• Informacje na temat:

  krupa piosenka

Artykuły na temat: krupa piosenka
 • Joanna Krupa i jej ślub w ogniu krytyki

  Joanna Krupa (39 l.) i jej ukochany pobrali się w jednym z krakowskich kościołów. Nie wszystkim jednak spodobała się luźna forma uroczystości. Jeden z duchownych postanowił zabrać głos i wyrazić swoje oburzenie.

 • Posłuchaj piosenki Marty Krupy!

  Młodsza siostra słynnej Joanny Krupy zamierza podbić listy przebojów. Czy to się jej uda?

 • Joanna Krupa i Douglas Nunes przechodzą kryzys. Zaledwie kilka tygodni po ślubie

  Według informacji jednego z tabloidów w związku Joanny Krupy (39 l.) i Douglasa Nunesa (49 l.) nie dzieje się najlepiej.

 • Lubicie "Top Model"? To posłuchajcie!

  Piosenka "Supergirl" debiutującej grupy Shemoans zyskała popularność za sprawą prezentacji w czołówce programu "Top Model. Zostań modelką". U nas możecie posłuchać tego utworu.

 • Syn Górniak debiutuje jako DJDarky! Nagrał pierwszą piosenkę!

  Allan Krupa najwyraźniej pozazdrościł synowi Jusi Steczkowskiej i też postanowił zaistnieć w show-biznesie!

 • w plebiscycie "Piosenka z sercem".

 • Joanna Krupa odrzuciła propozycję Adama Levine'a

  W rozmowie z "SHOW" 33-letnia Joanna Krupa ujawniła, że kilka lat temu lider zespołu Maroon 5 skontaktował się z nią i zaprosił na kolację. Jak twierdzi modelka, Adam Levine (również 33 l.) podczas spotkania chciał omówić jej udział w teledysku do piosenki "Wake Up Call". "Okazało się, że miałam z nim zagrać sceny seksu" - relacjonuje gwiazda. Ostatecznie Joanna Krupa odrzuciła ofertę...

 • Trzy filary Akurat

  Pierwszym singlem z nowej płyty zespołu Akurat będzie piosenka "Godowy majowy". Album "Człowiek" ukaże się w drugiej połowie maja.

 • Górniak i Krupa już po rozwodzie

  Dom w Milanówku zatrzymał Krupa, reszta - posiadłość w Portugalii, apartament w Warszawie oraz prawa do piosenek, które wyprodukował Darek - przypadła piosenkarce. Dzieckiem opiekować będą się na zmianę. Para wyda niebawem oświadczenie do prasy.

 • Natalia Lesz: Wszystko gotowe

  Natalia Lesz poinformowała, że zakończyły się prace nad jej drugim albumem. Pozostało tylko wybranie tytułu i ustalenie daty premiery.

Wideo na temat: krupa piosenka
 • Deszczowa Piosenka: Edycja Jubileuszowa 60. rocznica

  W tym roku minie 60 lat od czas powstania "Deszczowej piosenki", a musical Gene'a Kelly'ego i Stanleya Donena praktycznie się nie starzeje. Film niezmiennie bawi coraz to nowe pokolenia widzów, a tytułowa piosenka doczekuje się nowych wykonań i przeróbek, które trafiają na listy przebojów. Hollywood, rok 1927. Don Lockwood (Gene Kelly) jest gwiazdorem niemego kina. Jego kolejne filmy biją rekordy popularności, a on sam nie może opędzić się od oszalałych fanek. Chcąc podtrzymać zainteresowanie...

 • Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową

  Po wielu latach ścisłej izolacji Belgrad otwiera się ponownie. Jest gotów na przyjęcie licznych turystów, biznesmenów i ciekawskich z całego świata. Co się wydarzy, gdy dojdzie do spotkania obcokrajowców i miejscowych? Bałkańska satyra na komedię romantyczną o czterech "mieszanych" parach pochodzących z różnych krajów, które spotykają się we współczesnym Belgradzie i doświadczają małych niemożliwości wielkiej miłości.

 • Alvin i wiewiórki 2

  Kontynuacja jednego z największych przebojów kina rodzinnego ostatnich lat, łącząca konwencję kina aktorskiego z elementami animacji komputerowej - kolejne przygody trzech rozśpiewanych wiewiórek, które mieszkają w domu robiącego karierę autora piosenek. W 2007 roku do kin wszedł film "Alvin i wiewiórki" na podstawie niezwykle popularnego serial u animowanego z lat sześćdziesiątych XX wieku. Stał się przebojem i zarobił ponad 350 milionów dolarów; opowiadał o tym, jak kompozytor Dave Seville...