• Informacje na temat:

  krupa jako dziecko

Artykuły na temat: krupa jako dziecko
 • Joanna Krupa poświęciła się dla córki! Tak teraz wygląda jej życie!

  Joanna Krupa (40 l.) 2 listopada 2019 roku urodziła swoje pierwsze upragnione dziecko. Zupełnie oszalała na punkcie małej Ashi i poświęciła się opiece nad nią. Na jej profilu w mediach społecznościowych ukazało się właśnie nowe zdjęcie, ktore pokazuje, jak wygląda teraz codzienność celebrytki.

 • Edyta Górniak wygrała proces!

  W warszawskim sądzie okręgowym zapadł wyrok w sprawie Edyta Górniak kontra "Super Express". Sąd uznał, że gazeta naruszyła dobra osobiste wokalistki i jej męża Dariusza Krupy, przez co musi im zapłacić odpowiednio 55 tysięcy i 20 tys. zł. Wyrok nie jest prawomocny, a pozwani prawdopodobnie złożą odwołanie.

 • Joanna Krupa: Dziękuję Bogu, że nie mam dzieci

  Joanna Krupa (38 l.) przyznaje, że rozwód był najgorszą rzeczą w jej dotychczasowym życiu. Gdy mąż oświadczył jej, że odchodzi, wpadła w histerię. Przez długie tygodnie nie mogła się pozbierać. "Dziękuję Bogu, że nie mam dzieci" - mówi modelka.

 • Śluby, rozwody, dzieci, zdrady...

  Przypominamy najgłośniejsze wydarzenia w 2008 roku w świecie muzycznych plotek! W Polsce i za granicą:

 • Dariusz Krupa ubiega się o zwolnienie warunkowe

  Już wiadomo, dlaczego skazany na sześć lat więzienia Dariusz Krupa (41 l.) nie wraca za kraty. Kilka dni temu muzyk przyznał się w sądzie, że ubiega się o... zwolnienie warunkowe. Jego żona jest w szoku!

 • Seksafera z Joanną Krupą w roli głównej! Wszystko wyszło na jaw!

  Wizerunek Joanny Krupy (40 l.) został bezprawnie wykorzystany przez jeden z klubów erotycznych w Miami. Zdjęcia modelki miały posłużyć jako reklama, by rozkręcić zagraniczny seksbiznes. Sprawa trafiła do sądu już kilka miesięcy temu, ale pierwsze decyzje zapadły dopiero teraz. Nie uwierzycie, jaką sumę ma dostać gwiazda w ramach odszkodowania!

 • Joanna Krupa przyjęła po raz drugi chrzest!

  Joanna Krupa (36 l.) na łamach tabloidu wyjaśnia powód swojej wizyty w Izraelu.

 • Joanna Krupa: Dzieci? Jeszcze za wcześnie. Na razie zamroziłam jajeczka

  Ma w sobie to coś, co sprawia, że nie można oderwać od niej wzroku. Jest piękna, otwarta i szczera. Nie bez powodu Joanna Krupa (36 l.) znalazła się w rankingu najbardziej wpływowych Polaków według CNN.

 • Joanna Krupa deklaruje w gazecie: "Jestem gotowa na to, by w końcu zostać matką"

  Joanna Krupa (38 l.) jest naprawdę zakochana! Jej nowym facetem jest niejaki Douglas. W wywiadzie modelka opowiada o swoim szczęściu oraz planach. Okazuje się, że czuje się gotowa na bycie mamą. Marzy o dwojgu dzieci.

 • Tusk, Górski, Boruc, księżna Meghan zostali rodzicami w 2019 roku! Jakie imię dziecka?

  ...u papieża Franciszka. Donald Tusk nie krył dumy, przedstawiając papieżowi małą Lilę. Rozmowa trwała około 10 minut. Papież podarował Tuskowi płaskorzeźbę z brązu przedstawiającą gołębicę jako(...) także Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju. Partnerka satyryka zdradziła, że urodziła dziewczynkę - Malinę. To drugie dziecko słynnego kabareciarza, który ma już 13-letniego syna Antoniego...