• Informacje na temat:

  krupa nogi

Artykuły na temat: krupa nogi
 • Joanna Krupa zostanie mamą? Wróżka przewiduje jej przyszłość

  Czy po rozstaniu z Romainem Zago Joanna Krupa (38 l.) szybko znajdzie nową miłość i urodzi wymarzone dziecko? Jeden z tygodników zapytał o to wróżkę…

 • Krupa w nowym reality-show

  Od tego programu trudno będzie oderwać wzrok! Długie nogi, piękne twarze, młodość i charyzma... takie będą uczestniczki nowego reality-show "Top model. Zostań modelką". Polską edycję poprowadzi jedna z najbardziej pożądanych modelek świata - Joanna Krupa.

 • Joanna Krupa: Dziękuję Bogu, że nie mam dzieci

  Joanna Krupa (38 l.) przyznaje, że rozwód był najgorszą rzeczą w jej dotychczasowym życiu. Gdy mąż oświadczył jej, że odchodzi, wpadła w histerię. Przez długie tygodnie nie mogła się pozbierać. "Dziękuję Bogu, że nie mam dzieci" - mówi modelka.

 • "Ten program zmienia życie"

  Anna Wendzikowska stwierdziła, że telefon od producentów "Tańca z gwiazdami" to jedna z propozycji, których się nie odrzuca. Teraz popularną prezenterkę i aktorkę możemy oglądać w kolejnej edycji show.

 • Marta Krupa nie może tańczyć

  Jeszcze nie ruszyła 13. edycja "Tańca z gwiazdami", a już jedna z uczestniczek - Marta Krupa - ma problemy zdrowotne...

 • Nowy reality show z Krupą i Korwin-Piotrowską

  Długie nogi, piękne twarze, młodość i charyzma... Takie będą uczestniczki nowego reality show "Top model. Zostań modelką" . Polską edycję poprowadzi jedna z najbardziej pożądanych modelek świata, Joanna Krupa .

 • Dżoana znów na siłę lansuje siostrę

  Joanna Krupa (33 l.) jest naprawdę zdeterminowana, by znaleźć młodszej siostrze fuchę w show-biznesie!

 • Górniak załamana po rozwodzie?

  W ciągu ostatniego roku życie Edyty (37 l.) i Darka (34 l.) wywróciło się do góry nogami. Początkowo to Krupa był stroną pokrzywdzoną, nie mógł pogodzić się z decyzją żony o rozstaniu. Szybko jednak doszedł do siebie, a wątpliwości zaczęła mieć Edyta. Wtedy jednak było już za późno - Krupa odnalazł się w nowej sytuacji życiowej i uznał rozwód za najlepsze rozwiązanie. Jak donosi magazyn "Gwiazdy...

 • "Mam zbyt kobiece kształty na wybieg"

  Joanna Krupa (31 l.) nie została modelką wybiegową, bo - jak mówi - ma zbyt kobiece kształty. "Nie chcę być chodzącym wieszakiem. Na szczęście branża się zmienia" - uważa.

 • .... To było spore wydarzenie nie tylko w Polsce, ale i za oceanem. Joanna Krupa i Romain Zago powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w luksusowym hotelu Park Hayatt Aviara Resort w Kalifornii...

Zdjęcia na temat: krupa nogi
Wideo na temat: krupa nogi
 • Madagaskar 3

  A przed nami długa droga do domu ... W trzeciej części bijącej wszelkie rekordy popularności filmowej animacji "Madagaskar", lew Alex (Ben Stiller) oraz jego kumple zebra Marty (Chris Rock), hipopotamica Gloria (Jada Pinkett Smith) i żyrafa Melman (David Schwimmer) robią wszystko co w ich mocy, żeby wrócić do nowojorskiego Zoo w Central Parku. Pozostawili już za sobą Afrykę, a teraz 'przypadkowo' trafili do Europy. Znaleźli się tu poszukując pingwinów i szympansów, które rozbiły bank w jedym...

 • Hop

  Hop

  Animacja realizowana przez producentów "Epoki lodowcowej". To opowieść o niezatrudnionym nigdzie obiboku, który pewnego wieczoru uderza samochodem w wielkanocnego zajączka. Złamana noga sprawia, że zajączek nie może podjąć swoich świątecznych obowiązków. Aby ocalić Wielkanoc, do działania zostaje zmuszony nasz bohater.

 • Z jednej krwi

  18-letni Jason Dorkel należy do żyjącej na uboczu, francuskiej społeczności wędrowców. Zbliża się dzień jego chrztu, gdy po wieloletniej odsiadce wychodzi z więzienia Fred - jego starszy brat - wywracając świat Jasona do góry nogami. Razem bracia Dorkel wyruszają na wyprawę, by dokonać ostatniego skoku, którego stawką będzie drogocenny ładunek.