• Informacje na temat:

  krupa tańczy

Artykuły na temat: krupa tańczy
 • Krupa uwielbia seks

  Nasza eksportowa modelka, 26-letnia Joanna Krupa, która zajęła 66. miejsce na liście stu najseksowniejszych kobiet świata według amerykańskiego pisma "Maxim", lekko kompromituje się na łamach "Ralpha", innego magazynu dla mężczyzn.

 • Krupa odpadła, Zielińska najlepsza

  Marta Krupa - siostra modelki Joanny Krupy - tylko raz wystąpiła w 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Mimo dobrych ocen od jury, widzowie zdecydowali o jej odpadnięciu z programu. Najwięcej głosów telewidzów zdobyli: Katarzyna Zielińska i Rafał Maserak.

 • Marta Krupa nie może tańczyć

  Jeszcze nie ruszyła 13. edycja "Tańca z gwiazdami", a już jedna z uczestniczek - Marta Krupa - ma problemy zdrowotne...

 • Pani minister już nie tańczy

  W czwartym odcinku 12. edycji "Tańca z gwiazdami" z rywalizacji o Kryształową Kulę odpadli była minister Anna Kalata i Krzysztof Hulboj. Najlepsi znowu okazali się Patricia Kazadi i Łukasz Czarnecki.

 • Taniec z gwiazdami: Już wiadomo, kto zajmie miejsce Beaty Tyszkiewicz!

  ...po jej odejściu z hitu Polsatu, producenci długo szukali kogoś, kto mógłby ją godnie zastąpić. Chodziły plotki, że może to być Joanna Krupa (38 l.), ale ku zaskoczeniu wszystkich wybór padł na Olę(...) Hollinsem zdobyła Kryształową Kulę. Od 2 marca to właśnie ona będzie nową jurorką w 8.edycji "Tańca z Gwiazdami". Ola tańczy od 10  roku życia, specjalizuje się w tańcach latynoamerykańskich, a jej...

 • Kwaśnego pożegnanie z tańcem

  To nie był udany występ Marcina Kwaśnego i Niny Tyrki. W piątym odcinku 12. edycji "Tańca z gwiazdami" para zatańczyła boso walca wiedeńskiego, który nie przypadł do gustu ani jurorom, ani widzom.

 • Ewelina Lisowska zarabia 45 tysięcy złotych za koncert!

  Okazuje się, że udział w "Tańcu z gwiazdami" jest dla celebrytów jak wygrany los na loterii. Dzięki niemu nie tylko uczą się tańczyć i gubią kilogramy. Nie chodzi również o gaże, jakie dostają za(...) nazwiska gwiazd, które znudziły już Polaków. Wśród nich znalazła się m.in. Joanna Krupa oraz Małgorzata Rozenek. Jesteście tym zdziwieni?

 • Kto zatańczy najlepiej?

  W drugim odcinku 12. edycji "Tańca z gwiazdami" na parkiecie będą rywalizowały panie. Która okaże się najlepsza? Zobaczymy m.in. tańczącą Edytę Górniak, Patrycję Kazadi, Dorotę Zawadzką i Marię Niklińską.

 • Nie chcemy oglądać Tomka Sobczaka

  W drugim odcinku "Tańca z gwiazdami", pierwszym, w którym ktoś musiał odpaść, gwiazdy zatańczyły rumbę i quickstep. Powoli na parkiecie zaczynają też wychodzić braki i ukryte talenty.

 • Porażka "Tańca z gwiazdami"

  Po czterech odcinkach 13. edycji tanecznego show można z całą pewnością stwierdzić, że obsadowe zmiany raczej mu zaszkodziły niż pomogły, a sam format wypada poniżej oczekiwań.

Zdjęcia na temat: krupa tańczy