• Informacje na temat:

  królowa wielkiej brytanii 2012

Artykuły na temat: królowa wielkiej brytanii 2012
 • Królowa przygnębiona morderstwem

  ...już, że zwłoki znalezione w Sandringham to ciało 17-letniej Alisy Dmitrijewej, która z rodziną przyjechała do Wielkiej Brytanii w 2008 roku z Rygi (Łotwa). Zaginęła latem 2010 r. NA (2/2012)(...) wita Nowy Rok i 6 lutego świętuje kolejne rocznice wstąpienia na tron. Tutaj także urodził się jej ojciec, książę Yorku, późniejszy król Jerzy VI. Tegorocznego odpoczynku w Sandringham królowa jednak...

 • "Gra tajemnic": Kto złamał Enigmę?

  "Gra tajemnic" to pasjonująca, a przy tym prawdziwa historia niezwykle utalentowanego brytyjskiego matematyka Alana Turinga, który w kluczowym momencie II wojny światowej ostatecznie złamał niemiecki kod Enigma.

 • Kosztowne wakacje Rodowicz

  Jak obliczył "Super Express", królowa polskiej piosenki na tegoroczne wakacje wydała aż 42 tys. zł. Urlop na wyspie Oceanu Indyjskiego, gdzie leciała aż dziesięć godzin, kosztował ją 30 tys. zł, wypad do stolicy Wielkiej Brytanii i Francji razem 12 tys. zł. Przypomnijmy, że Maryla i Andrzej, którzy są ze sobą od 25 lat, przygotowują się do ślubu kościelnego, planowanego na luty 2012. Ceremonię...

 • Koncerty 2012: Oczekiwanie na Królową

  Madonna, Metallica, Guns N'Roses - ta trójka pojawia się najczęściej wśród pogłosek i niepotwierdzonych informacji na temat koncertowego roku 2012. Plotki odstawiamy na bok i poniżej przedstawiamy w telegraficznym skrócie najważniejsze imprezy tego roku.

 • Narzeczony Kwaśniewskiej jest "księciem kefirów"!

  ...- zdolny muzyk i ona - utalentowana, ambitna skrzypaczka (bardziej doceniana w Wielkiej Brytanii, gdzie dała nawet koncerdla królowej Elżbiety II). Łączyła ich miłość do muzyki. A jednak nie wyszło(...) dużo szczęścia! 17/2012

 • Cheryl Cole już bez "Cole". Najlepsza na Wyspach!

  Singel "Call My Name" Cheryl Cole trafił na 1. miejsce oficjalnej brytyjskiej listy przebojów z najwyższą tygodniową sprzedażą w 2012 roku - 152 tys. egzemplarzy.

 • Chińska gwiazda w Bondzie?

  32-letnia chińska aktorka Tang Wei, znana z występu w filmie Anga Lee "Ostrożnie, pożądanie", znajduje się na celowniku producentów najnowszego filmu o przygodach Jamesa Bonda - informuje serwis MI6 HQ.

 • Jaki będzie tytuł "Bonda 23'?

  Redaktorzy serwisu Bleeding Cool spróbowali wytypować ewentualny tytuł najnowszego filmu o agencie Jamesie Bondzie. Czy obraz w reżyserii Sama Mendesa rzeczywiście będzie nosił tytuł "Carte Blanche"?

 • Rhys Ifans w "Bondzie 23"

  Walijski aktor Rhys Ifans pojawi się w najnowszym filmie o przygodach Jamesa Bonda - informuje "The Telegraph". Według gazety w obrazie Sama Mendesa postać czarnego charakteru zagra Javier Bardem.

 • Francuska dziewczyna Bonda!

  Mało znana francuska aktorka Bérénice Marlohe ma wystąpić u boku Daniela Craiga w kolejnej odsłonie przygód Jamesa Bonda.