• Informacje na temat:

  kryńska

Artykuły na temat: kryńska
 • "M jak miłość“: Chore plany Kryńskiej

  Wkrótce Kryńska (Ilona Lewandowska) mylnie posądzi Olka (Maurycy Popiel) o romans z Magdą (Anna Mucha) i postanowi odpłacić się rywalce. A kiedy jej plany wezmą w łeb, zdecyduje się skompromitować lekarza.

 • Metamorfoza Mai Kryńskiej

  Niespodziewana ciąża, zdrada narzeczonego - bohaterka serial u "Tylko miłość" - Maja Kryńska (Małgorzata Kożuchowska) przechodzi dość stresogenny etap w swoim życiu. Podda się czy zbuntuje?

 • "M jak miłość": Kryńska zastawi pułapkę na... Karolinę

  ...nadzieję, że będzie dobrze - pocieszy byłą żonę. Także Anetę zaniepokoi stan psychiczny Magdy. Kryńska stwierdzi, że z osobami takimi jak Karolina Kubiak nie wolno się patyczkować. - Próbujecie(...) potem detektyw przekaże jej adres prawniczki. Kryńska postanowi ją odwiedzić... - Tak się cieszę, że w końcu panią znalazłam. Ja też byłam ofiarą mecenasa Budzyńskiego - powie, gdy Kubiakowa otworzy...

 • Zagrożona ciąża Mai Kryńskiej

  Kłopotów bohaterki Małgorzaty Kożuchowskiej w serial u "Tylko miłość" ciąg dalszy. Maja Kryńska trafia do szpitala. Jej ciąża jest poważnie zagrożona.

 • Joanna Kryńska jest w ciąży!

  Joanna Kryńska (35 l.), dziennikarka TVN 24 spodziewa się dziecka!

 • "Podejrzani zakochani": Nowa komedia Kryńskiego

  Trwają ostatnie prace postprodukcyjne nad filmem "Podejrzani zakochani", najnowszą komedią Sławomira Kryńskiego, autora kinowych przebojów: "To nie tak jak myślisz, kotku" i "Pokaż kotku, co masz w środku".

 • "M jak miłość": Kompromitacja Olka

  Kryńska (Ilona Lewandowska) ponownie spotka się z detektywem (Mateusz Grydlik).

 • Kasprzykowski jak z filmów Allena

  Już w styczniu na ekrany trafi nowa komedia kryminalno-miłosna Sławomira Kryńskiego ("To nie tak jak myślisz, kotku" i "Pokaż kotku, co masz w środku") - "Podejrzani zakochani".

 • "M jak miłość": Wszystkie chwyty dozwolone

  ...​Kryńska uzna, że sztab Budzyńskiego popełnia błąd, walcząc legalnie z zarzutami pod jego adresem.

 • Figura w komedii romantycznej

  Jan Frycz, Katarzyna Figura oraz Jacek Borusiński (Mumio) - to gwiazdorsko-komediowa mieszanka wybuchowa, która zawojuje ekrany kin już na początku października. "To nie tak jak myślisz, kotku" Sławomira Kryńskiego ma być "męską odpowiedzią" na kobiece "Nie kłam kochanie!".

Zdjęcia na temat: kryńska
Wideo na temat: kryńska
 • "M jak miłość": Walka o Olka

  Aneta (Ilona Janyst) wpadnie jak burza na zaplecze Bistra za Rogiem i rzuci się z pięściami na Olka (Maurycy Popiel). Po chwili doskoczy do Agi (Ina Sobala). - Gówniaro! Zaraz cię załatwię! - krzyknie i zacznie szarpać kelnerkę... - Zabiję ją! I jego... A na końcu siebie - powie Kryńska i doda, że ma dostęp do leków, więc załatwi to szybko, fachowo i bezboleśnie...

 • "M jak miłość": Odcinek 1327.

  Ala i Paweł znów się sprzeczają. Tymczasem Mark - kochanek Zduńskiej - przyjeżdża do Polski i postanawia wyznać rywalowi prawdę, nie tylko o łączącym ich romansie, ale też o dziecku, którego spodziewa się Ala. Z kolei Magda denerwuje się przed wizytą u kardiologa. Budzyński, by poprawić jej humor, zabiera ukochaną na romantyczną wycieczkę. Kryńska wykorzystuje okazję i pod nieobecność

 • "M jak miłość": Odcinek 1313.

  Bliscy Tomka spotykają się na jego pogrzebie i zapewniają Asię, że zawsze może liczyć na ich pomoc. Marcin w porozumieniu z ojcem postanawia oddać udziały w rodzinnej firmie dzieciom stryja: Zosi, Wojtkowi oraz Helence. Tymczasem Magda cały czas ma problemy przez Anetę i w końcu wyznaje Budzyńskiemu, że kochanka męża nęka ją obraźliwymi i pełnymi gróźb mailami. Kryńska przychodzi razem z Olkiem

Dyskusje na temat: kryńska