• Informacje na temat:

  krucha kobieta

Artykuły na temat: krucha kobieta
 • Sebastian Fabijański czuje się kobietą?

  Fabijański. Przyznał, że nie znosi stereotypu "krucha kobieta i silny mężczyzna". "Można powiedzieć, że jest we mnie dużo kobiety" - dodał w rozmowie z "Galą". Aktor podkreślił również, że bardzo ceni sobie...

 • "Serena": Kobieta inna niż wszystkie

  Laureatka Oscara Jennifer Lawrence i bożyszcze kobiet Bradley Cooper zagrali główne role w "Serenie" - zrealizowanej z wielkim rozmachem epickiej sadze Susanne Bier.

 • Ilona Ostrowska: Odważna kobieta o dwóch twarzach!

  ...o sobie, że bywa krucha, to życie nauczyło ją być twardą i silną.  "Mimo różnych perypetii (...) prywatnych i zawodowych, zawsze jakoś myślę sobie: „dobra, nic się nie stało, trzeba iść naprzód...

 • Zdrada i rozstanie w "M jak miłość"

  Dwie pary z ulubionego serialu Polaków, czyli "M jak miłość", wkrótce przekonają się, jak kruche bywa szczęście w miłości. Zawsze, kiedy do gry wchodzi "ta trzecia", na horyzoncie pojawiają się kłopoty. Czy zakochani wyjdą z tego obronną ręką?

 • "M jak miłość": Życie jest bardzo kruche...

  Magda (Anna Mucha) zwierzy się Budzyńskiemu (Krystian Wieczorek). Kobieta obwinia się, że przez jej zachowanie skomplikowały się łączące ich relacje. Oboje będą bardzo zmartwieni stanem pogrążonego w śpiączce Tomka (Andrzej Młynarczyk). Chodakowska powie Andrzejowi, że kiedyś, gdy czekała na przeszczep i była przekonana, że wkrótce umrze, zdała sobie sprawę, jak bardzo kruche jest życie...

 • "Magical Girl" : Mroczne obiekty pożądania

  Magiczne dziewczynki żyją pośród nas. Chociaż są w różnym wieku, to zawsze w jakimś stopniu pozostają dziećmi: równocześnie kruchymi i okrutnymi, irracjonalnymi, zatrzaśniętymi w świecie infantylnych marzeń i niejasnych impulsów. Ich specjalną mocą jest umiejętność stawiania na swoim, sprawiania, że mężczyźni bezwarunkowo spełniają ich zachcianki.

 • Stało się! Po wielu barwnych latach wypełnionych przygodami, Bohdan Łazuka (77 l.) najwyraźniej ustatkował się. To już oficjalna informacja - związał się kontraktem z najważniejszą kobietą swego życia, córką Olgą.

 • Pasje Aleksandry Woźniak

  Aleksandra Woźniak właśnie dołączyła do "Barw szczęścia". W przeciwieństwie do swojej bohaterki, aktorka jest szczęśliwą kobietą, która odnajduje się w roli pani domu.

 • Kruche nadzieje

  Lena dostaje krwotoku z nosa i zostaje przewieziona do Leśnej Góry. Kobieta czuje, że nie wyjdzie już ze szpitala. Witek prosi ukochaną o rękę. Ślub udaje...

 • "Druga szansa" : Z "Gry o tron" do duńskiej psychodramy

  Znany widzom "Gry o tron" Nikolaj Coster-Waldau znowu musi radzić sobie z rodzinnymi traumami i wyzwaniami. Tym razem jednak nie chodzi o przejęcie tronu, a o ukochaną żonę i dziecko.

Dyskusje na temat: krucha kobieta