• Informacje na temat:

  kryminalni krystian wieczorek

Artykuły na temat: kryminalni krystian wieczorek
 • "Kryminalni" wracają do TVN?

  Bardzo słaba oglądalność nowości TVN skłania stację do wskrzeszania serialowych hitów. Czy kolejnym będą "Kryminalni"?

 • Nowa postać w "M jak miłość"

  Związek Marty (Dominika Ostałowska) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) może być poddany kolejnej trudnej próbie. Tym razem za sprawą Moniki (Anna Wendzikowska), która pojawi się u Andrzeja w pracy.

 • "Ślad": Zabójstwo nastolatków

  W piętnastym odcinku serialu CWŚ prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa trzech uczniów: Dawida, Igora i Władka. Wszyscy odebrali w dniu śmierci SMS’a od ich kolegi z klasy, Krystiana. Każdemu z nich zaproponował spotkanie, a w umówionym terminie i czasie chłopcy zostali zamordowani. Początkowo o potrójne zabójstwo podejrzewany jest Krystian, ale policjanci jego także znajdują martwego. Okazuje...

 • Telekamery 2014: Nominacje!

  Rozpoczynamy 17. edycję plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 10 kategoriach. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 3 lutego 2014 roku. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych. Zapraszamy do zabawy!

 • "Komisarz Alex": Powrót Niny

  ...z komisarzem Piotrem Górskim (Krystian Wieczorek) połączy ją tylko praca?  

 • Polsat zdejmuje z anteny serial "To nie koniec świata"

  W jesiennej ramówce Telewizji Polsat nie znajdzie się trzeci sezon serialu "To nie koniec świata". Stacja rezygnuje z tej produkcji.

 • Nominacje do Telekamer 2014!

  ...- SMS tel. 7265 KOD: TK.B4 Krystian Wieczorek - SMS tel. 7265 KOD: TK.B5 SERIAL "Anna German" - SMS tel. 7265 KOD: TK.C1 "Czas honoru" - SMS tel. 7265 KOD: TK.C2 "Lekarze" - SMS tel. 7265(...)), "Kryminalni" (2009), Kamil Durczok (2008), "M jak miłość" (2007), Ewa Drzyzga (2007), "Na dobre i na złe" (2004), Artur Żmijewski (2004), Małgorzata Foremniak (2004), Marcin Daniec (2002

 • Karolina Gruszka jak Mata Hari

  Równie piękna, co skromna. Pracowita, ale wymagająca. Karolina Gruszka wkrótce zabłyśnie w serialu "Czas honoru".

 • "To nie koniec świata!": Wesele w ostatnim odcinku!

  Ula i Darek, niezwykle barwna i energiczna para z serialu "To nie koniec świata!", w którą wcielają się Magdalena Lamparska i Eryk Lubos, wreszcie stanęła na ślubnym kobiercu.

 • Muzyczna wiosna w Polsacie

  Muzyczne talent show "Tylko muzyka. Must be the music" oraz serial "Linia życia" to nowości we wiosennej ramówce telewizji Polsat. Widzowie stacji będą mogli też śledzić dalsze losy bohaterów seriali: "Szpilki na Giewoncie" i "Hotel 52".

Wideo na temat: kryminalni krystian wieczorek
 • AmbaSSada

  Przełom sierpnia i września 2012 roku. Młode małżeństwo - Melania (Magda Grąziowska) i Przemek (Bartosz Porczyk) przyjeżdża do Warszawy, aby zająć się luksusowym apartamentem stryja (Jan Englert). Mieszkanie położone jest w centrum miasta, w miejscu gdzie od 1946 znajdował się parking a przed wojną ambasada III Rzeszy. Młodzi bohaterowie nie podejrzewają, że przysługa oddana stryjowi zmieni się w największą przygodę ich życia a także zmieni losy Warszawy, Polski a nawet... całego świata!

 • Maraton tańca

  Klimatyczna i pełna zaskakujących zwrotów akcji komedia producentów "Wesela" i "Domu złego". Magdalena Łazarkiewicz, autorka "Ostatniego dzwonka" oraz "Białego małżeństwa" - przebojowych filmów o pierwszych miłościach i dojrzewaniu, powraca do ponadczasowego tematu młodzieńczych namiętności, które eksplodują w trakcie konkursu tanecznego, elektryzującego mieszkańców pewnego miasta. Dwie dziewczyny - Joanna Kulig ("Sponsoring") i Olga Frycz ("Wszystko co kocham") wystawiają na próbę swoją...

 • Nieobliczalni

  "Nieobliczalni" to dwaj skrajnie różni paryscy policjanci, dla których nie ma ludzi nietykalnych. Będą musieli oni rozwikłać kryminalną zagadkę, a przy okazji zadrzeć z wysoko postawionymi ludźmi władzy, którym wydaje się, że są... nietykalni. W "Nieobliczalnych" Omar Sy, gwiazda "Nietykalnych", najbardziej kasowego francuskiego filmu wszech czasów, występuje w głównej roli. Wciela się w Ousmane'a Diakhité, policjanta z przedmieść Paryża i wielkiego fana cyklu "Gliniarz z Beverly Hills". Jego...