• Informacje na temat:

  krystyna janda zamachowski

Artykuły na temat: krystyna janda zamachowski
 • Krystyna Janda pomaga Zamachowskiemu!

  Krystyna Janda (64 l.) wyciągnęła do aktora pomocną dłoń...

 • "Dekalog" Kieślowskiego: Mija 25 lat od premiery

  Dokładnie 25 lat temu, 10 grudnia 1989 roku, telewizyjną premierę miał pierwszy odcinek "Dekalogu" Krzysztofa Kieślowskiego.

 • Kolejni koledzy odwracają się od Zamachowskiego

  Zbyszek Zamachowski za miłość do Moniki płaci wysoką cenę. Odwracają się od niego koledzy. Grozi mu też medialna banicja...

 • Nie mam czasu być nienormalna

  Jedna z największych polskich aktorek, niezapomniana Agnieszka z "Człowieka z marmuru". Założycielka dwóch warszawskich teatrów. Krystyna Janda zdradza, jaką jest babcią, czego nie lubi, a za co kocha telewizję i jak odróżnić dobrą literaturę od grafomanii.

 • Gwiazdy "Bez tajemnic" nominowane do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego

  Od chwili, kiedy po raz pierwszy wręczono Nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego, mija w tym roku 45 lat. Wtedy - w 1969 roku - nikt nie miał wątpliwości, że aktorem najbardziej na nią zasługującym jest Daniel Olbrychski. Rok później wyróżnienie otrzymał Marian Opania, później laureatami zostali m.in. Krystyna Janda, Marek Kondrat, Zbigniew Zamachowski i Dorota Segda. Laureatów Nagród im. Zbyszka...

 • "Wróżby kumaka": Światowa premiera

  Uroczysta premiera najnowszego filmu Roberta Glińskiego "Wróżby kumaka" odbędzie się 11 września w kinie Neptun w Gdańsku. Film został zrealizowany na podstawie powieści Güntera Grassa, a główne role zagrali w nim Krystyna Janda ( "Weiser" ) i Matthias Habich ( "Nigdzie w Afryce" ).

 • Beata Tadla i Anna Powierza zgodne: PiS ogranicza prawa kobiet. Zmuszanie do ciąży jest bestialstwem

  ...8 marca panie wyszły na ulice miast, by zaprotestować przeciwko ograniczeniu ich praw i żądając m.in. utrzymania standardów opieki okołoporodowej, dostępu do in vitro, antykoncepcji i badań prenatalnych. Wśród demonstrujących pojawiły się gwiazdy: Krystyna Janda, Anja Rubik, Maja Ostaszewska, siostry Młynarskie, Małgorzata Szumowska, Martyna Wojciechowska, Magdalena Cielecka.  Wsparcia...

 • "Weiser" w Berlinie!

  o powieść gdańskiego pisarza Pawła Huelle - "Weiser Dawidek". W filmie, zarówno w rolach głównych, jak i epizodycznych, wystąpiło wiele gwiazd polskiego kina, m.in. Marek Kondrat, Krystyna Janda, Krzysztof Globisz, Zbigniew Zamachowski, Marian Opania, Janusz Gajos, Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Piotr Fronczewski, Magdalena Cielecka, Jerzy Stuhr i Agnieszka Krukówna.

 • Aleksandra Justa triumfuje! Zagra polską noblistkę!

  .... Zdawały sobie z tego sprawę Krystyna Janda i Joanna Szczepkowska, które w bitwie o tę rolę śmiertelnie się na siebie obraziły! Wygląda na to, że obie panie będą musiały obejść się smakiem, bo Meszaros postanowiła w tej roli obsadzić byłą Zamachowskiego! Aktorka od kilku dni przebywa w Budapeszcie, gdzie ustala wszystkie szczegóły związane z filmem. Myślicie, że Monika i Zbyszek wpadną na...

 • "Wróżby kumaka": Koniec zdjęć

  Zakończyły się zdjęcia do "Wróżb kumaka", najnowszego filmu Roberta Glińskiego ( "Weiser" , "Cześć Tereska" ) opartego na powieści Guentera Grassa. W czwartek, 16 listopada, do Polski przylatuje z Włoch, gdzie kręcono część zdjęć, cała ekipa filmowa, m.in. Krystyna Janda, grająca jedną z głównych ról.

Zdjęcia na temat: krystyna janda zamachowski
 • Zbigniew Zamachowski i Aleksandra Justa
Dyskusje na temat: krystyna janda zamachowski
 • Re: "Korona królów": Pasja, walka i namiętności

  Cudkę powinna grać Racewicz, Annę Aldonę - Krystyna Janda, Kazimierza - Zbigniew Zamachowski, Siewierzę - Andrzej Grabowski, królowę Jadwigę powinna zagrać Kożuchowska, a jej córkę Ostaszewska, wtedy nie byłoby hejtu.