• Informacje na temat:

  krótkie nogi

Artykuły na temat: krótkie nogi
 • "Na Wspólnej": Kłamstwo ma krótkie nogi

  Rodzice zagrożą córce, że jeśli nie poprawi ocen, dostanie szlaban na wyjścia.

 • Zbigniew Cybulski: Noc w łóżku Brigitte Bardot

  Jakie kobiety lubił Zbigniew Cybulski? Choć aktor z lubością przytaczał anegdotę o nocy spędzonej w 1961 roku z Brigitte Bardot, z natury był nieśmiały, a od blondynek wolał brunetki.

 • "To nie koniec świata!": Kłamstwo ma krótkie nogi!

  Przed nami 18 odcinek "To nie koniec świata!" - w którym Darek dostanie od życia ostrą nauczkę... I przekona się, że kłamstwo ma krótkie nogi! Czy Ula wybaczy ukochanemu kolejne grzeszki - i zostanie "macochą" Blanki?

 • Ma 26 lat i 27 milionów sprzedanych książek na koncie

  Veronica Roth, córka artystki polskiego pochodzenia, najmłodsza z trojga rodzeństwa, urodziła się i wychowała w Chicago. Swoją pierwszą książkę - "Niezgodna", wydała mając zaledwie 20 lat. Tytuł trafił na listę młodzieżowych bestsellerów "New York Timesa" i utrzymał się na niej przez niemal 11 tygodni.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan znów wydłużyła sobie nogi na zdjęciu?! Fani bezlitośni!

  .... "Zbyt dużo photoshopa, widać krzywa podłogę. Krótkie nogi? Nie każdy jest doskonały, po co się tak udoskonalać na zdjęciach? Więcej wiary w siebie"; "Pani Małgosiu nogi tak wyciągnięte, że aż płytki(...) hotelu Gonia ma niebotycznie długie nogi. Wywołało to oczywiście zachwyt jej fanów, którzy nie szczędzili komplementów swojej idolce, ale znalazły się także osoby, które zauważyły coś dziwnego na...

 • happysad: Miażdżące straty (nowa płyta "Jakby nie było jutra")

  Oczekiwana płyta "Jakby nie było jutra" grupy happysad wciąż czeka na swoją premierę. Z opóźnienia wytłumaczył się producent i realizator Marcin Bors.

 • Anna Mucha w ekstremalnie krótkiej mini!

  Anna Mucha (35 l.) pojawiła się na premierze spektaklu "Single po japońsku". Na tę okazję wybrała obcisłą i ekstremalnie krótką złotą sukienkę, która odsłoniła jej nogi. Najwidoczniej aktorka świetnie czuła się w takim stroju - aż promieniała i chętnie pozowała do zdjęć. Jak wam się podoba?

 • Bob Marley: Chrzest przed śmiercią

  4 listopada 1980 roku w hotelu Wellington w Nowym Jorku chrzest w Etiopskim Kościele Ortodoksyjnym przyjął Bob Marley. Król reggae był już wówczas śmiertelnie chory - zmarł niewiele ponad pół roku później.

 • Kate Rozz pochwaliła się długimi nogami!

  ...! Kate Rozz pozuje bowiem w majtkach, a także krótkiej koszulce odsłaniającej fragment piersi. Tym samym celebrytka pochwaliła się doskonałą sylwetką, a także długimi nogami. Chcielibyście, żeby wróciła...

 • Obituary: W głębi duszy jesteśmy burakami (wywiad)

  Florydzka grupa Obituary to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nazw w świecie muzyki metalowej. W latach 90., wraz z Morbid Angel, Deicide czy Cannibal Corpse, budowali zręby, a następnie potęgę amerykańskiego death metalu.

Zdjęcia na temat: krótkie nogi
Wideo na temat: krótkie nogi
 • "M jak miłość": Odcinek 1413.

  jej przyjaźń. Do siedliska przyjeżdża na krótkie wakacje Marcin z Izą.

 • Coco Chanel

  Świat wielkich kreatorów, zawrotnie drogich sukien, uwodzicielsko pięknych modelek i elitarnych pokazów mody. Fascynujący portret legendarnej Coco Chanel, wizjonerki, rewolucyjnej dyktatorki mody, istnej ,,diablicy o ludzkich pragnieniach". To ona pozwoliła kobietom nosić krótkie fryzury, sztuczną biżuterię oraz spodnie. Stworzyła wzór ekstremalnej elegancji z nieśmiertelną małą czarną na czele oraz najbardziej uwodzicielski zapach na świecie - Chanel Nr 5. Szokujące przeżycia pozornie...

 • Lily

  Lily jest ekscentryczką. Żyje według swojego własnego kaprysu ale w harmonii z naturą w domu swojej matki na wsi. Jej starsza siostra Clara mieszka w Paryżu razem z mężem, początkującym prawnikiem. Kiedy matka umiera, Lily nie może być zostawiona sama sobie, co udowadniają efekty krótkiego "okresu próbnej samodzielności". Clara postanawia wprowadzić się do domu na wsi. Opieka nad Lily wywraca jej życie prywatne i zawodowe do góry nogami. Pod wpływem młodszej siostry re-definiuje swoje życie i...

Dyskusje na temat: krótkie nogi