• Informacje na temat:

  krystian wieczorek plebania

Artykuły na temat: krystian wieczorek plebania
 • Plebania

  ...1816 Reżyseria: Adam Guziński Scenariusz: Maciej Sobczyk, Grzegorz Lipka, Michał Otłowski Aktorzy: Włodzimierz Matuszak, Katarzyna Łaniewska, Marcin Piętowski, Krystian Wieczorek, Olgierd Łukaszewicz, Łukasz Garlicki, Bernadetta Machała - Krzemińska, Olga Kalicka, Krystyna Tkacz, Dariusz Kowalski, Olaf Marchwicki, Witold Oleksiak, Krystyna Tkacz, Dariusz Kowalski, Olaf Marchwicki, Janusz...

 • "Plebania": Zrzuci sutannę?

  Ksiądz Jakub z "Plebanii" ma złote serce, ale musi ponieść konsekwencje błędów młodości. - Błądzić jest rzeczą ludzką - tłumaczy swojego bohatera Krystian Wieczorek.

 • Plebania

  ...1815 Reżyseria: Iwona Siekierzyńska Scenariusz: Maciej Sobczyk, Grzegorz Lipka, Tomasz Titkow Aktorzy: Włodzimierz Matuszak, Katarzyna Łaniewska, Marcin Piętowski, Krystian Wieczorek, Olgierd Łukaszewicz, Łukasz Garlicki, Bernadetta Machała - Krzemińska, Olga Kalicka, Krystyna Tkacz, Dariusz Kowalski Blumental zamierza porozmawiać z Januszem na temat dalszego leczenia Anny. Właściciel ściany, na...

 • Wieczorek w "Plebanii"

  Major Halbe w "Czasie honoru", mecenas Budzyński w "M jak miłość" i stolarz Sławek w "Miłości nad rozlewiskiem" ma na koncie co najmniej kilkanaście złamanych kobiecych serc, w perspektywie dwa śluby oraz nieślubne dziecko z czasów, gdy uczęszczał do seminarium duchownego.

 • Krystian Wieczorek w roli gwałciciela!

  Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) rezydentka na oddziale chirurgii w szpitalu w Leśnej Górze, umówi się na drinka z zabójczo przystojnym Januszem (Krystian Wieczorek). Bardzo szybko tego pożałuje, i to gorzko...

 • Wielkanoc w "Plebanii"

  Przez lata w wielkanocnych odcinkach serialu było kolorowo, gwarnie i biesiadnie. Tym razem scenarzyści odeszli od koszyków ze święconką i pięknie udekorowanych stołów, a skupili się na religijnej misji proboszcza Antoniego (Włodzimierz Matuszak).

 • "Plebania" znika z anteny

  Pięknie przystrojona prawdziwa choinka, ozdobiona kolorowymi światełkami. A pod nią góra prezentów. Odświętnie nakryty stół z białym obrusem, uginający się od wigilijnych potraw. W tak pięknej świątecznej oprawie, na planie serialu "Plebania" po raz ostatni świętowano wigilię Bożego Narodzenia. Po 11 latach emisji serial TVP znika z anteny.

 • Pożegnanie z "Plebanią"

  Pięknie przystrojona prawdziwa choinka, ozdobiona kolorowymi światełkami. A pod nią góra prezentów. Odświętnie nakryty stół z białym obrusem, uginający się od wigilijnych potraw. W tak pięknej świątecznej oprawie, na planie serialu "Plebania" po raz ostatni świętowano wigilię Bożego Narodzenia. Po 11 latach emisji serial TVP znika z anteny.

 • "Komisarz Alex": Wielkie zmiany

  Nowym opiekunem czworonożnego detektywa zostanie Piotr Górski, którego zagra Krystian Wieczorek.

 • Nie chcę, by pisano o moich butach

  Krystian Wieczorek, który w serialu "Julia" wciela się w chirurga plastycznego Janka Janickiego, jest jedną z gwiazd jesiennej ramówki TVN. - Nie chodzę na imprezy, bo chyba nie chciałbym, by pisano o moich butach. Nie po to skończyłem szkołę aktorską - tłumaczy aktor.

Zdjęcia na temat: krystian wieczorek plebania
Wideo na temat: krystian wieczorek plebania
 • AmbaSSada

  Przełom sierpnia i września 2012 roku. Młode małżeństwo - Melania (Magda Grąziowska) i Przemek (Bartosz Porczyk) przyjeżdża do Warszawy, aby zająć się luksusowym apartamentem stryja (Jan Englert). Mieszkanie położone jest w centrum miasta, w miejscu gdzie od 1946 znajdował się parking a przed wojną ambasada III Rzeszy. Młodzi bohaterowie nie podejrzewają, że przysługa oddana stryjowi zmieni się w największą przygodę ich życia a także zmieni losy Warszawy, Polski a nawet... całego świata!

 • Maraton tańca

  Klimatyczna i pełna zaskakujących zwrotów akcji komedia producentów "Wesela" i "Domu złego". Magdalena Łazarkiewicz, autorka "Ostatniego dzwonka" oraz "Białego małżeństwa" - przebojowych filmów o pierwszych miłościach i dojrzewaniu, powraca do ponadczasowego tematu młodzieńczych namiętności, które eksplodują w trakcie konkursu tanecznego, elektryzującego mieszkańców pewnego miasta. Dwie dziewczyny - Joanna Kulig ("Sponsoring") i Olga Frycz ("Wszystko co kocham") wystawiają na próbę swoją...