antoni Królikowski i Laura Breszka, których w najbliższą sobotę zobaczymy w "Komisarzu Aleksie", poważnie myślą o wspólnej przyszłości, z czego najbardziej cieszy się... mama Antka - Małgorzata Ostrowska-Królikowska, czyli Grażyna Lubicz z "Klanu".

 • "rodzinka.pl": Dla Małgorzaty Kożuchowskiej najważniejsza jest rodzina

  ...(synkiem pani Małgorzaty - red.). Bardzo się na to cieszę. Również dlatego, że teraz ten czas będziemy przeżywać trochę z jego perspektywy, perspektywy maluszka, który pierwszy raz widzi bombki, choinkę(...) grać w towarzystwie Mai Ostaszewskiej, Magdy Boczarskiej, Kasi Herman, Tamary Arciuch, Pawła Królikowskiego, Bartłomieja Świderskiego, Cezarego Kosińskiego, Wojtka Mecwaldowskiego, Małgosi Niemirskiej...

Wideo na temat: królikowski syn pawła i małgorzaty
 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...