• Informacje na temat:

  krysiak

Artykuły na temat: krysiak
 • Piotr Krysiak: Edyta Górniak próbowała dwa razy popełnić samobójstwo

  Piotr Krysiak, biograf Edyty Górniak (41 l.), udzielił w 2005 roku wywiadu, w którym nie zostawił na celebrytce suchej nitki! Co takiego zdradził?

 • W Warszawie trwają zdjęcia do serialu o Eugeniuszu Bodo

  Jedna z największych gwiazd polskiego przedwojennego kina, bożyszcze kobiet, wzór elegancji - tak określany jest Eugeniusz Bodo. O życiu aktora opowie serial "Bodo", do którego zdjęcia trwają w Warszawie. W obsadzie są m.in. Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt.

 • W trakcie pływackich mistrzostw Polski umiera dobrze zapowiadający się zawodnik, Marek Krysiak. Okazuje się, że poniósł śmierć na skutek wstrząsu anafilaktycznego...

 • Vena Valley ma miłości plan

  Utworem "Miłości plan" częstochowska grupa Vena Valley zaczyna nowy, pop-rockowy etap w karierze. Teledysk do tej piosenki zawiera kilka odważnych scen z udziałem wokalistki zespołu, Justyny Krysiak.

 • Dziennikarz ujawnia uczestniczki seksafery w Dubaju! Ich rodziny do dziś nie wiedzą, jak dorabiały!

  Dziennikarz Piotr Krysiak publikuje nowe fakty w sprawie głośnej seksafery w Dubaju z udziałem polskich modelek i celebrytek. Wskazuje konkretne osoby!

 • Edyta Górniak wygrała w sądzie

  Warszawski sąd zakazał rozpowszechniania książki "Edyta Górniak: Bez cenzury". Stało się to na wniosek piosenkarki, która wytoczyła proces autorowi Piotrowi Krysiakowi, gdyż uznała, że naruszył on jej prywatność. Krysiak zaprzecza jej zarzutom. W tej sytuacji sąd dał stronom miesiąc na rozmowy o ewentualnej ugodzie.

 • Węgrowska znów komentuje "aferę dubajską"!

  Piotr Krysiak książką "Dziewczyny z Dubaju" narobił niezłego zamieszania. Na publikację nerwowo zareagowały uczestniczki konkursu Miss Polonia. Teraz sprawę komentuje Iwona Węgrowska...

 • Kolejna ekipa TVP zatrzymana w Kairze

  Dwóch operatorów Telewizji Polskiej zatrzymanych w Kairze zostało już zwolnionych; zatrzymano zaś inną ekipę TVP - korespondenta Piotra Góreckiego z dwoma współpracownikami - poinformował w czwartek, 3 lutego, p.o. szef serwisu TVP Info Piotr Krysiak.

 • Tygodnik "Wprost" wraca do sprawy dilera celebrytów! Ujawnia, jak ćpają gwiazdy!

  W tygodniku "Wprost" ukazała się rozmowa z autorem książki o dilerze polskich celebrytów. Piotr Krysiak wcześniej pisał o aferze dubajskiej. Czego tym razem się dowiedział? Poda jakieś konkretne nazwiska?

 • Premiera "Wiedźmina" dopiero jesienią

  Premiera ekranizacji "Wiedźmina" Andrzeja Sapkowskiego, w reżyserii Marka Brodzkiego, została przełożona na jesień - poinformował we wtorek, 29 maja, dystrybutor jednej z bardziej oczekiwanych polskich produkcji filmowych. "Uznaliśmy, że latem film miałby zbyt silną konkurencję. Jest to decyzja wyłącznie ekonomiczna" - powiedział Paweł Krysiak, reprezentujący firmę Vision, dystrybutora filmu.

Zdjęcia na temat: krysiak
Wideo na temat: krysiak