• Informacje na temat:

  kryspin hermański

Artykuły na temat: kryspin hermański
 • Rusza II edycja "You can dance" (zobacz zdjęcia)

  Oto oni: Katarzyna "Milla" Kordzińska ma 25 lat, w dorobku m.in. występy w rewiowym Teatrze Sabat w Warszawie. Na pytanie: "Kto jest Twoim wzorem do naśladowania?", odpowiada: Gene Kelly i Bob Fosse. Jej rówieśnik Kryspin Hermański współpracował już m.in. z Operą Śląską i Teatrem Rozrywki w Chorzowie. Pytany o swojego idola Bruce'a Lee, tłumaczy: "Cenię go nie tylko za umiejętność walki...

 • Kto pojedzie na Broadway?

  Już dzisiaj wieczorem okaże się kto zdobędzie stypendium taneczne na Broadway'u i 100 tys. zł. Trzech młodych tancerzy walczy o tytuł "najciekawszego tancerza" w finale "You can dance".

 • Wygrał "You Can Dance"!

  Finał "You can dance" - reaktywacja. Tym razem udana i bez problemów technicznych. Artur Cieciórski zwycięzcą drugiej edycji. Kinga Rusin założyła tę samą różową sukienkę, co w czasie pechowego programu. Takie małe finałowe deja vu.

 • Druga edycja "You can dance"

  16 młodych tancerzy, między innymi z Warszawy, Torunia i Zielonej Góry, wystąpi w rozpoczynającej się w środę drugiej edycji emitowanego przez TVN programu "You can dance - Po prostu tańcz!" (YCD).

Zdjęcia na temat: kryspin hermański