• Informacje na temat:

  kryminalnych

Artykuły na temat: kryminalnych
 • "Ojciec Mateusz": Kryminalne zagadki Sandomierza wracają

  Mateuszowi w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. Reżyserują ponownie Filip Zylber i Maciej Dutkiewicz. Za kamerą Piotr Wojtowicz i Adam Bajerski. W kolejnym sezonie gościnnie wystąpią między innymi...

 • Marcin Dorociński w niemieckim serialu kryminalnym

  Widowiskowe sceny z udziałem samochodów i kaskaderów, a także znany aktor Marcin Dorociński w roli polskiego policjanta - wszystko to będzie można zobaczyć już sobotę w nadmorskim Świnoujściu, gdzie niemiecka ekipa kręci odcinek serialu kryminalnego.

 • "The Good Cop": Czarujący Josh Groban w średnim serialu kryminalnym

  ...(Josh Groban, "Kocha, lubi, szanuje"), pedantyczny, dobry oraz do szaleństwa przestrzegający zasad detektyw. W rozwiązywaniu zagadek kryminalnych pomaga im świeżo upieczona detektyw Cora Vasquez(...) popkultury. Sam przebieg zaprezentowanych spraw kryminalnych nie jest w żaden sposób oryginalny - widzieliśmy to setki razy w innych serialach. I ten aspekt wydaje się największą bolączką produkcji...

 • Festiwal Niewinni Czarodzieje w Warszawie

  Warsztaty kryminalne i modowe, kurs tańca, koncert Anny Dereszowskiej i silent disco w klimacie lat 30. to niektóre z atrakcji IX edycji Warszawskiego Festiwalu Niewinni Czarodzieje, który odbędzie się w dniach 14-21 listopada w Warszawie.

 • "Prokurator": Kryminalne puzzle, czyli koronkowa robota

  Trwają zdjęcia do nowego serialu kryminalnego TVP2 pt. "Prokurator". Reżyseruje Maciej Pieprzyca, który wcześniej podpisał się pod takimi produkcjami jak "Chce się żyć", "Drzazgi" czy “Kryminalni". Zdjęciom przygląda się scenarzysta Wojciech Miłoszewski. Zbieżność nazwisk z autorem kryminalnych bestsellerów nieprzypadkowa.

 • Jamie Alexander: Naga i wytatuowana

  Gwiazdę filmu "Thor" - Jamie Alexander - oglądać będziemy mogli w głównej roli w kryminalnym serialu NBC "Blindspot". Aktorka zaprezentuje w nim wytatuowane ciało.

 • "Ojciec Mateusz": Zagadki kryminalne i... uczuciowe zawirowania w nowym sezonie

  ...policjantom w rozwiązywaniu skomplikowanych zagadek kryminalnych, babcia Lucyna (Aleksandra Górska) zostanie hipiską, Nocul (Michał Piela) przejdzie na bardzo restrykcyjną dietę, a u boku detektywa...

 • "Ojciec Mateusz": Co w kolejnym odcinku?

  Oto, co wydarzy się w kolejnym odcinku serialu "Ojciec Mateusz". Nowa kryminalna zagadka już w czwartek, 30 kwietnia, w TVP1.

 • "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas": Niezbędnik fana

  A jak ABC Jedna z głównych stacji amerykańskich. Początkowo to w jej ramówce miało znaleźć się miejsce dla "CSI: Kryminalnych Zagadek Las Vegas". Szefowie kanału uznali jednak go za "zbyt zagmatwany(...) końca jednak pozostał jednym z producentów "CSI: Kryminalnych...". H jak humory Od początku swojej przygody z "CSI..." w 2011 r. Ted Danson (Russell) był bohaterem prasy plotkarskiej. Najpierw...

 • Radosław Pazura: Wiara czyni mnie lepszym

  Radosława Pazurę niebawem będzie można oglądać w nowym serialu kryminalnym zatytułowanym "Zbrodnia". Na ekranie jest bardzo nieprzyjemnym i gwałtownym typem. Jednak prywatnie aktor głęboko wierzy, że wszyscy jesteśmy dobrzy.

Zdjęcia na temat: kryminalnych
Wideo na temat: kryminalnych
 • "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas": Zwiastun finałowego odcinka

  Pierwszy zwiastun finałowego odcinka "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas".

 • Fighting

  Sean Arthur /Channing Tatum/ zarabia na życie handlując podrobionym towarem w Nowym Jorku. Spotka na swojej drodze weterana walk ulicznych, Harveya Boardena /Terrence Howard/. Sean zaczyna uczestniczyć w tajnych walkach ulicznych; często jego przeciwnikami są osoby z kryminalną przeszłością.

 • Weronika Rosati i Magdalena Cielecka o serialu kryminalnym „Belle Epoque”

  Już wiosną na antenie TVN pojawi się zupełnie nowa produkcja. To inspirowany prawdziwymi historiami serial kostiumowo - kryminalny Belle Epoque. Miłość, piękno i namiętność przeplatają się w nim z intrygami oraz tajemniczymi zbrodniami. Na ekranie, obok wcielającego się w rolę głównego bohatera Pawła Małaszyńskiego, widzowie zobaczą także m.in. Magdalenę Cielecką, Olafa Lubaszenkę i Weronikę Rosati/ źródło: x-news/ Agencja TVN

 • Ziarno prawdy

  W Sandomierzu zostaje popełniona straszliwa zbrodnia. Ciało zamordowanej kobiety, powszechnie lubianej działaczki społecznej, zostaje podrzucone nagie w miejscu publicznym. Sposób w jaki pozbawiono ją życia przywodzi na myśl mord rytualny. Lokalni stróże prawa pod wodzą niedawnego gwiazdora stołecznej prokuratury, Teodora Szackiego, będą musieli nie tylko rozwiązać zagadkę kryminalną, ale także stawić czoło rozhisteryzowanej opinii publicznej.

Dyskusje na temat: kryminalnych