• Informacje na temat:

  krystian wieczorek rozstał się

Artykuły na temat: krystian wieczorek rozstał się
 • Krystian Wieczorek wreszcie znalazł miłość!

  Zawodowo odniósł wielki sukces, ale w miłości nie miał szczęścia. Przez karierę rozpadł się jego wieloletni związek. Ale los szykował mu niespodziankę.

 • Zdrada i rozstanie w "M jak miłość"

  Dwie pary z ulubionego serialu Polaków, czyli "M jak miłość", wkrótce przekonają się, jak kruche bywa szczęście w miłości. Zawsze, kiedy do gry wchodzi "ta trzecia", na horyzoncie pojawiają się kłopoty. Czy zakochani wyjdą z tego obronną ręką?

 • Krystian Wieczorek: Tego nigdy nie zapomni!

  Po tamtych świętach, gdy przy stole zabrakło jego mamy, wszystko nagle straciło sens. Pozostały obawy, których Krystian Wieczorek (44 l.) długo nie mógł się pozbyć.

 • Korzysta z życia

  Sypia w łóżku Joanny Koroniewskiej, jeździ wymarzonym Mini Morrisem i studiuje na dwóch kierunkach. Dużo dzieje się także w życiu jego serialowego bohatera. - Łukasz zostanie wplątany w mafijne porachunki - zdradza aktor.

 • Krystian Wieczorek: To było bolesne doświadczenie

  Krystian Wieczorek (43 l.), choć jest już dojrzałym mężczyzną, nadal pamięta pewne święta tuż po rozstaniu rodziców.

 • Porzucił ukochaną! Ma nową?

  Jeden z najprzystojniejszych aktorów zakończył swój wieloletni związek. Ale czy jest do wzięcia?

 • Krystian Wieczorek i Maria Szafirska rozstali się? Tygodnik dotarł do prawdy!

  Doniesienia, że Krystian Wieczorek (41 l.) i Maria Szafirska (24 l.) się rozeszli, można między bajki włożyć! Fotoreporter „Twojego Imperium” dostrzegł ich razem na wiosennych zakupach!

 • Krystian Wieczorek odnalazł szczęście!

  Krystian Wieczorek (40 l.) może podziękować losowi. Niedawno do obsady serialu "M jak miłość", w którym gra Andrzeja, dołączyła piękna 23-letnia aktorka Maria Szafirska i... stało się. Cały świat zawirował, a przynajmniej w sercu Krystiana pojawiła się już wiosna. Koledzy z planu od razu zauważyli, że znów zaczął się uśmiechać! A gdy kilka dni temu pojawili się we dwoje na premierze filmu...

 • Krystian Wieczorek planuje ślub? A mówiło się o rozstaniu!

  Niedawno w mediach odtrąbiono rozstanie Krystiana Wieczorka (41), gwiazdora serialu M jak Miłość, z młodszą o siedemnaście lat aktorką Marią Szafirską.  Tymczasem okazuje się, że oni wciąż są razem. Co więcej, jak  nieoficjalnie dowiedziało się "Twoje Imperium", "zamieszkali we dwoje w kawalerskim mieszkaniu Krystiana w Łodzi.  A na tym nie koniec zaskakujących informacji... "Unikając rozgłosu...

 • "M jak miłość ": Krystian Wieczorek pożegnał się z „Emką”? To bzdura!

  Pod koniec maja media obiegła informacja, że Krystian Wieczorek, czyli mecenas Andrzej Budzyński z „M jak miłość”, postanowił zrezygnować z udziału w najpopularniejszym polskim serialu, by mieć więcej czasu dla żony i córeczki. Okazało się, że to wyssana z palca plotka... Aktor nie ma zamiaru odejść z „Emki”!