• Informacje na temat:

  krystian l. z sanoka

Artykuły na temat: krystian l. z sanoka
 • Festiwal w Sanoku - szczegóły

  Ponad 140 filmów fabularnych, około 50 filmów dokumentalnych i spektakli teatru telewizji, a także koncerty i spotkania z artystami kina - to program pierwszej edycji Festiwalu Filmowego w Sanoku. Impreza odbędzie się w dniach 19-30 lipca.

 • Program festiwalu w Sanoku

  W dniach od 19 do 30 lipca odbędzie się w Sanoku pierwsza edycja nowego festiwalu filmowego, którego organizatorami są Gutek Film, Sanocki Dom Kultury oraz Międzynarodowe Stowarzyszenie "Przyszłość Mediów". Nie będzie tam filmów komercyjnych, łatwych, o których zapomina się zaraz po zakończeniu seansu. Ten festiwal od samego początku przygotowywany był z myślą o widzach, którzy postrzegają kino jako wyzwanie. Program imprezy zapowiada się bardzo interesująco.

Wideo na temat: krystian l. z sanoka
 • AmbaSSada

  Przełom sierpnia i września 2012 roku. Młode małżeństwo - Melania (Magda Grąziowska) i Przemek (Bartosz Porczyk) przyjeżdża do Warszawy, aby zająć się luksusowym apartamentem stryja (Jan Englert). Mieszkanie położone jest w centrum miasta, w miejscu gdzie od 1946 znajdował się parking a przed wojną ambasada III Rzeszy. Młodzi bohaterowie nie podejrzewają, że przysługa oddana stryjowi zmieni się w największą przygodę ich życia a także zmieni losy Warszawy, Polski a nawet... całego świata!

 • Maraton tańca

  Klimatyczna i pełna zaskakujących zwrotów akcji komedia producentów "Wesela" i "Domu złego". Magdalena Łazarkiewicz, autorka "Ostatniego dzwonka" oraz "Białego małżeństwa" - przebojowych filmów o pierwszych miłościach i dojrzewaniu, powraca do ponadczasowego tematu młodzieńczych namiętności, które eksplodują w trakcie konkursu tanecznego, elektryzującego mieszkańców pewnego miasta. Dwie dziewczyny - Joanna Kulig ("Sponsoring") i Olga Frycz ("Wszystko co kocham") wystawiają na próbę swoją...