• Informacje na temat:

  królowa elżbieta londyn

Artykuły na temat: królowa elżbieta londyn
 • Królowa Elżbieta wybrała się na ... Fashion Week w Londynie! Historyczna chwila!

  Co to była za niespodzianka! Królowa Elżbieta II (91 l.) nieoczekiwanie wybrała się na London Fashion Week 2018. To pierwszy raz, gdy tego typu imprezę modową swoją obecnością zaszczyciła głowa państwa. Zdjęcia już obiegły sieć!

 • Kobieca wersja "Jak zostać królem"

  W "Jak zostać królem" poznaliście ich ojca, teraz czas, żeby podejrzeć, jak żyją księżniczki. Już 3 lipca w kinach "Randka z królową" - nowa komedia o brytyjskiej rodzinie królewskiej.

 • Królowa Elżbieta II w żałobie! To był tragiczny wypadek!

  Królowa Elżbieta II straciła jedną ze swych najbardziej zaufanych osób...

 • John Hurt ma raka trzustki

  U brytyjskiego aktora Johna Hurta zdiagnozowano raka trzustki.

 • Królowa Elżbieta II spędzi święta z mamą Meghan Markle?! Wszystko już wiadomo!

  Mimo napiętej atmosfery na królewskim dworze, królowa Elżbieta II (92 l.) ma zamiar w tym roku również doskonale się bawić. W końcu także wyjaśniło się, czy Doria Ragland, matka Meghan Markle również dostąpi zaszczytu uczestnictwa w świętowaniu z władczynią. Decyzja jest zaskakująca!

 • Lady GaGa: Nowa królowa

  Tylko w INTERIA.PL - relacja z londyńskiego koncertu wokalistki i odpowiedź na pytanie, dlaczego Lady GaGa wielką wokalistką jest?

 • Królowa Elżbieta pogrążona w smutku. Odeszła jej ukochana przyjaciółka

  Tego dnia królowa nie odstępowała jej ani na chwilę. Niestety, późnym wieczorem suczka Holly odeszła. Choć chorowała już od dłuższego czasu, jej śmierć była dla Elżbiety II (90 l.) oraz dla innych członków rodziny bolesnym ciosem. Holly była wierną towarzyszką brytyjskiej monarchini od przeszło 13 lat. Ostatnio jej ulubioną psią pupilką.

 • Gwiazdy dla królowej

  Muzyczne legendy zaśpiewały dla Elżbiety II na scenie przed Pałacem Buckingham z okazji jubileuszu monarchini.

 • Księżna Kate: Jaki jest powód jej trudnych relacji z królową?

  Uroczysta msza na zamku królewskim w Windsorze w hrabstwie Berkshire pod Londynem. Przed wejściem do kaplicy św. Jerzego w równym rzędzie ustawiają się członkowie rodziny królewskiej. Wszyscy w milczeniu obserwują, jak królowa Elżbieta II podjeżdża pod kościół samochodem. Wysiada i, mijając zgromadzonych, wchodzi do środka. Gdy przechodzi koło swojego wnuka Williama i jego żony księżnej Kate, ta...

 • Królowa pozuje Adamsowi

  Brytyjska królowa Elżbieta II zgodziła się na umieszczenie swego zdjęcia, wykonanego przez Bryana Adamsa, w albumie ze zdjęciami portretowymi słynnych ludzi, który zamierza on wkrótce wydać.

Wideo na temat: królowa elżbieta londyn
 • Randka z królową

  "Randka z królową" to nieopowiedziana dotąd historia pierwszej miłości Elżbiety II. Historia, która wreszcie ujrzała światło dziennie jest inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. W pewną majową noc dwie księżniczki będą bawić się na największej imprezie w historii Londynu i zrobią wszystko, czego zabrania dworska etykieta. Elżbieta zakocha się po raz pierwszy, a Małgorzata, jak zauważył The Hollywood Reporter "zapisze się w historii jako Lindsay Lohan rodziny królewskiej". Elżbieta i jej...

 • Królowa Śniegu

  Pełna magii i humoru przygodowa animacja dla całej rodziny na podstawie jednej z najpiękniejszych baśni Hansa Christiana Andersena. Zła Królowa Śniegu zamierza zmrozić serca wszystkich ludzi i pozbawić ich emocji. Jeżeli ten niecny plan się powiedzie, artyści i sztuka na całym świecie znikną, a ludzie zapomną, czym są miłość, przyjaźń i dobro. Jednak magiczne lustro Królowej podpowiada, że Gerda i Kai, dzieci słynnego mistrza wyrobów ze szkła, mają moc, by pokrzyżować jej podłe plany. Sługom...

 • Amália. Królowa fado

  "Amália. Królowa fado" to poruszająca historia życia Amálii da Piedade Rodrigues - jednej z największych indywidualności muzycznych wszech czasów. Dzięki swemu talentowi i charyzmie Amalia rozsławiła fado na całym świecie. Porównywano ją do Edith Piaf i Billie Holiday. Jej niezwykły magnetyzm i naturalny czar z jednakową siłą zachwycały na światowych scenach. Amálię - piosenkarkę jednak już znamy. Teraz pora na opowieść o niezwykłej kobiecie, która stała się legendą, wyprzedzając swój czas,...