• Informacje na temat:

  krótkie filmiki

Artykuły na temat: krótkie filmiki
 • Szkoła

  Gimnazjalista Patryk Głowiński jest znanym w szkole youtuberem. Zamieszcza w Internecie krótkie filmiki, jednak jego strona nie podoba się dyrekcji szkoły,...

 • Marilyn Manson ponownie odcina się od wideo z Laną del Rey

  Marilyn Manson nie chce być łączony z kontrowersyjnym filmikiem, w którym znalazła się scena gwałtu z udziałem Lany del Rey w roli ofiary.

 • "Żywe trupy": Kogo "spotka" Lucille?

  Stacja AMC zaostrza apetyty fanów na nowy sezon. Od 3 kwietnia widzowie prześcigają się w spekulacjach, kto zginął w finale szóstej serii. AMC dolewa oliwy do ognia - w sieci pojawiły się krótkie filmiki z najważniejszymi bohaterami serialu oraz napisem "Who will meet Lucillle".

 • Ryan Gosling zjadł łyżkę płatków

  Ryan Gosling złożył hołd mężczyźnie, który był autorem viralowego filmiku w serwisie Vine zatytułowanego "Ryan Gosling Won't Eat His Cereal".

 • "Rolnik szuka żony 2": Grzegorz opublikował zaskakujące wideo. Oto jego "prawdziwa twarz"?

  Grzesiek z "Rolnik szuka żony 2" dba o to, by fani o nim nie zapomnieli. Dość regularnie publikuje na swoim profilu na Facebooku zdjęcia, filmy i posty na temat życia u boku Ani, którą poznał dzięki programowi. Od jakiegoś czasu małżonkowie nagrywają krótkie filmy, w których dzielą się doświadczeniami związanymi z codziennością oraz funkcjonowaniem na wsi. Zainteresowani mogą od Grzegorza...

 • Run The Jewels zaatakowani na scenie

  Agresywny mężczyzna chciał przerwać występ rapowego duetu.

 • Oni zostali rodzicami w 2016 roku!

  To był dla nich naprawdę udany rok! Wielu celebrytów będzie wspominało go z uśmiechem na twarzy, bowiem dane im było powitać na świecie swoje dzieci. Kto został rodzicem i jakie imiona dla pociech są obecnie najmodniejsze wśród gwiazd? Przygotowaliśmy dla was krótkie podsumowanie i przy okazji zdradziliśmy kulisy oraz wydarzenia towarzyszące niektórym z szeroko omawianym w mediach ciąż i porodów!

 • Wygraj wyjazd na spotkanie z One Direction w USA! (konkurs)

  Dobra wiadomość dla fanów One Direction - tylko w RMF FM możecie wygrać wyjątkowe zaproszenie na spotkanie z zespołem 17 i 18 listopada w Orlando w USA!

 • Janda wyśmiała Szczepkowską w audycji radiowej

  Obie aktorki wiedzą, jak boleśnie wbijać sobie szpile. Po krótkim zawieszeniu broni, pierwsza zaatakowała Krystyna Janda.

 • Niespodzianka od Dody. Zobacz!

  Doda umieściła w internecie zarejestrowany własną ręką fragment występu. Filmik nosi tytuł "Moc na koncertach Dody".

Zdjęcia na temat: krótkie filmiki
Wideo na temat: krótkie filmiki
 • "rodzinka.pl": Smartlove Julii Wieniawy

  - Nagrywamy z Antkiem krótkie filmiki, które uwieczniają w sposób zabawny naszą szaloną miłość - mówi Julia Wieniawa. Gwiazda traktuje media społecznościowe jako formę promocji, komunikacji(...). Razem z Antonim Królikowskim wymyślili nawet zabawę, która zyskała im sympatię fanów. Na Instagramie aktorska para publikuje krótkie filmiki opatrzone hasztagiem #smartlove. – Z Antkiem wymyśliliśmy

 • Dziennikarz błaga Górniak o wybaczenie!

  Robert Patoleta (38 l.) od kilku lat przeprowadza na salonach wywiady z gwiazdami i celebrytkami, które potem zamieszcza w Internecie. Ostatnio jego rozmowa z Edytą Górniak (40 l.) odbiła się szerokim echem. Edzia w pewnym momencie bardzo się zdenerwowała i histerycznie przerwała wywiad. Diwa zarzuciła Patolecie, że ten nazwał ją celebrytką, a ona przecież jest artystką! "To nasza ostatnia rozmowa" - rzuciła Górniak na odchodne. Wygląda na to, że dziennikarz bardzo się tym przejął. Z tego...

Dyskusje na temat: krótkie filmiki