• Informacje na temat:

  krystyna janda ile ma lat

Artykuły na temat: krystyna janda ile ma lat
 • Krystyna Janda o Jerzym Stuhrze: Byłam świadkiem momentu, w którym nie dostawał od lekarzy nadziei!

  Krystyna Janda (61 l.) jest pełna uznania dla Jerzego Stuhra (67 l.) za to, że się nie poddał i nigdy nie stracił nadziei, że wygra z chorobą!

 • Daniel Olbrychski: Wielki uczeń wielkiego mistrza

  Wielki aktor, legenda polskiego kina. Jeden z najlepszych aktorów Andrzeja Wajdy. Daniel Olbrychski kończy dziś 70 lat.

 • Krystyna Janda sprzeda swój dom?

  ...lata swego życia wybitny operator filmowy Edward Kłosiński". Wielu mieszkańców Milanówka zastanawia się, czy nie oznacza to przypadkiem, że Krystyna Janda zamierza wyprowadzić się z tego miejsca(...), grałabym w kółko "Shirley Valentine" i już. Założyłabym spółkę z o.o. i w jakiejś małej salce odkładała zarobione pieniądze. A jednak, jak udało się dowiedzieć tygodnikowi "Na żywo", pani Krystyna ostatnio...

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

 • Janda: Chciałam popełnić samobójstwo

  Aktorka Krystyna Janda przyznała, że przed laty, jako młoda dziewczyna, próbowała targnąć się na własne życie.

 • Krystyna Janda: Kobieta pracująca

  Nie lubi użalać się nad sobą, zawsze szuka i znajduje jasną stronę wydarzeń. Nawet wtedy, gdy los robi jej psikusa.

 • Janda "zaopiekowała się" Krukówną

  Krystyna Janda (57 l.) wzięła pod swoje skrzydła Agnieszkę Krukównę (39 l.). Po udziale w Teatrze Telewizji "Rosyjskie konfitury" aktorka zagra w kolejnej sztuce, tym razem monodramie "Pierwsza Lady" w Teatrze Polonia.

 • Maciej Stuhr: Wstydu nie ma

  - Mitja Okorn, reżyser "Listów...", powiedział mi, że chce zrobić film, który będzie co roku puszczany na święta w telewizji. Ten argument absolutnie mnie przekonał - tłumaczy Maciej Stuhr, gwiazdor "Listów do M.", które 10 listopada trafią na ekrany polskich kin.

 • "Ojciec Mateusz": Rola skrojona na miarę

  Twierdzi, że jest szczęściarzem, bo od szóstego roku życia wiedział, że chce być aktorem. Od kilku lat gra biskupa w serialu „Ojciec Mateusz”.

 • Kolorowy czarno-biały "Rewers"

  Pokazany wczoraj "Rewers" Borysa Lankosza na podstawie scenariusza Andrzeja Barta okazał się odkryciem festiwalu w Gdyni. Sporo emocji wywołała również premiera najnowszego filmu Mariusza Grzegorzka "Jestem twój".

Wideo na temat: krystyna janda ile ma lat
 • 1000 lat po Ziemi

  Tysiąc lat po kataklizmie, który zmusił ludzkość do opuszczenia Ziemi, planeta Nova Prime stała się nowym domem człowieka. Legendarny generał Cypher Raige (Will Smith) po latach pełnienia obowiązków powraca do rodziny, którą zmuszony był opuścić. Jego syn, 13 letni Kitai (Jaden Smith), wreszcie będzie miał ojca. Niespodziewanie burza meteorytów niszczy statek bohaterów i rozbijają się oni na obcej, niebezpiecznej teraz Ziemi. Kitai zmuszony jest samotnie przemierzyć wrogie terytorium, by...

 • Żółwik Sammy w 50 lat dookoła świata

  Tylko jeden na tysiąc żółwi morskich osiąga dojrzałość. Dla Sammy'ego te szanse są jeszcze mniejsze. Urodził się tak malutki, że z trudem wyszedł z gniazda. Żółwie dorastają przez 30 do 50 lat, a następnie powracają na plażę, na której przyszły na świat, aby mieć własne potomstwo. Ta pełna ciepła i humoru opowieść rozpoczyna się w 1959 roku, w dniu narodzin Sammy'ego. Przez pierwsze 10 lat swojego życia dryfuje on w wodach oceanu wraz ze swoim przyjacielem Rayem. Potem przez przypadek trafia...

 • Cudowne lato

  Miłość jest ślepa i nie ma też wątpliwości, że na każdego gdzieś czeka druga połówka pomarańczy. Co jednak, gdy strzała Amora trafia w serca dwóch mężczyzn, a obiektem ich westchnień staje się... miejscowa brzydula - Kitka (Helena Sujecka)? W tej pełnej czarnego humoru komedii dowiemy się, czego trzeba, żeby poderwać "niełatwą" dziewczynę. O jej względy rywalizować będą: Rudy (Cezary Łukaszewicz) i Konrad (Antoni Pawlicki), którzy pracują dla konkurencyjnych firm pogrzebowych. Nad wyborem...

Dyskusje na temat: krystyna janda ile ma lat