• Informacje na temat:

  krystyna z tylko tańcz

Artykuły na temat: krystyna z tylko tańcz
 • Krystyna Mazurówna

  ...tygodniku "Kurier Plus”. Była choreografką w telewizyjnym programie „You Can Dance - Po prostu tańcz” produkcji TVN. Od 2 marca 2012 r. jest jurorką w tanecznym programie telewizyjnym: „Got to Dance. Tylko Taniec”. To udział w tym programie pomógł Mazurównie na nowo zaistnieć w Polsce i przyniósł jej sporą popularność. Swoje życie prywatne dokładnie opisała w kontrowersyjnej książce: "Moje życie...

 • Najlepszym jurorem w Polsce jest...

  Alicja Węgorzewska, Kora, Krystyna Mazurówna, Robert Kozyra oraz Michel Moran - oto jurorzy, którzy tym razem sami będą podlegać surowej ocenie czytelników "Tele Tygodnia". Kto z nich otrzyma Telekamerę? W tegorocznej edycji plebiscytu możemy głosować jeszcze do 28 lutego.

 • Mama o Przybylskiej: "Ania nie była gwiazdą"

  Tak o Annie Przybylskiej mówi jej mama Krystyna w książce pt. "Ania". 5 października mijają 3 lata od przedwczesnej śmierci aktorki, dla której pogoń za sławą i popularnością była bez znaczenia. Nie wybrała kariery za granicą, choć miała taką możliwość. Najważniejsza była rodzina, z której czerpała siłę do życia, a potem do walki z chorobą.

 • "YCD": Ostra walka o zwycięstwo

  W dzisiejszym (12 maja) odcinku programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!" tylko jedna para będzie bezpieczna! Prawie wszyscy faworyci będą musieli sprawdzić się w solówkach.

 • Będzie jurorem oceniającym... taniec!

  Alan Andersz, czyli Wojciech Maciejewski z "Układu warszawskiego" i Patryk Jankowski z "39 i pół", dostał posadę jurora w nowym show. Znany z wielu seriali aktor będzie oceniał młodych tancerzy w programie Polsatu "Tylko taniec. Got to dance".

 • Joanna Liszowska: Z pozycji amatora

  "X Factor", "You Can Dance. Po prostu tańcz", "Tylko taniec. Got to Dance" - czy wśród uczestników wiosennych programów pojawią się nowe, oryginalne talenty? Emocji z pewnością nie zabraknie. O nowym show "Tylko taniec. Got to Dance" mówi jego jurorka Joanna Liszowska.

 • "Barwy szczęścia": Jestem kameleonem

  ...gorący romans... - Oj, nie mogę zdradzić, bo widzowie nie będą mieli przyjemności z oglądania. Powiem tylko, że im pikantniej i kolorowiej w życiu, tym ciekawiej (śmiech). A mój wątek będzie ciekawy(...) denerwowałam się, gdy coś mi nie wychodziło i wciąż było nie tak, jak chciałam. Dobrze bawiłam się w "Tańcu z gwiazdami". Kocham tańczyć i na próbach byłam tak szczęśliwa, że niemalże unosiłam się metr nad...

 • Herman i Żmijewski w "Oszukanych"

  Historia podmienionych w szpitalu sióstr nie tylko diametralnie zmieniła życie dwóch rodzin, ale też poruszyła całą Polskę. Inspirowany prawdziwymi wydarzeniami film "Oszukane", z doskonałą Katarzyną Herman ("Kochaj i tańcz") i Arturem Żmijewskim ("Mój rower") zobaczymy w kinach już 10 maja.

 • Barbara Sołtysik i Jan Englert: Ukrywali swój ślub nawet przed rodziną!

  Gdy byli młodzi, oboje uważali, że warto żyć tylko 33 lata. I właśnie tyle zdołali przeżyć wspólnie – choć niektórzy mówią, że pobrali się 10 lat za wcześnie, a rozwiedli 10 lat za późno. Bez(...). Chociaż od dziecka uwielbiała tańczyć i aż do matury ćwiczyła balet, po egzaminie dojrzałości jedna z nauczycielek uznała, że "szkoda, by marnowała się jako tancerka" i namówiła ją na aktorstwo...

 • Najlepsze show na Polsacie?

  W miniony weekend wystartowały bądź rozpoczęły nowe sezony muzyczne i taneczne programy. Najwięcej widzów przyciągnęły te emitowane przez telewizję Polsat.