• Informacje na temat:

  krupa gra

Artykuły na temat: krupa gra
 • Ale news! Joanna Krupa rozstała się z mężem?! "Nowy Rok spędzili już osobno"

  ..., pochłonięty pracą w swoim klubie nocnym w Miami, oddalił się od Joanny i był coraz rzadszym gościem w ich domu w Los Angeles. Jednocześnie domagał się, aby żona ograniczyła swoje wyjazdy do Polski i spędzała(...) wierzyli, że uda im się dojść do porozumienia. Od grudnia jednak Joanna i Romain nie pokazywali się nigdzie razem. Właściwie żyli osobno. Krupa od stycznia spędza więcej czasu w Polsce, a wszystko ze...

 • Maciej Balcar "Ruletka": Solo po raz trzeci

  26 stycznia ukaże się trzeci studyjny album Maćka Balcara, wokalisty grupy Dżem.

 • Joanna Krupa poświęciła się dla córki! Tak teraz wygląda jej życie!

  Joanna Krupa (40 l.) 2 listopada 2019 roku urodziła swoje pierwsze upragnione dziecko. Zupełnie oszalała na punkcie małej Ashi i poświęciła się opiece nad nią. Na jej profilu w mediach społecznościowych ukazało się właśnie nowe zdjęcie, ktore pokazuje, jak wygląda teraz codzienność celebrytki.

 • Myśleli, że to Joanna Krupa...

  Znana widzom z najchętniej oglądanej stacji na Śląsku - Telewizji TVS Silesia - prezenterka oraz dziennikarka Patrycja Tomaszczyk-Kindla wcieliła się w nietypową dla siebie rolę - modelki.

 • Joanna Krupa wyda majątek na poród! Cena zwala z nóg!

  Joanna Krupa (40 l.) już lada moment zostanie mamą i nie może doczekać się tego momentu. Chce dla swojego malucha wszystkiego co najlepsze. Za poród zapłaci fortunę, a to dopiero początek wydatków.

 • Krupa o Musze: Nie chcę jej znać

  Anna Mucha mierzy wysoko. Popularność, jaką zyskała jako celebrytka, chce wykorzystać do dalszej kariery aktorskiej.

 • Edyta Górniak ponownie zostanie mamą? "W grę wchodzi adopcja"

  ...wszystko, ale też obawia się o jego bezpieczeństwo, dlatego wyjechała za granicę - opowiada wróżka, dodając, że w skrytości serca Edyta marzy o "czystej, bezgranicznej miłości". - I tak się stanie, ale jeszcze nie tym razem - prognozuje Anna Kempisty. - Marzy jej się też drugie dziecko, dziewczynka. Niestety, w tej chwili wchodzi w grę tylko adopcja. Będzie próbowała przeprowadzić ją za granicą...

 • Skandale polskich gwiazd

  W 2011 roku media co chwilę donosiły o nowych aferach z udziałem polskich gwiazd. Krupa, Mucha, Sablewska, Doda, Szapołowska i Garlicki - byli numerem jeden na portalach plotkarskich i okładkach kolorowych pism.

 • Skandale 2011 roku!

  Krupa, Mucha, Sablewska, Doda, Szapołowska, Garlicki - te nazwiska w 2011 roku nie znikały z portali plotkarskich i prasy kolorowej!

 • Jestem bardzo fajną osobą

  Swoją karierę fotomodelki rozpoczęła w wieku kilkunastu lat. Jeden z magazynów nazwał ją najbardziej seksowną kobietą na świecie. Teraz stara się pomagać innym - walczy o prawa zwierząt i wybiera przyszłe polskie top modelki, które mogą powtórzyć jej sukces.

Zdjęcia na temat: krupa gra
 • Joanna Krupa gra w kosza topless!
Wideo na temat: krupa gra
 • Rzymska auerola

  Dokument skupia się na życiu skoncentrowanym wokół autostrady, która otacza Rzym.

 • Gra

  Gra

  "Gra" to ambitny, zaangażowany społecznie, i prowokujący do przemyśleń film, który stawia poważne pytania i nie udziela łatwych odpowiedzi. Opowiada historię grupy ciemnoskórych chłopców z biedniejszych środowisk, którzy, wykorzystując panujące na ich temat stereotypy, okradają dzieci z dobrych rodzin. Młodociani oprawcy pogrywają stereotypami na temat swoich ofiar, a reżyser robi to samo wobec widzów, którym trudno zająć jednoznaczną postawę i ocenić, po której stronie mają się opowiedzieć....

 • Gra Endera

  Ekranizacja kultowej książki sci-fi cieszącej się ogromną popularnością również w Polsce. Jest rok 2070. Minęło 40 lat od nieudanej inwazji obcych. Cały świat żyje w oczekiwaniu na powrót najeźdźców. Ziemskie centrum obrony realizuje tajny plan polegający na rekrutowaniu najinteligentniejszych jednostek jeszcze na etapie dzieciństwa i poddawaniu ich szkoleniu w walce z obcymi. Najlepszym spośród kadetów jest Andrew Wiggin zwany Enderem, który po wstępnym szkoleniu zostaje wysłany do...