• Informacje na temat:

  krystyna kotulanka

Artykuły na temat: krystyna kotulanka
 • "Klan": Agnieszka Kotulanka obchodzi 60. urodziny

  ...26 października Agnieszka Kotulanka, którą pamiętamy z roli Krystyna Lubicz z "Klanu", świętować będzie swoje 60. urodziny.

 • Tomasz Stockinger: Brakuje na planie Agnieszki Kotulanki

  - Dziwnie jest na planie bez Agnieszki Kotulanki - mówi Tomasz Stockinger. Aktor przyznaje, że cała ekipa serialu "Klan" przez szesnaście lat zżyła się z jego serialową żoną, dlatego teraz wszystkim brakuje jej obecności na planie. Stockinger potwierdza też, że u boku doktora Lubicza wkrótce pojawi się nowa partnerka.

 • "Klan": Agnieszka Kotulanka podjęła walkę z nałogiem!

  Agnieszka Kotulanka, czyli niezapomniana Krystyna Lubicz z "Klanu", od kilkunastu dni korzysta z porad specjalistów od walki z uzależnieniami i powoli dochodzi do zdrowia pod okiem terapeutów pracujących w renomowanym ośrodku odwykowym...

 • "Klan": Sekrety z przeszłości

  Sporo dzieje się w serialu "Klan". Tuż przed Świętem Zmarłych Paweł (Tomasz Stockinger) wybierze się z Wigą (Dorota Kamińska) nad morze. Córki doktora Lubicza nie będą tym zachwycone. Co kryje się za tym wyjazdem?

 • Kotulanka nie chciała niczyjej pomocy! Jej znajomi wyjawiają szokującą prawdę

  Przyjaciele donoszą tabloidom, że wielokrotnie wyciągali do niej pomocną dłoń. Agnieszka Kotulanka (+61 l.) wszystkie propozycje jednak odrzucała...

 • "Klan": Kotulanka żegna się z serialem!

  Wiernych fanów "Klanu" czeka niezwykle emocjonująca i wzruszająca końcówka 17. sezonu. Przy oglądaniu finałowego tej wiosny odcinka, przyda się im zapas chusteczek do otarcia łez. Bowiem twórcy najstarszej polskiej telenoweli zdecydowali się zakończyć wątek Krystyny (Agnieszka Kotulanka).

 • Agnieszka Kotulanka leczy się w państwowej przychodni. Znany terapeuta uzależnień zabrał głos

  Borys Szyc (39 l.) nie pije od trzech lat. Agnieszka Kotulanka (61 l.) ciągle walczy. Ale jest na dobrej drodze, by wygrać z alkoholizmem. Znany terapeuta uzależnień ma dla niej kilka rad.

 • "Klan": Krystyna nie wróci

  Będą łzy Lubiczów i fanów "Klanu". We czwartek 29 maja (w 2597. odcinku, finałowym w wiosennej serii) wątek Krystyny (Agnieszka Kotulanka) dobiegnie końca.

 • Agnieszka Kotulanka wciąż w szponach nałogu?! "Terapia nie pomogła"

  ...fotoreporter "Twojego Imperium" znów widział, jak serialowa Krystyna Lubicz piła na ulicy alkohol prosto z butelki. Najwyraźniej Agnieszka Kotulanka jeszcze nie znalazła w sobie dość sił, by rzucić wyzwanie(...)Gdy na przełomie marca i kwietnia br. tygodnik opublikował zdjęcia, na których aktorka Agnieszka Kotulanka (59 l.) odprowadzana przez córkę Katarzynę Sas-Uhrynowską udaje się na leczenie do...

 • Agnieszka Kotulanka: Życie nie jest nowelą

  Od bycia na salonach woli spacery z psem i zakupy na targach staroci.

Zdjęcia na temat: krystyna kotulanka
Wideo na temat: krystyna kotulanka
 • Izabela Trojanowska o Kotulance

  Izabela Trojanowska wyznała, że Agnieszka Kotulanka, rzekomo zmagająca się z problemem alkoholowym, nie odbiera telefonów. Być może nie życzy sobie kontaktów z ekipą "Klanu". Trojanowska uważa, że serialowa Krystyna Lubicz jest silną osobą i należy poczekać, aż skończy się jej "trudny moment". Nie wyklucza jej powrotu do "Klanu" w przyszłości. (WideoPortal/x-news)

 • Tatarak

  Historia starzejącej się, doświadczonej życiem i schorowanej doktorowej Marty borykającej się z nudą i wspomnieniami. Żyje ze swym mężem w małym miasteczku. Przypadek sprawi, że przypomni sobie, czym jest miłość, a nawet fizyczna fascynacja. Spotkanie z młodym mężczyzną i jego tragiczna śmierć w trakcie wspólnej kąpieli wywołują w niej uczucia i reakcje, jakich sama się nie spodziewała.

 • Rewers

  Akcja filmu, rozgrywa się w dwóch planach czasowych - we wczesnych latach pięćdziesiątych oraz współcześnie. Główną bohaterką jest Sabina (Agata Buzek), "szara myszka", która właśnie przekroczyła trzydziestkę. W jej życiu wyraźnie brakuje mężczyzny. Matka (Krystyna Janda) wie o tym najlepiej, dlatego próbuje za wszelką cenę znaleźć dla swojej córki odpowiedniego kandydata na męża. Całą sytuację kontroluje babcia (Anna Polony), ekscentryczna dama o ciętym języku, przed którą nie uchowa się...

Dyskusje na temat: krystyna kotulanka