• Informacje na temat:

  krótki wywiad z aktorką

Artykuły na temat: krótki wywiad z aktorką
 • Ewa Florczak: Aktorka dała się uwieść studentowi!

  ...się zawodowo. - Czasami przypominamy włoską rodzinę, bo wszyscy czworo wrzeszczymy równocześnie - mówiła wtedy Ewa w jednym z wywiadów. Sielanka trwała jednak krótko. Orzechowski coraz bardziej...

 • Krystyna Sienkiewicz: Aktorka niespokojna

  Aktorka, pisarka i plastyczka. Bezkompromisowa, szalona, miłośniczka zwierząt. Choć Krystyna Sienkiewicz 14 lutego kończy 80 lat, optymizmu i energii mogłaby pozazdrościć jej niejedna dwudziestolatka.

 • "Na Wspólnej": 12 lat na planie - wywiad z Lucyną Malec

  Lubi występować w repertuarze komediowym w ukochanym Teatrze Kwadrat. Od lat kibicujemy też Danucie Zimińskiej, którą gra w serialu „Na Wspólnej”. Największą miłością i oczkiem w głowie aktorki jest niepełnosprawna córka Zosia, która ma już 20 lat.

 • Barbara Brylska: Nie wszystko się udało

  Wyszła za mąż za lekarza. Zakochiwała się na planach filmowych. Barbara Brylska, jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, miała burzliwe życie. Od dawna nie udziela się publicznie i nie zgadza się na wywiady.

 • "Konflikt: Bette i Joan": "Joan była wariatką" - wywiad z Catherine Zeta-Jones

  ...kocham swoją pracę. Nigdy nie chciałam zostać bohaterką brukowców, ani aktorką, która nie jest traktowana poważnie. Kiedy przyszło co do czego, bardzo mi to przeszkadzało. Postanowiłam więc wymyślić się(...), ale jestem pewna, że sama widzisz, że zaczynasz dostawać inne role niż kiedyś. - Zdecydowanie tak. Pewnego dnia budzisz się rano i okazuje się, że nie jesteś już aktorką, która będzie obsadzana...

 • Grażyna Szapołowska i Paweł Potoroczyn: Oświadczyny w drugim dniu znajomości

  Byli razem siedem lat. Dopiero kilka lat po rozwodzie aktorka opowiedziała, dlaczego rozpadło się jej trzecie małżeństwo.

 • Olgierd Łukaszewicz nagłośnił sprawę 60-letniej aktorki. Tabloid zdradza, o kogo chodzi!

  ..." oraz "Ranczo". Aktorka udzieliła krótkiego wywiadu "Dziennikowi Gazecie Prawnej", w którym wyznała, że ucieszyła się na wieść o ciąży, gdyż zawsze chciała mieć dużą rodzinę. Dodała, że ojciec...

 • Danuta Szaflarska: Im starsza, tym bardziej zachwyca

  Wszystkie polskie aktorki chcą być takie jak ona. Danuta Szaflarska jest wzorem człowieka i artysty.

 • Teresa Lipowska: Kłosowski miał nie najlepsze relacje z rodziną

  Gdy zaraz po śmierci Romana Kłosowskiego (†89) zadzwoniłam z prośbą o krótką wypowiedź, Teresa Lipowska (80 l.) powiedziała, że o Romku nie można opowiedzieć w jednym zdaniu. Umówiłyśmy się na wywiad, gdy emocje opadną. Teraz w mieszkaniu aktorki, pełnym figurek aniołów, emocje powróciły. Śmiałyśmy się i wzruszałyśmy na przemian, a czasem zapadała długa cisza. - Mówił, że najbardziej doskwiera mu...

 • Joanna Jabłczyńska ścięła włosy dla jednej sceny

  Aktorka Joanna Jabłczyńska, która zasłynęła dzięki roli Marty w serialu "Na Wspólnej", przyznała, że praca w serialu nie jest prostym zajęciem. Często wymaga poświęceń i wyrzeczeń. Między innymi dlatego musiała ściąć swoje włosy.

Wideo na temat: krótki wywiad z aktorką
 • Dominika Kluźniak: Tysięczny odcinek to wielki przełom!

  Jak Dominika Kluźniak wspomina swoje pierwsze kroki na planie "M jak miłość"? Co wydarzy się w 1000. odcinku - i jak odmieni się życie serialowej Ewy? Przed wami kolejny materiał wideo: krótki wywiad z aktorką, przygotowany specjalnie z okazji jubileuszu!