• Informacje na temat:

  krótka relacja

Artykuły na temat: krótka relacja
 • Teresa Lipowska: Kłosowski miał nie najlepsze relacje z rodziną

  Gdy zaraz po śmierci Romana Kłosowskiego (†89) zadzwoniłam z prośbą o krótką wypowiedź, Teresa Lipowska (80 l.) powiedziała, że o Romku nie można opowiedzieć w jednym zdaniu. Umówiłyśmy się na wywiad, gdy emocje opadną. Teraz w mieszkaniu aktorki, pełnym figurek aniołów, emocje powróciły. Śmiałyśmy się i wzruszałyśmy na przemian, a czasem zapadała długa cisza. - Mówił, że najbardziej doskwiera mu samotność. Miał nie najlepsze relacje z rodziną - wyznaje aktorka.

 • Sacrum Profanum: Bang on a Can All-Stars, Skalpel i Lee Ranaldo w jednym (relacja)

  Gospodarzami otwarcia kolejnego dnia Sacrum Profanum (środa, 17 września) była grupa Bang on a Can All-Stars. Gościnnie, w koncercie Field Recordings 2, wzięli udział polski duet Skalpel oraz legenda gitarowego hałasu, były muzyk Sonic Youth - Lee Ranaldo.

 • Pieczyńska trzyma krótko dorosłego syna!

  Małgorzata Pieczyńska (53 l.) jest bardzo dumna ze swojej pociechy. Uważa, że jej surowe wychowanie wyszło chłopakowi tylko na dobre...

 • "Mam talent" (relacja z pierwszego półfinału): Najlepszy wybór Agnieszki Chylińskiej

  W sobotę (25 października) poznaliśmy pierwszych finalistów siódmej edycji "Mam talent".

 • Trzy kobiety uwiodły jednego faceta. Maks Keller (Paweł Małaszyński)- przystojny młody chirurg w toruńskim szpitalu Copernicus, ma duże względy u lekarek.

 • Anna Popek: Żyję w celibacie

  Anna Popek na razie jest singielką, nie zamyka się jednak na nową miłość. Twierdzi, że z mężczyzną, o którym niedawno media pisały jako o jej nowym partnerze, łączą ją wyłącznie koleżeńskie relacje. Obecnie dziennikarka skupia się bowiem na wychowywaniu córek i jak sama mówi, nie rozprasza się niepotrzebnymi rzeczami.

 • Kulisy trudnej relacji Jolanty Pieńkowskiej i Roberta Kantereita

  Jak na co dzień wygląda współpraca Joli Pieńkowskiej (49 l.) i Roberta Kantereita (43 l.) w "Dzień dobry TVN"?

 • "Na dobre i na złe": Różne formy miłości

  Do Zuzy wreszcie dotrze, że Przemek jest dla niej kimś bardzo ważnym. Zapragnie go odzyskać, ale czy ma szansę u mężczyzny, który stara się być dobrym ojcem i wciąż próbuje ułożyć sobie życie z Olą?

 • Marcin Mroczek (33 l.) na portalu społecznościowym zdał krótką relację w pierwszego dnia pielgrzymowania na Jasną Górę.

 • Prezydent USA zbagatelizował Holokaust

  Latem 1943 roku Jan Karski udał się z tajną misją poinformowania zachodniego świata o tragicznej sytuacji Żydów w Polsce. Ówczesny prezydent USA - Franklin D. Roosevelt, pomimo dostarczonej wiedzy nie podjął żadnych działań. Między innymi o tym dramatycznym spotkaniu opowiada film Sławomira Grünberga "Karski i władcy ludzkości", który pojawi się w kinach już 24 kwietnia.

Zdjęcia na temat: krótka relacja
Wideo na temat: krótka relacja
 • "Homeland"

  "Homeland". Krótka zapowiedź 5. sezonu serialu produkcji Showtime. Carrie zostaje zaatakowana, porwana i, jakby tego było mało, obrażona przez swojego mentora Saula Berensona (Mandy Patinkin). Relacje dwójki bohaterów pogorszyły się na przestrzeni ostatnich dwóch sezonów i wygląda na to, że jeszcze długo nie będą nadawać na tej samej fali.

 • Mila Kunis i Ashton Kutcher: Aktorka zdradziła szczegóły ich pierwszej wspólnej nocy!

  Mila Kunis zdradziła szczegóły pierwszej nocy spędzonej z Ashtonem Kutcherem. Aktorka nie ukrywa, że bardzo szybko się zakochała. W ostatnim wywiadzie wspomniała, że kiedy zobaczyła Ashtona, zaparło jej dech. "Pomyślałam tylko, cholera, jaki on przystojny"- powiedziała. Bliższe relacje udało im się nawiązać podczas imprezy zorganizowanej przez aktora. "Krótko mówiąc, zostałam do rana. Po raz pierwszy będąc singielką, zdarzyło mi się zostać u faceta na noc" - stwierdziła. (Cover Video / x-news)