• Informacje na temat:

  krystyna raczek

Artykuły na temat: krystyna raczek
 • "Barwy szczęścia": Ślubu nie będzie?

  ...kawalerskiego trafią do aresztu! Aneta, gdy o poranku dowie się o problemach narzeczonego, będzie w szoku. - Ja w to nie wierzę... Jak on mógł mi to zrobić?! Krystyna, zdesperowana, wezwie za(...)! Ani jutro, ani nigdy! A w finale, gdy Marek wyjdzie z kolegami na wolność... na komisariat przyjedzie już tylko Krystyna. Jaworski wciąż będzie udawał chojraka - aż do chwili, gdy żona wymierzy...

 • Raczek kontrowersyjny dla TVP

  Gala transmitowana przez TVP, podczas której nagrodę w kategorii "Piękna para" odebrali Tomasz Raczek i jego życiowy partner Marcin Szczygielski, według zarządu Telewizji Polskiej nie realizuje misji publicznej.

 • Gwiazdy "Klanu" przystąpią do... testu

  .... W podzielonym na 5 rund teście swoją wielką wiedzą na temat historii TVP z pewnością popiszą się duety Krystyna Loska i Grażyna Torbicka, Tomasz Raczek i Bogusław Kaczyński, Agata Młynarska i Jerzy Owsiak(...), Maciej Orłoś i Piotr Kraśko. Oto dwuosobowe drużyny, które potwierdziły już swój udział w Wielkim Teście o Telewizji: - Krystyna Loska i Grażyna Torbicka - Tomasz Raczek i Bogusław Kaczyński...

 • Ranking polskich aktorów

  "W miarę zdobywania popularności polscy aktorzy biorą udział w coraz gorszych filmach, zsuwając się w artystyczną nicość. Bycie gwiazdą dzisiaj to nie zaszczyt, to wyrok" - pisze w najnowszym numerze "Wprost" Tomasz Raczek. Tygodnik przygotował ranking najlepszych i najgorszych polskich aktorów filmowych.

 • "Klan": Justyna Sieńczyłło i Emilian Kamiński świętowali urodziny swojego teatru

  ...wystąpili tego wieczoru: Katarzyna Pakosińska, Krystyna Tkacz, Laura Raab, Paweł Burczyk, Tomasz Gęsikowski, Władysław Grzywna, Paweł Tucholski.

 • Gwiazdy "Klanu" przystąpią do... testu

  Gwiazdy "Klanu" - Barbara Bursztynowicz, czyli Elżbieta Chojnicka, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, czyli Grażyna Lubicz, i Tomasz Stockinger, czyli Paweł Lubicz, wezmą udział w Wielkim Teście o Telewizji, który odbędzie się 29 października.

 • Kto jest najpiękniejszą gwiazdą w Polsce?

  Mariusz Pudzianowski Anna Bosak Sonia Bohosiewicz Marta Żmuda Trzebiatowska Piękni zawsze Krystyna Janda Wojciech Mann Mariusz Treliński Maryla Rodowicz Urszula Dudziak Piękne pary Jolanta Fraszyńska i Grzegorz Kuczeriszka Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński Magdalena Walach i Paweł Okraska Hanna i Tomasz Lisowie Tomasz Raczek i Marcin Szczygielski Piękni w sieci Małgorzata Kożuchowska Anna...

 • Róże Gali przyznane

  Wyróżniają się nie tylko urodą, ale również osiągnięciami na polu artystycznym i kulturalnym. Nie boją się nowych wyzwań i odważnie realizują swoje marzenia. W środę, 19 listopada, wręczono wyjątkowym Polakom statuetki Róże Gali.

 • Serialowy przewodnik

  Kazimierz wydaje wyrok śmierci na zdrajcę Krystyna. odc.21 Król stara się zawrzeć rozejm z Brandenburgią, co rodzi kolejny konflikt z biskupem Grotem. Następnie nadaje doradcom tytuły. Jadwiga spotyka się...

 • Wielki Test o Telewizji: Atrakcyjne nagrody!

  Telewizja Polska ma już 60 lat! Z okazji tego jubileuszu w poniedziałek, 29 października, o godz. 20.25 TVP1 zaprasza na "Wielki Test o Telewizji". Każdy internauta będzie mógł także rozwiązać test na stronach INTERIA.PL oraz wygrać atrakcyjne nagrody!