• Informacje na temat:

  krótka kurtka

Artykuły na temat: krótka kurtka
 • Zimowe kurtki gwiazd: to one wyznaczają trendy!

  ...zwężanym dołem, odcięta w pasie lub pod biustem, kożuszek  – krótka wersja kurtki wykonana ze skóry baraniej lub owczej, ocieplana wełną, anorak  – ciepła, pikowana wersja kurtki sportowej(...) każdej fashionistki. Kurtka w cętki najlepiej pasuje do stonowanych stylizacji. „Najbezpieczniej” postawić na czerń, biel, khaki, ecru, nude oraz odcienie szarości. To one pozwolą uniknąć przesycenia...

 • Acid Drinkers w Stalowej Woli: Titus, bądź Titusem!

  W piątek (28 listopada) wieczorem odbierał róże w programie "SuperSTARcie", dzień później przyjechał z Acid Drinkers na koncert do Stalowej Woli. W klubie Labirynt zabrzmiało mnóstwo klasyków z zabójczego debiutu obchodzącej 25-lecie istnienia grupy.

 • Tak zmieniła się mama małej Madzi

  ...22-latka wraz z mężem układa sobie życie z dala od rodzinnego Sosnowca. Jest nie do poznania. Dziennik "Fakt" publikuje jej zdjęcia po metamorfozie - skórzana kurtka, stylowe kozaczki, krótka blond fryzura i modne okulary w czarnych oprawkach. Tak dzisiaj wygląda matka tragicznie zmarłej Madzi z Sosnowca. Według informacji tabloidu, para żyje normalnie - wychodzi na zakupy, spacery, do lekarza...

 • Małgorzata Socha: Kobietom jest trudniej

  Małgorzata Socha, gwiazda "Przyjaciółek" i "Na Wspólnej", opowiada, z jakimi problemami będą musiały zmagać się jej bohaterki. Mówi również o tym, dlaczego w życiu ważna jest kobieca solidarność i za co ceni płeć piękną.

 • ...stylizacja Kożuchowskiej - sportowa kurtka obszyta futrem przypominającym jenota i taka sama czapka - wywołała burzę! "Nie szkoda tych biednych lisków i jenotów?" - pytali internauci. "Następna...

 • Ostro o Ewie Farnej: "Bałwanek", "kompletna katastrofa"

  Stylizacja i figura Ewy Farnej podczas festiwalu Sopot TOPtrendy 2013 spotkały się z kpinami starszych koleżanek z rozrywkowej branży.

 • "Skazane": Olga Bołądź w roli dilerki narkotyków

  Już we wrześniu na antenę Telewizji Polsat trafi serial "Skazane", opowiadający o zmaganiach kobiet, których bliscy trafili za kratki.

 • "Klan": Norbert wraca i... zostaje napadnięty! Przez Olę!

  Po powrocie ze stypendium w Portugalii Norbert (Kuba Świderski) najpierw zechce zobaczyć się z Olą (Kaja Paschalska), a ona weźmie go za stalkera i wymierzy mu cios torebką w głowę! Poznaj szczegóły!

 • Barbara Bursztynowicz uwierzyła w miłość na zawsze

  Jej rodzice uchodzili za udane, szczęśliwe małżeństwo, a jednak na dziesięć lat się rozstali. Ona z mężem, choć dyskutują i różnią się w wielu kwestiach, wciąż są razem.

 • "Kraina bezprawia": Anatomia sceny walki - wywiad z Danielem Wu

  ...jeszcze dwa miesiące pracy. Po zakończeniu zdjęć czeka mnie krótka przerwa. Potem wracam do Hong Kongu i z powrotem na plan - tym razem filmu hongkońskiej produkcji. Dziękuję za rozmowę. Powodzenia na...