• Informacje na temat:

  króluje mini

Artykuły na temat: króluje mini
 • Anna Mucha: Tango desperado

  Anna Mucha króluje na każdej imprezie, czarując fanów, reżyserów i producentów. Zdaje sobie sprawę, że musi być o niej głośno, jeśli chce rozkręcić swoją karierę aktorską.

 • Beyonce króluje po obu stronach Oceanu

  Beyonce Knowles, znana z amerykańskiej grupy Destiny's Child, ma powody do zadowolenia - zarówno jej solowy album, jak i pochodzący z niego singel, triumfują na listach przebojów w USA i Wielkiej Brytanii. W niedzielę, 6 lipca, wokalistka wystąpiła na koncercie w londyńskim Hyde Parku. Przy okazji wydało się, że jej wielkim fanem jest książę William, potencjalny następca brytyjskiego tronu.

 • Alfabet mody "Beverly Hills, 90210"

  ...koszule lub golfy. I wyglądała przy tym jak... Jane Fonda na jednej ze swoich kaset! M jak mini Kochały je wszystkie dziewczyny, ku uciesze facetów. Minispódnicznki łączone z minitopami to szkolny(...) swoich pośladków była Donna. Bodaj najzgrabniejsza z dziewczyn mogła pochwalić się długimi nogami i często  robiła to nie tylko za pomocą mini, ale także legginsów. Kultowe w latach 90. kolorowe...

 • Metalmania: Królował death

  Na Dużej Scenie koncert szwedzkich klasyków death metalu z grupy Entombed, a na Małej żywiołowy występ pionierów gatunku z angielskiego Benediction - to w opinii wielu fanów najjaśniejsze chwile XXI edycji Metalmanii.

 • Idą święta, królują składanki

  Tradycyjnie już w okresie przedświątecznym chętnie w sklepach z muzyką sięgamy po różnego rodzaju składanki. Na 1. miejscu nadal jest koncertowy, akustyczny zestaw największych przebojów grupy Hey "MTV Unplugged".

 • Anna Mucha: Tango desperado

  Anna Mucha króluje na każdej imprezie, czarując fanów, reżyserów i producentów. Zdaje sobie sprawę, że musi być o niej głośno, jeśli chce rozkręcić swoją karierę aktorską.

 • Danuta Stenka: Zdarza mi się flirtować

  Półtora miesiąca od daty premiery "Flirtując z życiem", wywiad-rzeka z Danutą Stenką, króluje na listach bestsellerów. Aktorka przyznaje, że choć tytuł książki nie był jej pomysłem, faktycznie zdarza się jej prowadzić flirt z życiem.

 • "Violetta - En Vivo" polskim numerem jeden

  Piosenki z "Violetty", disneyowskiego serialu produkcji argentyńskiej znów królują na polskiej liście bestsellerów płytowych.

 • "Urszula Dudziak jest boginią!"

  Jeśli zechce, to sprawi, że na jednej scenie spotkają się LL Cool J z Britney Spears, Suzanne Vega ze Snoop Doggiem czy Beyoncé z Gwen Stefani. Wszystko to będzie okraszone patetyczną mini symfonią, elektronicznym drganiem brzmień trip-hopowych czy dźwiękami instrumentów, które istnieją tylko w jego prywatnym katalogu. Anglik, który sprawia wrażenie, jakby w jego przypadku spożycie rozweselaczy

 • Kolejny projekt Martina Campbella

  Reżyser Martin Campbell rozpoczął pracę nad kolejnym projektem. Tym razem twórca takich przebojów, jak "GoldenEye" , "Maska Zorro" , "Granice wytrzymałości" , zrealizuje pełnometrażowy obraz w oparciu o wielokrotnie nagradzaną mini-serię stacji BBC, "Edge Of Darkness", której był reżyserem.