• Informacje na temat:

  królowa wybiegów

Artykuły na temat: królowa wybiegów
 • Małe królowe piękności

  Relacje Susan i Iana wkraczają na wyższy poziom - po romantycznej kolacji Książę zaprasza Kopciuszka do swojego zamku. Rano Susan upewnia się, że jej życie...

 • Polska królowa wybiegów

  Osiągnęła szczyt kariery. Chodzi w pokazach w Nowym Jorku, Mediolanie, Paryżu... Czy Anja Rubik nie obawia się upływającego czasu? Czego brak jej w życiu?

 • Rozalia Mancewicz: Zawsze byłam stąd!

  Przez lata piękna Rozalia Mancewicz (29 l.) chodziła po światowych wybiegach jako modelka. Potem zrozumiała, że jej miejsce jest w rodzinnym domu na polskiej wsi.

 • "Taxi" po amerykańsku

  Gisele Bundchen, słynna brazylijska supermodelka, dołączy do obsady amerykańskiej wersji filmu "Taxi" Luca Bessona. Królowa wybiegów wcieli się w postać członkini gangu napadającego na banki. Główne role w projekcie grają Queen Latifah ( "Godziny" ) i Jimmy Fallon ( "U progu sławy" ).

 • Rubik boi się emerytury

  Jest u szczytu kariery. Chodzi na pokazach w Nowym Jorku, Mediolanie, Paryżu... Czy polska królowa wybiegów obawia się upływającego czasu? Czego brak jej w życiu?

 • Katarzyna Butowtt: Była królową reklam

  Zagrała w kilku serialach, ale najbardziej zachwycała, gdy pojawiała się na wybiegu.

 • Kto pojedzie na koncert Madonny?

  Bilety na koncert "królowej popu" wędrują do Izabeli Serwatki z Wrocławia oraz Małgorzaty Durzewskiej z Warszawy. Panie nadesłały najciekawsze życzenia urodzinowe. Gratulujemy!

 • Poślubi rosyjskiego miliardera?

  Supermodelka Naomi Campbell wywołała plotki o tym, że wychodzi za mąż za swojego partnera, rosyjskiego miliardera Władimira Doronina. Gwiazdę sfotografowano ostatnio z pierścionkiem, który wyglądał na zaręczynowy.

 • "Imperium miłości": Koniec sercowych podbojów?

  Blond włosy i niebieski oczy sprawiają, że nazywają go tureckim Bradem Pittem. Czy przystojny uwodziciel w końcu się ustatkuje?

 • Coraz popularniejsza

  Po roli sympatycznej pani weterynarz w serialu "Blondynka" zagrała złośliwą intrygantkę w "Galerii" i... stała się jeszcze popularniejsza.

Wideo na temat: królowa wybiegów
 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

 • Królowa Śniegu

  Pełna magii i humoru przygodowa animacja dla całej rodziny na podstawie jednej z najpiękniejszych baśni Hansa Christiana Andersena. Zła Królowa Śniegu zamierza zmrozić serca wszystkich ludzi i pozbawić ich emocji. Jeżeli ten niecny plan się powiedzie, artyści i sztuka na całym świecie znikną, a ludzie zapomną, czym są miłość, przyjaźń i dobro. Jednak magiczne lustro Królowej podpowiada, że Gerda i Kai, dzieci słynnego mistrza wyrobów ze szkła, mają moc, by pokrzyżować jej podłe plany. Sługom...

 • Królowa Śniegu 2

  Po pokonaniu złej Królowej Śniegu gadatliwy troll Orm powraca w rodzinne strony. Spodziewa się, że bez trudu zdobędzie rękę księżniczki trolli i zacznie wygodne życie bohatera. Jednak zamiast tego czekają go nowe wyzwania. W Krainie Lodu odradza się zło. To odbicie Orma w magicznym zwierciadle, które przejmuje władzę nad zastępami lodowej armii. Złoczyńca, obwołując się Królem Śniegu, zamierza sprowadzić na świat wieczną zimę. Na szczęście Ormowi z pomocą przyjdą wypróbowani przyjaciele –...