• Informacje na temat:

  krupa agencja

Artykuły na temat: krupa agencja
 • Joanna Krupa pozywa byłą menedżerkę! Jest aż tak źle między nimi?!

  Joanna Krupa (38 l.) po ośmiu latach współpracy z Małgorzatą Leitner nagle zrezygnowała z jej pomocy i definitywnie zakończyła tę znajomość. Teraz zdecydowała się na walkę w sądzie!

 • Joanna Krupa chce być dziewczyną Bonda

  Joanna Krupa pojawiła w sesji dla magazynu "Maxim". Pismo najwyraźniej bardzo ceni sobie urodę 35-letniej modelki, która już wielokrotnie ukazywała się na jego stronach.Celebrytka przyznała, że marzy o roli dziewczyny Bonda.

 • Joanna Krupa przeżywa kolejne rozstanie! Tym razem chodzi o pracę!

  Joanna Krupa (38 l.) rozstaje się z mężem Romainem Zago (44 l.), jej program „Misja Pies” raczej nie pojawi się ponownie na ekranach telewizorów, a do tego właśnie skończyła kolejną biznesową współpracę. Modelka chyba nie ma obecnie szczęścia w życiu.

 • Joanna Krupa zamroziła jajeczka na oczach milionów widzów

  Gdy Joanna Krupa obwieściła publicznie, że zamierza zamrozić swoje jajeczka, nie spodziewano się, że nastąpi to tak szybko. Serwis People.com opublikował wideo z wizyty Krupy u ginekologa.

 • Joanna Krupa pokłóciła się z byłą menedżerką?! To dlatego się rozstały?!

  Małgosia Leintner opiekowała się modelką od początku jej pracy w agencji modelek. To ona dbała o nowe zlecenia dla Joasi oraz o jej wizerunek w mediach. Jednak nagle agencja ogłosiła zawieszenie współpracy z Krupą, co wywołało spore zdziwienie fanów celebrytki. Teraz także Joanna potwierdziła swoje odejście spod skrzydeł Małgorzaty. Plotka głosi, że ostatnio Leitner nie wywiązywała się ze...

 • Joanna Krupa oblała się wodą. Czas na Magdę Gessler?

  Joanna Krupa została wytypowana przez Dawida Wolińskiego do splasha, czyli oblania się wodą i opublikowania nagrania na Facebooku. Modelka po wykonaniu zadania nominowała kolejne osoby. Wybrała Marcina Tyszkę oraz Magdę Gessler.

 • Joanna Krupa przegrała w sądzie z byłą agentką!?

  ...ich wypłacić" - mówiła Joanna Krupa w wywiadach. Według medialnych doniesień sąd umorzył postępowanie i uznał, że Małgorzata Leitner nie jest nic winna Krupie. Co więcej, agentka planuje pozwać Joannę za... składanie fałszywych zeznań i odszkodowanie. Uważa bowiem, że Krupa wszystko sobie zmyśliła. "Ósmy rok naszej współpracy był rekordowy pod względem finansowym, udało się nam podpisać duże...

 • Joanna Krupa: Jeden chłopak wpadł mi w oko

  Joanna Krupa zapowiada, że kolejny sezon "Top Model. Zostań Modelką" będzie najlepszy z dotychczasowych, ponieważ po raz pierwszy w programie wystąpią mężczyźni. Modelka twierdzi, że jest pod wrażeniem zgłaszających się kandydatów.

 • Joana Krupa zostawiła chłopaka, żeby zrobić karierę w Stanach!

  Joanna Krupa (37 l.), zanim została znaną modelką i celebrytką, musiała przejść przez długą i wymagającą drogę. Wygląda jednak na to, że się opłacało!

 • 4 nowości w jesienniej ramówce TVN-u

  W jesiennej ramówce TVN-u znalazły się cztery nowości: reality-show "Kto poślubi mojego syna", "Mama kontra mama" i "Żony z Hollywood" oraz dokumentalny serial "Szkoła".

Wideo na temat: krupa agencja
 • Joanna Krupa: Mąż krzyczy na mnie, gdy piję alkohol. Ale jestem Polką, więc piję!

  Joanna Krupa lubi alkohol, ale stara się go nie nadużywać. Na imprezach zazwyczaj ogranicza się do dwóch drinków. Twierdzi, że robi to aby uniknąć kaca, oraz ze względu na męża, który od dłuższego czasu jest abstynentem. Jestem Polką, jak chyba każda Polka i każdy Polak piję. Jak idę na imprezę, trochę mogę wypić, mały relaks, winko czy szampana – mówi Joanna Krupa agencji informacyjnej

 • Zbyt wielcy by upaść

  "Zbyt wielcy, by upaść" to kolejna po "Decydującym głosie" i "Zmianie w grze" produkcja telewizji HBO poświęcona najważniejszym wydarzeniom z amerykańskiej historii najnowszej. Oparty na faktach film opowiada o przyczynach wybuchu kryzysu ekonomicznego w 2008 roku oraz o kulisach wprowadzenia Planu Paulsona - programu ratowania amerykańskiego sektora finansowego kosztującego podatników 700 miliardów dolarów! W sierpniu 2008 roku dochodzi do załamania na amerykańskiej giełdzie. Wszystko...

 • Joanna Krupa o nowym programie: chcę, żeby ludzie zobaczyli mnie jako normalną dziewczynę

  Modelka Joanna Krupa została gospodynią nowego programu „Misja Pies”. Będzie w nim pomagać Polakom w wyborze odpowiedniego dla nich pupila oraz ułożeniu relacji między psem a właścicielem. Modelka twierdzi, że program ten był jej wielkim zawodowym marzeniem. – Chcę, żeby ludzie, moi fani, zobaczyli, jak wygląda moje życie poza „Top Model”, w filmie, na wybiegu czy na czerwonym dywanie. Żeby

 • Mission Impossible: The Ghost Protocol

  Oskarżony o terrorystyczny zamach bombowy na Kreml, agent IMF Ethan Hunt wraz z resztą zespołu zostaje zwolniony z obowiązków w chwili, kiedy prezydent wdraża "Ghost Protocol". Pozostawiony bez środków i wsparcia, Ethan musi znaleźć sposób na oczyszczenie dobrego imienia agencji oraz uniemożliwienie kolejnego ataku. Sprawę komplikuje fakt, iż Ethan zostaje zmuszony do podjęcia się misji wraz z zespołem byłych agentów IMF, których osobistych motywów do końca nie poznał.