• Informacje na temat:

  krystian wieczorek koniec m jak miłość

Artykuły na temat: krystian wieczorek koniec m jak miłość
 • "Pierwsza miłość": To koniec związku Krystiana i Kaliny?

  W najnowszych odcinkach serialu "Pierwsza Miłość" związek Krystiana (Patryk Pniewski) i Kaliny (Magdalena Wieczorek) zostanie wystawiany na poważną próbę.

 • Zdrada i rozstanie w "M jak miłość"

  Dwie pary z ulubionego serialu Polaków, czyli "M jak miłość", wkrótce przekonają się, jak kruche bywa szczęście w miłości. Zawsze, kiedy do gry wchodzi "ta trzecia", na horyzoncie pojawiają się kłopoty. Czy zakochani wyjdą z tego obronną ręką?

 • "M jak miłość": Krystian Wieczorek wciąż jest zakochany w Marii Szafirskiej!

  Związek Krystiana Wieczorka i Marii Szafirskiej, czyli Andrzeja Budzyńskiego i Pauliny Lipskiej z "M jak miłość", wbrew doniesieniom plotkarskich mediów, które obwieściły właśnie, że aktorska para rozstała się - ma się świetnie!

 • "M jak miłość": Ktoś chce ją zniszczyć

  W niezłych tarapatach znajdzie się grana przez Dominikę Ostałowską w "M jak miłość" Marta. Internet będzie huczał od nieprawdziwych informacji na jej temat. Pani adwokat zacznie podejrzewać, że ktoś celowo próbuje zniszczyć jej karierę.

 • Krystian Wieczorek i jego żona przechodzą wielkie zmiany! Są szczęśliwi?

  Kilka miesięcy temu Krystian Wieczorek (43 l.) i jego żona Maria Szafirska (26 l.) doczekali się narodzin córki. To wywróciło ich życie do góry nogami, a to nie koniec zmian! Właśnie zdecydowali się na przeprowadzkę.

 • Krystian Wieczorek: Nie mam potrzeby promowania siebie

  Aktor Krystian Wieczorek gra jedną z głównych ról w serialu "To nie koniec świata". Artysta zdradza kulisy pracy przy tej produkcji i opowiada o swoim zawodzie, który stał się jego pasją.

 • Krystian Wieczorek w końcu opowiedział o ślubie z Marią Szafirską!

  Krystian Wieczorek (41 l.) i Maria Szafirska (24 l.) niedawno stanęli na ślubnym kobiercu. Cała uroczystość była owiana tajemnicą, a do nowego stanu cywilnego aktor przyzwyczaił się, jak sam mówi, „w trzy sekundy”. To nie koniec dobrych informacji!

 • Krystian Wieczorek superherosem

  Nie imponuje mu wielki świat, ani wielkomiejskie życie. Gdy tylko może, Krystian Wieczorek ucieka w góry, które są dla niego azylem, lub do rodzinnego Strzelina na Dolnym Śląsku.

 • Krystian Wieczorek planuje ślub? A mówiło się o rozstaniu!

  Niedawno w mediach odtrąbiono rozstanie Krystiana Wieczorka (41), gwiazdora serialu M jak Miłość, z młodszą o siedemnaście lat aktorką Marią Szafirską.  Tymczasem okazuje się, że oni wciąż są razem. Co więcej, jak  nieoficjalnie dowiedziało się "Twoje Imperium", "zamieszkali we dwoje w kawalerskim mieszkaniu Krystiana w Łodzi.  A na tym nie koniec zaskakujących informacji... "Unikając rozgłosu...

 • Klnę i grzeszę jak każdy!

  Powodzenie albo się ma, albo nie. On akurat nie może na to narzekać. Chodzący ideał? W tej rozmowie Krystian Wieczorek udowadnia, że niekoniecznie!

Wideo na temat: krystian wieczorek koniec m jak miłość
 • "M jak miłość": Czy to już koniec?

  chore serce i nie możesz mieć dzieci. Chodakowska zaleje się łzami, a Budzyński (Krystian Wieczorek) niemal siłą wyrzuci kochankę Olka za drzwi. Następnie zaproponuje zdradzonej przyjaciółce pomoc prawną podczas sprawy rozwodowej. Magda zabierze Maćka (Franciszek Przanowski) i wyprowadzi się na Deszczową. Czy to oznacza koniec małżeństwa Chodakowskich? MP/ "Kurier TV"

Dyskusje na temat: krystian wieczorek koniec m jak miłość