• Informacje na temat:

    krupa na plaży

Artykuły na temat: krupa na plaży
  • Joanna Krupa powie sakramentalne „tak”?! Co za radość!

    Joanna Krupa (38 l.) długo nie rozpaczała po pierwszym mężu, Romainie Zago (45 l.) i zakochała się po uszy w nowym wybranku!

  • Joanna Krupa już marzy o prawdziwej miłości! To zaboli Romaina!

    Joanna Krupa (38 l.) najtrudniejszy czas ma już za sobą. Rozwód z Romainem Zago (44 l.) był dla niej ciężkim przeżyciem. Ale teraz wierzy, że już nic nie jest w stanie jej zniszczyć.

  • .... Tymczasem, jak udało się dowiedzieć "Na Żywo", producenci programu "Top Chef Gwiazdy" rozpoczęli starania o udział synów obu piosenkarek w kolejnej edycji programu. - Zarówno Allanek Krupa, jak i Leoś(...) znajoma. - Zabrała go na wakacje do USA. Przez miesiąc będą mieszkać w Malibu w Kalifornii, tuż przy plaży, a Allan będzie uczyć się surfingu pod okiem instruktora. Wierzy, że marzenia o karierze...

  • "Doda, naucz się angielskiego!"

    Nie jest tajemnicą, że Doda już od dawna marzy o karierze za oceanem. Joanna Krupa na łamach tabloidu wspaniałomyślnie dzieli się z nią "cennymi" radami, jak odnieść sukces w Stanach.

  • Wakacje polskich gwiazd. Sprawdź, gdzie wypoczywają celebryci!

    ...pełnym ciężkiej pracy nad wieloma programami to właśnie tam swoje wakacje zdecydowała spędzić m.in. Joanna Krupa. Na urlop na Mykonos wybrała się z Ewą Chodakowską i Dawidem Wolińskim, a Instagramowe(...) na bajecznej plaży wypoczywał ze swoją francuską miłością - Celią Jaunat. Joanna Opozda wybrała zaś Dominikanę, a Zuzanna Bijoch - jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich modelek oddała się...

  • Joanna Krupa była tak pochłonięta zbieraniem wodorostów na plaży w Santa Monica, że nie zauważyła, iż różowy stanik zsunął się jej z piersi... Rita Ora otwarcie przyznała, że pod tą piękną czerwoną...

  • Rebeka, Rubber Dots i Pysh wystąpią na Audioriver 2014

    Do 40 zagranicznych gwiazd festiwalu oraz kilku ogłoszonych wcześniej polskich artystów, właśnie dołączyło ponad 30 reprezentantów rodzimej sceny. Na płockim Audioriver, który odbędzie się w dniach 25-27 lipca 2014 r., zagrają m.in. Rebeka, Rubber Dots, Teielte, Pysh oraz Wonter. Poznaliśmy także obsadę sceny zlokalizowanej na Audioriver Fashion Day.

  • Laureaci konkursu Muzzo.pl zamykają program Audioriver

    Po burzliwej dyskusji, organizatorzy festiwalu Audioriver oraz przedstawiciel Interia.pl, wybrali dwóch zwycięzców konkursu przeprowadzonego na portalu Muzzo.pl. Nagrodą będzie występ na scenie zlokalizowanej na rynku Starego Miasta w Płocku, a jej laureatami zostali Vyti Tauta oraz Denis Björn. Tym samym ogłoszono ostatnich artystów w programie festiwalu.

Zdjęcia na temat: krupa na plaży