• Informacje na temat:

  krótkie spodenki gwiazdy

Artykuły na temat: krótkie spodenki gwiazdy
 • Jennifer Lopez w za krótkich szortach!

  Jennifer Lopez (49 l.) może się pochwalić świetną figurą. Nic więc dziwnego, że chętnie eksponuje ją, zakładając kuse ubrania. Nie zawsze jednak efekt jest korzystny. Ostatnio paparazzi zrobili jej zdjęcia w jednym z wakacyjnych kurortów. Piosenkarka miała na sobie biały zestaw - koszulkę i szorty. Problem w tym, że spodenki były jednak nieco za krótkie i odsłaniały fragment pośladków...

 • Anne Hathaway jako Miley Cyrus

  Anne Hathaway wcieliła się w Miley Curus w telewizyjnym programie"Lip Sync Battle" emitowanym na antenie Spike TV. Aktorka brawurowo odtworzyła głośny teledysk do piosenki "Wrecking Ball".

 • Marzena Kipiel-Sztuka: Papierosy palę jeden za drugim, trzy paczki dziennie!

  Marzena Kipiel-Sztuka (48 l.) lubi swoje skromne życie w Legnicy. Jak mówi, nie jest zainteresowana celebrytką walką o sławę. Pogodzona ze swoimi ograniczeniami i słabościami, zamiast szlifować kroki w "Tańcu z gwiazdami", woli beztrosko tańczyć reggae na działce.

 • "Kajtek w krótkich tyrolskich spodenkach"

  Pod koniec listopada 2005 roku grupa Hey, jedna z gwiazd rodzimego rocka, wydała ósmą w swym dorobku płytę "Echosystem". Pierwsza część trasy promującej ten album zakończyła się pod koniec grudnia w Krakowie, niemal tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Zespół na zakończenie zagrała dwa razy, dzień po dniu. w krakowskiej "Rotundzie", Michał Boroń spotkał się przy tej okazji z wokalistką Kasią Nosowską i gitarzystą Marcinem Żabiełowiczem. Podsumowali oni koncerty w ramach trasy "Echosystem" i...

 • Piękne panie na czerwonym dywanie

  Prawie wszystkie aktorki, które jesienią zobaczymy w serialach Telewizji Polsat, stawiły się w czwartkowy wieczór w warszawskiej Endorfinie, by do białego rana świętować start nowej ramówki stacji. Kto pozował do zdjęć na czerwonym dywanie? Która gwiazda wyglądała najlepiej? Zobaczcie i oceńcie sami!

 • "Gabriel": Film dla dzieci z gwiazdami

  Już 11 kwietnia do kin wejdzie film dla dzieci "Gabriel". W obsadzie znalazły się największe polskie gwiazdy, m.in. Zbigniew Zamachowski, Krzysztof Globisz i Paweł Królikowski.

 • Siostry Godlewskie przesadziły? Natalia Kukulska zainterweniuje?

  Gołe biusty, krótkie spodenki, bardzo mocny makijaż. W takiej stylizacji Monika i Małgorzata Godlewskie prezentowały niedawno prognozę pogody w stacji 4FunDance. Prezenterki zapowiadały pogorszenie(...) twórczością - podkreśla informator.  O zmaganiach gwiazdy z tymi, którzy nie szanują dobrego imienia i spuścizny jej zmarłej matki, pisano wielokrotnie. Informowano o konflikcie artystki i dziennikarza...

 • "Taniec z Gwiazdami": Rozenek odpada, Moro i Kwiatkowski z "40-tkami"

  Aż dwie pary: Joanna Moro - Rafał Maserak i Dawid Kwiatkowski - Janja Lesnar otrzymały w 7. odcinku "Tańca z Gwiazdami" maksymalne noty od jurorów. Z programem pożegnał się Jacek Rozenek.

 • Kammel już nie tańczy

  Tomasz Kammel (36 l.) kolejny raz musiał się pożegnać. Tym razem jednak nie z pracodawcą, a z "Tańcem z gwiazdami". Czy na dobre pożegnał się z telewizją?

 • Tamsin Egerton: Kochanka króla skandali

  Mimo że bezdyskusyjną gwiazdą najnowszego filmu Michaela Winterbottoma "Prawdziwa historia króla skandali" jest odtwórca tytułowej roli - Steve Coogan, każdy kto objerzy filmową biografię Paula Raymonda musi również zwrócić uwagę na seksowną Tamsin Egerton.

Dyskusje na temat: krótkie spodenki gwiazdy