• Informacje na temat:

  krukówna

Artykuły na temat: krukówna
 • Agnieszka Krukówna: Humor mi dopisuje!

  Agnieszka Krukówna (44 l.) zniknęła ostatnio z mediów. Co się z nią dzieje?

 • Agnieszka Krukówna: Stracona kariera

  Niełatwo było jej pogodzić oddanie sztuce z życiem. Drogo za to zapłaciła.

 • Agnieszka Krukówna rozstała się z facetem!

  Tygodnik "Na Żywo" dowiedział się, że Agnieszka Krukówna (46 l.) znów jest sama. W trudnych chwilach u boku ma na szczęście oddaną przyjaciółkę.

 • Agnieszka Krukówna: Praca czy miłość?

  Kariera pochłonęła ją tak bardzo, że przestała dbać o uczucia. Było sporo rozczarowań. Tym razem ma być inaczej...

 • Agnieszka Krukówna: To miłość ją uskrzydla!

  Agnieszka Krukówna (45 l.) zaskoczyła wszystkich swoją doskonałą formą. Aktorka, która nigdy nie ukrywała, że miała problemy z używkami, teraz tryska szczęściem i radością. Co, a raczej kto stoi za jej metamorfozą?

 • Agnieszka Krukówna w "Na dobre i na złe"

  Popularna aktorka Agnieszka Krukówna wystąpi w dwóch odcinkach serial u "Na dobre i na złe". Ich emisję zaplanowano na 23 i 30 marca. Bohaterka filmów "Fuks" i "Pestka" , zagra pełną temperamentu fotoreporterkę, która trafia do szpitala w Leśnej Górze.

 • Agnieszka Krukówna: Zamierza wrócić na szczyt!

  Premiera filmu "Letnie przesilenie" w Warszawie. Wśród gości zaproszonych na imprezę jest Agnieszka Krukówna (45 l.). W satynowym biało-granatowo-pomarańczowym komplecie aktorka wygląda wiosennie i świeżo. Blond włosy uczesane w luźne loki. Na ustach intensywnie pomarańczowa pomadka. Blask w oczach i szeroki uśmiech na twarzy. Takiej dawno jej nie widzieliśmy. Co stoi za tą metamorfozą?

 • Krystyna Janda reżyseruje

  Krystyna Janda ( "Człowiek z żelaza" ) znowu reżyseruje. W poznańskim Teatrze Nowym aktorka przygotowuje współczesny moralitet brytyjskiego dramatopisarza Petera Nicholsa "Passion Play". W przedstawieniu wystąpi m.in. Agnieszka Krukówna ( "Fuks" ).

 • Krystyna Janda i Agnieszka Krukówna: Kolejna próba

  ...w niepamięć dawne nieporozumienia. Ich wzajemne stosunki popsuły się w 2007 r., kiedy Krukówna miała zagrać główną rolę w plenerowym spektaklu wystawionym przed Teatrem Polonia, w centrum Warszawy...

 • Nowy film Michała Rosy

  W Łodzi trwają zdjęcia do filmu Michała Rosy "Cisza". Scenariusz napisał Krzysztof Piesiewicz, współautor filmów Krzysztofa Kieślowskiego. W rolach głównych zobaczymy Kingę Preis i Bartosza Opanię. Michał Rosa znany jest przede wszystkim jako twórca słynnej "Farby" z udziałem Agnieszki Krukówny - współczesnej historii dziewczyny z prowincji, która poszukuje swojego miejsca w świecie.

Zdjęcia na temat: krukówna
Wideo na temat: krukówna
 • Agnieszka Krukówna znalazła nową miłość!

  Agnieszka Krukówna przez wiele lat uchodziła za aktorkę z wybitnym talentem. Już jako nastolatka zdobyła ogromną sławę i uznanie krytyków. Niestety, oszołomiona sukcesem straciła w pewnym momencie kontrolę nad swoim życiem. Uzależniła się od narkotyków, które ostatecznie zaprzepaściły jej karierę. Odbiło się to także na jej sferze uczuciowej. Na szczęście wiele wskazuje na to, że aktorka znów

Dyskusje na temat: krukówna