• Informacje na temat:

  krupa walter

Artykuły na temat: krupa walter
 • Katarzyna już nie zatańczy

  Czwarty odcinek "Tańca z Gwiazdami" przetańczony został w rytmach pasodoble i foxtrota. Z programem pożegnała się tym razem aktorka, Katarzyna Walter. Zdaniem jury, kompletnie "posypała" jej się współpraca z partnerem, Krzysztofem Hulbojem.

 • Kto z kim w "Tańcu z gwiazdami"

  ..., Katarzyna Walter, Marek Włodarczyk, Sambor Czarnota, Alan Andersz i Oleg Savkin, wokaliści - Natalia Lesz i Paweł Stasiak oraz prezenterka telewizji publicznej Anna Popek. Tradycyjnie będą smaczki(...) "Hela w opałach" i Stefano Terrazzino Krzysztof "Diablo" Włodarczyk - bokser i Agnieszka Pomorska Katarzyna Walter - aktorka i Krzysztof Hulboj Steve Allen - windsurfer i Anna Głogowska Natalia Lesz...

 • Pierwsi przegrani "Tańca z gwiazdami"

  ...- Panie potraktowane zostały niczym w Dzień Kobiet. Ilona Felicjańska - modelka, wicemiss, aktorki Agata Kulesza, Katarzyna Walter, Marta Żmuda -Trzebiatowska, piosenkarka Natalia Lesz, prezenterka(...): 1. Alan Andersz i Blanka Winiarska 2. Oleg Savkin i Katarzyna Krupa 3. Steve Allen i Anna Głogowska 4. Marek Włodarczyk i Kamila Kajak 5. Sambor Czarnota i Magdalena Soszyńska-Michno 6. Krzysztof...

 • To nie koniec "Tańca z gwiazdami"

  Podczas konferencji, na której oficjalnie ogłoszono listę uczestników ósmej edycji "Tańca z gwiazdami", stacja ogłosiła, że to jeszcze nie koniec programu.

 • Jakie gwiazdy zatańczą?

  Znamy nazwiska gwiazd, które wezmą udział w ósmej edycji popularnego show "Taniec z gwiazdami" stacji TVN. Zatańczą m.in. Ilona Felicjańska, Marek Włodarczyk, Marta Żmuda Trzebiatowska i Sylwia Gruchała.