• Informacje na temat:

  krystyna lubicz klan

Artykuły na temat: krystyna lubicz klan
 • "Klan": Nowa pani Lubicz?

  Chodzą słuchy, że Barbara, Pani bohaterka w serialu "Klan", szykowana jest na... nową panią Lubicz! - A kto tak mówi? (śmiech). Faktycznie, graliśmy już z Tomkiem Stockingerem pierwsze wspólne sceny. Barbara poznaje Pawła Lubicza przychodząc zapisać swojego synka Pedro (Antoni Sokólski) na zajęcia judo. W tym samym klubie ćwiczy również syn Pawła - Pawełek junior (Julian Peciak). Następne ich...

 • Aldona Orman: Nowa pani Lubicz?

  Wszystko wskazuje na to, że przypadkowe spotkanie serialowych singli Barbary i Pawła przerodzi się w coś poważnego... Aldona Orman będzie się jednak musiała zmierzyć nie tylko z nową rolą, ale także z pamięcią o postaci Krystyny.

 • "Klan": Wzruszające pożegnanie z Krystyną Lubicz. Już dziś dramatyczny finał 17. sezonu!

  Na powrót Krystyny Lubicz z Bostonu od dawna czekała nie tylko jej rodzina, ale też miliony fanów "Klanu" uwielbiających graną przez Agnieszkę Kotulankę bohaterkę. Niestety, choć samolot, którym miała przylecieć do kraju, wyląduje dziś na warszawskim Okęciu, Krystyna nie pojawi się w hali przylotów...

 • "Klan": Sekrety z przeszłości

  Sporo dzieje się w serialu "Klan". Tuż przed Świętem Zmarłych Paweł (Tomasz Stockinger) wybierze się z Wigą (Dorota Kamińska) nad morze. Córki doktora Lubicza nie będą tym zachwycone. Co kryje się za tym wyjazdem?

 • Elżbieta odwiedza Pawła w Elmedzie. Podpytuje go o plany świąteczne i relacje z Jadwigą. Lubicz mówi jej, jak bardzo mu ciężko. Deklaruje jednak, że rozstanie...

 • Tomasz Stockinger: Brakuje na planie Agnieszki Kotulanki

  - Dziwnie jest na planie bez Agnieszki Kotulanki - mówi Tomasz Stockinger. Aktor przyznaje, że cała ekipa serialu "Klan" przez szesnaście lat zżyła się z jego serialową żoną, dlatego teraz wszystkim brakuje jej obecności na planie. Stockinger potwierdza też, że u boku doktora Lubicza wkrótce pojawi się nowa partnerka.

 • "Klan": Krystyna nie wróci z Bostonu

  Wiernych fanów "Klanu" czeka niezwykle emocjonująca i wzruszająca końcówka 17. sezonu. Przy oglądaniu 2597., finałowego tej wiosny odcinka, przyda się im zapas chusteczek do otarcia łez. Bowiem twórcy najstarszej polskiej telenoweli zdecydowali się zakończyć wątek Krystyny (Agnieszka Kotulanka)...

 • "Klan": Krystyna nie wróci

  Będą łzy Lubiczów i fanów "Klanu". We czwartek 29 maja (w 2597. odcinku, finałowym w wiosennej serii) wątek Krystyny (Agnieszka Kotulanka) dobiegnie końca.

 • "Klan": Dlaczego Krystyna zostaje w Bostonie?

  Profesor z USA oceni, że Krystyna (Agnieszka Kotulanka) ma spore uszkodzenia mózgu. Paraliż, który dotknął połowy twarzy, już się nie cofnie. Podobnie jak kłopoty z mową. Dlatego Lubiczowa zdecyduje się zostać w Bostonie i wziąć udział w testach klinicznych nowego, bardzo obiecującego leku. Poznaj szczegóły!

 • "Klan": Kotulanka żegna się z serialem!

  Wiernych fanów "Klanu" czeka niezwykle emocjonująca i wzruszająca końcówka 17. sezonu. Przy oglądaniu finałowego tej wiosny odcinka, przyda się im zapas chusteczek do otarcia łez. Bowiem twórcy najstarszej polskiej telenoweli zdecydowali się zakończyć wątek Krystyny (Agnieszka Kotulanka).

Zdjęcia na temat: krystyna lubicz klan
Wideo na temat: krystyna lubicz klan
 • Izabela Trojanowska o Kotulance

  Izabela Trojanowska wyznała, że Agnieszka Kotulanka, rzekomo zmagająca się z problemem alkoholowym, nie odbiera telefonów. Być może nie życzy sobie kontaktów z ekipą "Klanu". Trojanowska uważa, że serialowa Krystyna Lubicz jest silną osobą i należy poczekać, aż skończy się jej "trudny moment". Nie wyklucza jej powrotu do "Klanu" w przyszłości. (WideoPortal/x-news)

 • Tatarak

  Historia starzejącej się, doświadczonej życiem i schorowanej doktorowej Marty borykającej się z nudą i wspomnieniami. Żyje ze swym mężem w małym miasteczku. Przypadek sprawi, że przypomni sobie, czym jest miłość, a nawet fizyczna fascynacja. Spotkanie z młodym mężczyzną i jego tragiczna śmierć w trakcie wspólnej kąpieli wywołują w niej uczucia i reakcje, jakich sama się nie spodziewała.

