• Informacje na temat:

  królowa serial łepkowska

Artykuły na temat: królowa serial łepkowska
 • Ilona Łepkowska o swoich "serialowych dzieciach"

  Królowa polskich seriali zdradziła nam między innymi, dlaczego woli nie oglądać "M jak miłość"!

 • Urodziny królowej seriali

  Jeden odcinek serialu "M jak Miłość" potrafi przyciągnąć przed telewizory od siedmiu do jedenastu milionów widzów. A wszystko to zasługa scenariusza, który trafia do serc milionów Polaków. Scenarzystka i Królowa Polskich Seriali - Ilona Łepkowska obchodzi dziś urodziny.

 • "Barwy szczęścia": Królowa polskich seriali, Ilona Łepkowska, kończy 60 lat!

  ...- Kobiety z mojego rocznika mogą już iść na emeryturę – powiedziała niedawno Ilona Łepkowska. W piątek - 11 lipca - autorka scenariuszy najpopularniejszych polskich seriali kończy 60 lat... Ale wcale nie zamierza zostać emerytką!

 • Najlepszy czas dla "Barw szczęścia"

  "Barwy szczęścia" to nowy serial do którego scenariusz napisała królowa polskich seriali - Ilona Łepkowska. Telewizyjna Dwójka przekonana jest o sukcesie serialu podobnego do "M jak Miłość", więc nowa produkcja może liczyć na emisję w najlepszym czasie antenowym.

 • "M jak miłość": Ilona Łepkowska ostro o Kacprze Kuszewskim

  ..."Postawa pana Kacpra Kuszewskiego mnie zdziwiła. To nieeleganckie i nie fair w stosunku do ludzi, z którymi pracowało się aż 18 lat" - powiedziała królowa polskich telenowel w wywiadzie dla "Faktu".

 • Trzyma aktorów na krótkiej smyczy

  - Mogłabym już nie pracować, bo mam prawa do swojej twórczości, na emeryturę wystarczy tantiem. Trochę w końcu było tych moich produkcji, więc z głodu nie umrę - mówi królowa polskich seriali, Ilona Łepkowska.

 • "Korona królów": Ilona Łepkowska odniosła się do plotek

  Scenarzystka takich serialowych hitów jak "M jak miłość", "Barwy szczęścia", "Na dobre i na złe" czy "Klan" odniosła się do hejterskich komentarzy wyśmiewających nowy projekt TVP - "Korona królów". "Nie jest źle, proszę nie oceniać warstwy wizualnej serialu po okropnym print screenie z Teleexpressu" - zaapelowała Łepkowska.

 • Łepkowska kończy z serialami

  Ilona Łepkowska, scenarzystka takich produkcji, jak: "M jak miłość" czy "Na dobre i na złe", kończy z serialami. Teraz będzie zajmować się jedynie scripts doctoringiem, czyli poprawianiem cudzych scenariuszy.

 • Ilona Łepkowska zadowolona z serialu "Korona królów": Polacy będą rozmawiać o nim przy stole

  Ilona Łepkowska (63 l.), scenarzystka i producentka filmowa, podjęła się opieki literackiej nad "Koroną królów" - pierwszym serialem Telewizji Polskiej o tajemnicach dynastii Piastów. Jak ocenia efekt końcowy?

 • Królowa seriali lubi gadżety

  Najpopularniejsza scenarzystka w Polsce, Ilona Łepkowska lubi gadżety... ręcznie robione. Ostatnio pojawia się z ręcznie robioną torebką.

Zdjęcia na temat: królowa serial łepkowska
Wideo na temat: królowa serial łepkowska
 • Czołówka serialu "Wszystko przed nami"

  Czy kolejna produkcja Ilony Łepkowskiej, królowej polskich seriali, odniesie sukces?

 • Królowa Śniegu

  Pełna magii i humoru przygodowa animacja dla całej rodziny na podstawie jednej z najpiękniejszych baśni Hansa Christiana Andersena. Zła Królowa Śniegu zamierza zmrozić serca wszystkich ludzi i pozbawić ich emocji. Jeżeli ten niecny plan się powiedzie, artyści i sztuka na całym świecie znikną, a ludzie zapomną, czym są miłość, przyjaźń i dobro. Jednak magiczne lustro Królowej podpowiada, że Gerda i Kai, dzieci słynnego mistrza wyrobów ze szkła, mają moc, by pokrzyżować jej podłe plany. Sługom...

 • Amália. Królowa fado

  "Amália. Królowa fado" to poruszająca historia życia Amálii da Piedade Rodrigues - jednej z największych indywidualności muzycznych wszech czasów. Dzięki swemu talentowi i charyzmie Amalia rozsławiła fado na całym świecie. Porównywano ją do Edith Piaf i Billie Holiday. Jej niezwykły magnetyzm i naturalny czar z jednakową siłą zachwycały na światowych scenach. Amálię - piosenkarkę jednak już znamy. Teraz pora na opowieść o niezwykłej kobiecie, która stała się legendą, wyprzedzając swój czas,...

Dyskusje na temat: królowa serial łepkowska