• Informacje na temat:

  krystian marcin

Artykuły na temat: krystian marcin
 • "M jak miłość": Krystian Wieczorek odchodzi z serialu?

  Czy to koniec związku Andrzeja (Krystian Wieczorek) i Magdy (Anna Mucha)?

 • "M jak miłość": Dużo zmian

  W nowym roku bohaterów serialu "M jak miłość" czeka dużo zmian. Nie obędzie się bez uczuciowych kryzysów, nieporozumień i prawdziwych rodzinnych rewolucji. Jesteście ciekawi, co się wydarzy?

 • "M jak miłość": Aresztowanie Marcina

  Ukrywający się w domu Kolędy (Artur Barciś) Marcin (Mikołaj Roznerski) pozostanie w kontakcie z Budzyńskim (Krystian Wieczorek) oraz Barbarą.

 • Gdynia 2014: Gatunkowo

  Sprawnie zrealizowane, trzymające w napięciu, znakomicie zagrane - debiutant Michał Otłowski i doświadczony Waldemar Krzystek udowadniają, że w Polsce można robić dobre kino gatunkowe. W środę, 17 września, na Festiwalu Filmowym w Gdyni publiczność obejrzała m.in. produkcje "Jeziorak" i "Fotograf".

 • "M jak miłość": Marcin podejrzany o zabójstwo!

  Szok! Marcin będzie posądzony o spowodowanie śmierci Naomi i trafi za kratki! Aby znaleźć dowody swojej niewinności i wybronić się przed więzieniem, ucieknie z aresztu.

 • Wielki Test o Polskim Filmie: Sprawdź wyniki

  Psycholog Maria Rotkiel i aktor Antoni Królikowski zostali laureatami Wielkiego Testu o Polskim Filmie, pokonując w finale parę Grażyna Wolszczak - Cezary Harasimowicz. Wiemy także, który internauta wygrał 20 tys. złotych.

 • "M jak miłość": Powrót po 13 latach! Marcin Bosak znów gra Kamila w "Emce"!

  W roli Kamila Gryca w "M jak miłość" Marcina Bosaka po raz ostatni oglądaliśmy 13 lat temu w 401. odcinku serialu! Wkrótce były współlokator i przyjaciel Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) znów pojawi się w ich życiu...

 • "Potop": Reaktywacja

  Pokazem filmu "Potop Redivivus" rozpoczął się 39. Festiwal Filmowy w Gdyni. Na projekcję w poniedziałek, 15 września, stawili się twórcy filmu - z Jerzym Hoffmanem i Danielem Olbrychskim na czele, których publiczność nagrodziła oklaskami na stojąco.

 • Celebryta Marcin Prokop oznajmia: Zastępujemy ludziom arystokrację!

  Wygląda na to, że Marcin Prokop (38 l.) ma o sobie i kolegach ze ścianek dość wysokie mniemanie...

 • Teresy Lipowskiej przepis na szczęście

  Żartuje, że jest "etatową babcią" i bardzo się z tego powodu cieszy. Kocha poezję - za wzruszenia oraz liczne inspiracje. Nigdy się nie nudzi, bo w jej życiu ciągle coś się dzieje.

Zdjęcia na temat: krystian marcin
Wideo na temat: krystian marcin
 • "M jak miłość": Znaleźli idealną...

  Czym jest idealna miłość? Czy istnieje idealny związek? Gwiazdy „M jak miłość” próbują odpowiedzieć na to pytanie. - Czy idealny mąż naprawdę istnieje? - zastanawia się Marcin Mroczek (Piotrek(...) to dzieci rodzę! - I to jest idealna miłość. A co na ten temat sądzą Anna Mucha (Magda) i Krystian Wieczorek (Andrzej)? - To nieistotne czy istnieje ta idealna miłość, czy nie istnieje… Istotne

 • "M jak miłość": W każdej formie - bezcenna

  przyjaźni rozmawiają Jacek Kopczyński (Werner), Tomasz Oświeciński (Andrzejek), Mikołaj Roznerski (Marcin) oraz Krzysztof Kwiatkowski (Jakub). – Oczywiście, że męska przyjaźń istnieje. Najlepszym dowodem jesteśmy my. Mamy wspólne interesy, wspólnie martwimy się naszymi zmartwieniami, rozwiązujemy je – mówi o relacji Wernera i Andrzeja (Krystian Wieczorek). - Mam przyjaciela, na którego zawsze mogę

 • Atmosfera na planie serialu "Julia"

  Aktorzy serialu "Julia" Marta Żmuda-Trzebiatowska, Krystian Wieczorek i Marcin Sianko oraz reżyser Arkadiusz Luboń opowiedzieli o atmosferze panującej na planie serialu.

Dyskusje na temat: krystian marcin
 • Re: Za to Kasia miłym kolegą będzie zachwyco...

  Najpierw Marcin potem Krystian dlaczego ona ma takiego pecha?

 • Re: Marcin chce zemsty

  Krystian zaatakuje Marcina w samo lewe jajeczko. Przez to Kasia bedzie miała tylko mortadele i jajko na miękko. Natomiast Chodakowski zastosuje Krystianowi krecenie wora dzieki czemu stanie się on też impotentem....cdn..

 • Re: Marcin uratuje Kasię z opresji?

  Marcin to jest "płaski aktor" (z całym szacunkiem). W każdej roli wygląda i zachowuje się tak samo. Całkiem bez wyrazu. Drugim aktorem tego typu jest Krystian wieczorek (szacunek). Ciągle czekam, aż chłopaki mnie zaskoczą. Bardzo na to liczę.

 • Re: Ich pierwsza noc

  Marcin musi być z Agnieszką, błagam... jeśli oni nie będą razem to przestaje oglądać ten serial, bo tylko ze względu na nich oglądam to:) wszystkie pozostałe wątki są nudne, a szczególnie wątki z Mroczkami, Cichopkową i Muchą:/ Ja chcę, żeby Aga się zakochała w Marcinie, Marcin ją kocha, więc niech będą razem!!! Proszę... A Kasi dajcie kogoś innego, może być ten Krystian albo Maczeta, albo ktoś

 • Tango

  oglądałam odcinek 91 Ojca Mateusza, bardo mi się podobał aktor Marcin Janos Krawczyk w roli Drawskiego.Ciekawa postać,proszę więcej odcinków z nim.Dlaczego tak mało jest w TV. Najczęściej w każdym serialu aż do obrzydzenia jest Krystian Wieczorkiewicz. Nie ma innych aktorów o wiele ciekawszych?

 • Re: Niespodzianka Andrzeja!

  Też podoba mi się ten nowy wątek - Marcin wreszcie dopiął swego ;) , scena z Agnieszką była świetnie zagrana ,czuć było tę namiętność miedzy nimi. Pani Ostałowska nie potrafi tego oddać kompletnie , jej sceny z mężem są żenujące i nie ma w nich emocji. Choć p. Krystian to taki przystojniak ! Dla mnie numer 1 wśród naszych panów z ekranu. Uważam ,że żałosna gra Dominiki położy ten serial na