• Informacje na temat:

  krótkie spódniczki

Artykuły na temat: krótkie spódniczki
 • Monika znów kusi!

  Zalotne uśmiechy, krótkie spódniczki... Monika wciąż się nie poddaje - i flirtuje w kancelarii z Andrzejem. Z jakim skutkiem?

 • Kamilla Baar i jej styl w serialu "Na krawędzi"

  Kamilla Baar jest uważana za ikonę stylu wśród polskich aktorek. Jednak rola nadkomisarz Leny Korcz w serialu "Na krawędzi 2" sprawiła, że Baar odkryła i polubiła też zupełnie inny styl ubioru niż ten, z którego jest znana.

 • "Barwy szczęścia": Bożena Stachura namiesza w serialu!

  Grała pamiętną Grażynę w "M jak miłość", a teraz - po krótkiej przerwie - wraca do telewizji rolą w "Barwach szczęścia". Wcieli się w Urszulę, której córka zaginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Jej bohaterka, bliska załamania nerwowego, stanie na nogi dzięki Stefanowi Górce.

 • Weronika Książkiewicz: Na huśtawce życia

  Po raz kolejny reżyser zobaczył w niej demona seksu. W najnowszej komedii "Disco polo" Macieja Bochniaka gra asystentkę szefa wszystkich szefów w branży disco polo (zabawny Tomasz Kot).

 • "rodzinka.pl" powróci na wiosnę!

  Aktorzy "rodzinka.pl" po krótkiej przerwie wrócili do pracy. Właśnie ruszyły zdjęcia do czwartej części serialu.

 • "Seks bez tajemnic": Ewa Kasprzyk obala mity

  Co aktorka i ambasadorka kampanii promującej postawy prozdrowotne u osób po 50. roku życia sądzi o sferze seksualnej osób starszych? Ewa Kasprzyk opowiedziała o tym w rozmowie z Martą Szulawiak-Turską w drugim odcinku programu "Seks bez tajemnic".

 • ...- stylistka poradziła piłkarzowi, by zrobił porządek na głowie. - Ja Radosława lubię w każdym wydaniu, więc nie ma znaczenia, czy on będzie miał długie czy krótkie włosy, a i tak najlepiej wygląda nago - mówi Rozenek. Ona sama także zmieniła styl w ostatnim czasie - jej krótkie spódniczki i wydekoltowane bluzki przepoczwarzyły się w stonowane, klasyczne kreacje.

 • Cleo od "My Słowianie": To jest moje małe marzenie

  Krótka folkowa spódniczka Cleo, w której wokalistka wystąpiła w teledysku "My Słowianie" Donatana, zrobiła taką furorę, że wkrótce ma trafić do sprzedaży.

 • Patrycja Wieja wygrała 1. edycję programu "Projekt Lady"!

  ...trzecioligowego klubu sportowego". Wieja miała również problemy ze strojami. Zazwyczaj wybierała zbyt krótkie spódniczki i wydekoltowane bluzki. Było to związane m.in. z tym, iż Pati dorabiała w nocnych...

 • "JOŚ" - dobrze wyglądają, marnie śpiewają

  Finalistki poprzednich edycji "jak Oni śpiewają" jakoś nie potrafią porwać publiczności śpiewem. W związku z tym rozgrzewają ją głębokimi dekoltami i krótkimi spódniczkami. Czy tak ma wyglądać "pojedynek mistrzów"?

Wideo na temat: krótkie spódniczki
 • Cleo chce być projektantką

  Krótka folkowa spódniczka, w której Cleo wystąpiła w klipie „My Słowianie”, zrobiła taką furorę, że wkrótce ma trafić do sprzedaży. Młoda gwiazda zdradza, że zaprojektowała ją sama i w przyszłości chciałaby stworzyć własną kolekcję ubrań. "To jest moje małe marzenie od dziecka. W związku z tym mam sporo pomysłów w głowie" – mówi.

 • Turysta

  Tomas i Ebba, zamożne szwedzkie małżeństwo, jadą z dwójką dzieci w Alpy Francuskie na kilka dni na narty. Chcą spędzić sielankowe krótkie zimowe wakacje w jednym z luksusowych hoteli. Pogoda dopisuje, świeci słońce, a ośnieżone stoki narciarskie wyglądają imponująco. Gdy wszyscy jedzą lunch na tarasie restauracji, nagle prosto z gór schodzi na nich lawina. Ebba instynktownie chroni swoje dzieci, Tomas natomiast zabiera telefon i ucieka. Nikomu nic się nie stało, ale po czymś takim trudno żyć...

 • Rio, I Love You

  Najnowszy film z cyklu "Miasta miłości" ("Zakochany Paryż", "Zakochany Nowy Jork"). Seria dziesięciu krótkich nowelek różnych reżyserów, które łączy miejsce rozgrywania akcji - brazylijskie Rio de Janeiro.

Dyskusje na temat: krótkie spódniczki