 • Rewers

  Akcja filmu, rozgrywa się w dwóch planach czasowych - we wczesnych latach pięćdziesiątych oraz współcześnie. Główną bohaterką jest Sabina (Agata Buzek), "szara myszka", która właśnie przekroczyła trzydziestkę. W jej życiu wyraźnie brakuje mężczyzny. Matka (Krystyna Janda) wie o tym najlepiej, dlatego próbuje za wszelką cenę znaleźć dla swojej córki odpowiedniego kandydata na męża. Całą sytuację kontroluje babcia (Anna Polony), ekscentryczna dama o ciętym języku, przed którą nie uchowa się...

Dyskusje na temat: krystyna lubicz klan
 • Agnieszka Kotulanka (Krystyna Lubicz)

  Oglądam klan z przyjemnością i z zapartym tchem . Od samego początku gdy pierwszy raz się ukazał , polubiłam tych bohaterów . Od razu przypadliście mi do gustu, można powiedzieć że jestem waszą fanką. Jak byłam młodsza to sobie wyobrażałam że zapraszam do siebie Olę i Agę na kawę, a teraz też chociaż rzadko bo mam swoje koleżanki ale jak jest mi czasami smutno to rozmawiam z powiedzmy z Agą albo

 • Re: "Klan": Ola ma raka!

  Cala rodzina Lubiczów powymiera na raka ... Krystyna Lubicz zmarła na raka piersi , Pan Lubicz ma białaczkę a teraz ich córka ..? chyba już nikt nie che grać w tym serialu i powoli się wykruszają

 • Re: "Klan": Co się stało z córką Wigi i Pawła?

  Bożesz ty mój!!! Krystyna Lubicz w grobie się przewraca!!!

 • Re: "Klan": Doktor Lubicz odnowi romans z Wigą?

  Krystyna była filarem tego serialu. Choroba aktorki, to osobna sprawa, ale pisząc taki scenariusz robicie sobie żarty z nas-widzów! To była jedna z niewielu postaci, która wnosiła do serialu ciepło(...) Kotulanka, jak mało która aktorka w klanie, potrafiła pokazywać emocje, mimo nie najlepszych relacji ze Stockingerem, mistrzowsko grała kochającą żonę. NIE MA drugiej takiej w tym serialu. Popełniliście

 • Re: Agnieszka Kotulanka (Krystyna Lubicz)

  Warszawa 28.12.2012 rok. Bardzo lubię oglądać w serialu Klan który oglądam Agnieszkę Kotulankę prez z nią graną Krystynę Lubicz, ponieważ do domu wsprowadza niezmierny spokój. Bardzo serdecznie pozdrawiam Krystynę Lubicz, fanka serialu Klan. Anna Januszewska.

 • Re: “Klan": U Lubiczów pierwsza Wigilia bez Krystyny

  Krystyna nie żyje? To pewnie Lubicz się cieszy bo podobno poza planem bardzo się nie lubili.

 • Re: "Klan": Ślub, romanse i rozczarowania

  BRAK "KRYSTYNY LUBICZ" W SERIALU -SPOWODUJE ŚMIERĆ SAMEGO SERIALU ! KRYSTYNA BYŁA CAŁYM MOTOREM "KLANU"- SZKODA , ŻE JEST JEJ BRAK ! JA PRZESTAŁAM OGLĄDAĆ KLAN , PONIEWAŻ WSZYSCY NOWI AKTORZY NIE SĄ ODZWIERCIEDLENIEM "STARYCH" DOBRYCH AKTORÓW Z KLANU ! WSZYSTKICH POZDRAWIAM !

 • Re: Agnieszka Kotulanka (Krystyna Lubicz)

  Warszawa 28.12.2012 rok. Bardzo lubię oglądać w serialu Klan który oglądam Agnieszkę Kotulankę prez z nią graną Krystynę Lubicz, ponieważ do domu wsprowadza niezmierny spokój. Bardzo serdecznie pozdrawiam Krystynę Lubicz, fanka serialu Klan. Anna Januszewska.

 • Re: "Klan": Czy doktor Lubicz wyleczy się z wyrzutów sumienia? Mamy zdjęcia grobu Krystyny!

  Była po 40stce. Kiedyś o tym mówili. Poza tym Krystyna była młodsza niż Kotulanka w rzeczywistości. Kolejne niedopatrzenie,albo olewka produkcji!