• Informacje na temat:

  królowej nocy

Artykuły na temat: królowej nocy
 • „Królowa jednej nocy” wygrywa z „Sułtanką Kosem"

  Premierowe odcinki serialu "Królowa jednej nocy" śledziło więcej osób niż pokazywaną w tym paśmie wcześniej "Sułtankę Kosem".

 • Sylwester w Krakowie: Miasto królów z gwiazdami

  Co nas czeka podczas ostatniej nocy 2014 roku na Rynku w Krakowie? Sprawdźcie szczegóły!

 • "Królowa jednej nocy": Ślub na bogato

  Jako Kartal w „Królowej jednej nocy” zadowolił się skromnym weselem. Jednak w życiu prywatnym aktor postawił na przepych.

 • Marta Żmuda Trzebiatowska: Już nie taka grzeczna

  Uchodząca za królową komedii romantycznych Marta Żmuda Trzebiatowska postanowiła zerwać ze swoim dotychczasowym wizerunkiem.

 • "Królowa jednej nocy": Wszystkiemu winne lody

  Czy na naszych ekranach zagości serial „Królowa jednej nocy” z Meryem Uzerli? Wszystko na to wskazuje. Rudowłosa piękność jest już od wielu miesięcy na fali. I coraz o niej głośniej!

 • Popielewicz, Szulim i Mlynkowa: Którą wybrać?

  Agnieszka Popielewicz, Agnieszka Szulim i Halina Mlynkowa - utalentowane, piękne i niezależne. Od lat wzbudzają zainteresowanie mediów. Widzowie intensywnie śledzą doniesienia z ich prywatnego życia. A one są ponad to - robią swoje. Bez wątpienia będą gwiazdami sylwestrowej nocy.

 • "Królowa jednej nocy": Znów ma złamane serce

  Nieszczęścia chodzą parami. W Polsce kończy się emisja „Królowej jednej nocy”, a znad Bosforu dobiegają wieści, że Meryem Uzerli, znów ma złamane serce.

 • Sylwester w domu. Co w telewizji?

  Królowa w świecie intryg, uczony w ciąży i sprytny chłopiec sam w Nowym Jorku. To pewne, że nie będziemy się nudzić - nawet jeśli sylwestra i Nowy Rok postanowimy spędzić w domu.

 • "Królowa jednej nocy": Macho o smutnych oczach

  Serial "Królowa jednej nocy" to nowa produkcja znad Bosforu. W Turcji wyemitowano na początku tego roku 15 ponad dwugodzinnych odcinków. U nas będzie 49 po ok. 40 min. Nie wszystkim widzom się(...) z sympatią. Podbiła już nasze serca jako rudowłosa sułtanka Hürrem we "Wspaniałym stuleciu". A Murat Yildirim w roli Kartala na pewno uwiedzie Polki. Jak go nie kochać? Pierwsze odcinki "Królowej jednej...

 • "Someone New": Hozier z gwiazdą "Gry o tron"!

  W najnowszym teledysku irlandzkiego wokalisty Hoziera wystąpiła znana z serialu "Gra o tron" Natalie Dormer.

Wideo na temat: królowej nocy
 • "Królowa jednej nocy": Fragment 1. odcinka

  „Królowa jednej nocy” – to tytuł nowego tureckiego serialu obyczajowego, którego emisja odbędzie się pod koniec września na antenie TVP1. Już w najbliższy czwartek 29 września o godz. 18:35 widzowie spotkają Meryem Uzerli, znaną z pamiętnej roli sułtanki Hurrem ze „Wspaniałego stulecia”.

 • Kochanek królowej

  Oparta na faktach historia królewskiego trójkąta miłosnego. Opowieść o słynnym romansie duńskiej królowej Karoliny Matyldy Hanowerskiej, żony króla Chrystiana VII z wpływowym politykiem Johannem Friedrichem Struensee, który doprowadził do rewolucji pałacowej, rozwodu królewskiej pary i wygnania królowej z Danii. Dramat kostiumowy, w którym fascynująca gra nieprzewidywalnych uczuć i namiętności rozgrywa się na tle walki o idee Oświecenia.

 • Postrach nocy 3D

  Życie nastoletniego Charleya Brewstera w końcu układa się tak jak trzeba: jest popularny i umawia się z najfajniejszą dziewczyną w szkole. Problemy pojawiają się z chwilą, gdy do domu obok wprowadza się Jerry. Jerry to z pozoru świetny facet, w którym jest jednak coś niepokojącego. Jedynie Charley zdaje się to zauważać... Pozostali, wliczając w to matkę Charleya, nie dostrzegają odmienności nowego sąsiada. Nastolatek dochodzi w końcu do wniosku, że Jerry jest wampirem! Chłopak na własną rękę...

Dyskusje na temat: królowej nocy
 • Re: "Korona królowej": Serial historyczny TVP w 2017 roku?

  Ja bym zmieniła ten tytuł na " Korona królowej Jednej Nocy" - Super oryginalny i nawiązujący do aktualnie emitowanej ( zresztą fajnej) telenoweli Tureckiej.

 • Re: "Królowa jednej nocy": Macho o smutnych oczach

  Ask ve ceza-w tym serialu też gra Murat,ale jest o jakieś siedem lat młodszy.O wiele ciekawsza fabuła niż w królowej nocy .Ale jeszcze nikt go nie przetłumaczył.Naprawdę wciągający serial.

 • Re: "Korona królowej": Serial historyczny TVP w 2017 roku?

  Obawiam się, że tytuł "Korona królowej" powinno się zmienić, bo jak już widziałem pewne wpisy ( żartobliwe) to jednak nawiązuje do tytułu tureckiego serialu " Królowa jednej nocy".

 • Re: Grzech Fatmagül

  Jeszcze wcześniej zginął pan Galip, szef Kerima i znajomy Meryem. Ta śmierć nie miała wprawdzie bezpośredniego związku z gwałtem na Fatmie, ale w serialach tureckich trup ściele się za gęsto. W "Tysiąc i jednej nocy", mimo że nie był to serial kryminalny, trupów było co niemiara, w "Królowej jednej nocy" również.

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Kochliwy, ale samotny

  Biedny Okan, nie widziałam przystojniaka w Królowej nocy... Musiał grać jakiegoś statystę, który był cały czas tyłem do kamery :/ ------------------ Oczywiście się nabijam, bo przecież on nie grał w tej produkcji! Ludzie, ogarnijcie się. Ile piszecie tych artykułów na dzień, żeby nawet nie sprawdzać ich poprawności? Kto to w ogóle zaakceptował i przepuścił do publikacji?